Skocz do zawartości

H A L O 3 - wszystko co dotyczy Multiplayera


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Napiszcie mi proszę, jakie muszę dodatki ściągnąć, aby korzystać ze wszystkich trybów? :)

Ściągnąłem tylko 2 map packi...

Aby korzysac ze wszystkich playlist w machmakin-gu musisz miec sciagniete wszsytkie dotad wydane map-packi czyli wliczajac cold storage wszystkie trzy (pierwszy i cold storage sa darmowe trzeci nadal jest platny)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
od pewnego czasu gram w halo i nie mialem jeszcze przyjemnosci zagrac z bracmi Polakami. Jesli sa chetni na szpila zapraszam Perss86

Jakos tak sie przyjelo ze to Ty musisz nas znalezc (leniwi jestesmy), gamertagi masz praktycznie przy kazdym nicku w temacie halo, wysylaj friend requesty a bedzie ci dane z polakami zagrac :> pytanie czy napewno chcesz :>

Odnośnik do komentarza

No to jeszcze jedno pytanie, bo właśnie zaopatrzyłem się w drugiego pada. Mam 48h Gameplay Trial i przy jednym playerze mogę normalnie grać Sociala, ale gdy drugi player próbuje się zalogować jako Gość (coby we dwóch pograć w Socialu) to wyskakuje komunikat "Nie można się zalogować do XL, wybierze profil z poprawnymi danymi" czy coś w tym stylu o.O I nie pozwala się zalogować jako Gość. Więc jak mam we dwóch zagrać w MM (Socialu)?

Odnośnik do komentarza

mam następujący problem z halo 3 na XBL gdy wejdę w matchmaking pojawia mi się taki komunikat ''information could not be retrieved from the halo 3 server'' i nie mogę dołączyć do gry.Grałem wcześniej bez problemów wydaje mi się że to nastąpiło po próbie grania w Halo 2 na XBL .Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ?Wypróbowałem już różne płyty z grą halo 3, konsola nie przerobiona,porty otwarte,w inne gry można grać normalnie.

Edytowane przez cypio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...