Skocz do zawartości

H A L O 3 - wszystko co dotyczy Multiplayera


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a banują profil czy konsolę?Ja raczej żadnego komunikatu nie dostałem, poza tym podobno to są krótkie bany.Czy można to jakoś sprawdzić czy się ma bana od Bungie?Szukałem na Bungie.net w swoim profilu tam gdzie są wszystkie statystyki i nic nie znalazłem ,nie jestem tam jednak zarejestrowany sprawdzałem tylko przez GamerTag

Edytowane przez cypio
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Jesli grasz w halo tylko dla trybu z rakietami, to lepiej sprzedaj halo i kup sobie coda 4, wez perka na rpg i zasuwaj. W H3 jest troche playlist, w ktore mozna sobie dluuuuugo pograc. Prawda, ze niektore mapy sie nudza bo smierdza, ale jest pare naprawde dobrych map i trybow, ktore mozesz grac miesiacami.

 

 

Jeżeli nie grałeś w CoD'a to daruj sobie ten cynizm. Rakiety, poza zwalczaniem helikopterów są w nim prawie bezużyteczne.

Perk na RPG też jest jakaś nowością. Nigdy o nim nie słyszałem.

 

A co do pytania kolegi. Jeżeli lubisz biegać z różowymi krtyształkami, i magnetycznymi toporkami po wielkich mapach, uganiając się za wyrośniętymi jaszczurkami, to tak,

Halo jest grą dla Ciebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Jesli grasz w halo tylko dla trybu z rakietami, to lepiej sprzedaj halo i kup sobie coda 4, wez perka na rpg i zasuwaj. W H3 jest troche playlist, w ktore mozna sobie dluuuuugo pograc. Prawda, ze niektore mapy sie nudza bo smierdza, ale jest pare naprawde dobrych map i trybow, ktore mozesz grac miesiacami.

 

 

Jeżeli nie grałeś w CoD'a to daruj sobie ten cynizm. Rakiety, poza zwalczaniem helikopterów są w nim prawie bezużyteczne.

Perk na RPG też jest jakaś nowością. Nigdy o nim nie słyszałem.

 

A co do pytania kolegi. Jeżeli lubisz biegać z różowymi krtyształkami, i magnetycznymi toporkami po wielkich mapach, uganiając się za wyrośniętymi jaszczurkami, to tak,

Halo jest grą dla Ciebie.

 

Maideniku, Kerlo gra w CoDa i to całkiem nieźle, to raz.

 

Dwa, że perk na RPG w CoDzie 4 & 5 jest i ma się dobrze ;)

 

Trzy, Halo i Cod są gramy i dla ludzi lubiących wyzwania (MLG playlist & HC search and destroy) i dla lubiących się po prostu pobawić (masa socjali & zwykle tryby w CoD). To którą się wybiera to już kwestia gustu :)

 

Chociaż zgadzam się z poglądem wielu ludzi, że multi w codzie jest dość proste w obsłudze i to chyba Kerlo miał na myśli ;)

 

btw. co tam we Francji Zioooom ? :D

Odnośnik do komentarza

Psyko: Tak, dokładnie.

 

 

Misio: Co do perka, faktycznie zapomniało mi się ;)

Jakoś nie zwykłem go używać ;p

 

Ale dawanie koledze do zrozumienia, że w CoD'zie biega się z rakietami jest zwykłym austriackim gadaniem.

 

Czy łatwiejszy? Nie wiem. Na pewno zupełnie inny. Hardkorowcom szukającym trudnych multi mogę polecić Perfect Darka. Chętnie zmieżyłbym się np. z Psykiem :)

Z resztą twojego posta muszę się zgodzić bo trafnie wszystko podsumowałeś.

 

A w żabolandii? Wygrzewam zadek na słoneczku :)

Wszystko w porządeczku, jak chcesz to wpadaj, doors open, dobrze wiesz ;)

 

Raptor: Toż to prawie październikowiec! Sorry, nie zaglądałem tu pół roku jakoś mi się napatoczył. EOT.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Do Mejdena (off), Rap nie bij ;]

 

PDZ jest maksymalnie powolny i wpieniajacy na wyzszych difficulties. Ale freaki Rare graja we wszystko z wiadomym logiem, rozumiem ze sie do nich zaliczasz ;)

 

Pogralbym w Ha Czy, ale nie mam golda narazie, pozatym jako fan gralem zawsze tylko w singla (1 i 2) a w 3 tylko kilka razy na meczmejkingu, wiec jestem lamka narazie...

 

Jak tam ksiazeczki Hejlol? Oprocz tych 3, ktore Ci sprzedalem wyszlo cos jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Jak tam ksiazeczki Hejlol? Oprocz tych 3, ktore Ci sprzedalem wyszlo cos jeszcze?

 

 

Ghosts of Onyx - opowieść o stworzeniu i upadku projektu Spartan-III + lekkie powiązania z fabułą Halo3. Okazuje się, że oprócz Masteh Chief'a zostało jeszcze kilku Spartan-II (ale w sumie to było o tym wiadomo po lekurze poprzedniej książki).

 

Contact Harvest - pierwsze spotknie ludzi z Covenantami i początek wojny między tymi dwoma rasami, widziany oczami Sgt. Avery'ego Johnson'a (ten twardy murzyn znany z gier).

 

Cole Protocol - przygody Drużyny Szarej, czyli Spartan-II, których celem wykonywanie było najtajniejszych z tajnych operacji. W tle przewija się związek dziwnego rozejmu między pewnym odłamem Covisów i ludzkimi Rebeliantami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mapa z pierwszej fotki wygląda jakby była robiona w Forge`u, tylko zmieniono "skórkę". Chyba, że pod tą jakże skromnie wyglądającą powierzchnią skrywa się rozbudowany system tuneli i jaskiń ;)

A niby, która z tych to "ksero" Midshipa o.O Jeśli to to coś fioletowo-różowe, to ja podziękuję... i idę grać w Hexica. Dla mnie to wygląda na kolejny raj dla camperów.

Edytowane przez mr pablo
Odnośnik do komentarza

Żadne ksero, to ma wspólnego z Midshipem mniej więcej tyle, co Blood Gulch z Valhallą.

A ta mapa co wygląda jakby była zrobiona w forge'u jest właśnie w tym trybie stworzona. To kolejna po Foundry arena przeznaczona do przelewania swoich pomysłów na Halo. Nazywa się to Sandbox i to co tam widzisz, to jedna z przykładowych kompozycji stworzonych przez kogoś z Bungie.

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...