Skocz do zawartości

H A L O 3 - wszystko co dotyczy Multiplayera


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wystarczy rozajrzec sie po forum lub nawet w tym temacie.... prawie kazdy user ma podany swoj GT w polu usera po lewej stronie (nad liczba ostrzezen).

Nie mowiac juz o PRZYKLEJONYM tym temacie u nas na forum halo: "Polska Baza Gamertagów XBL! grających w Halo3, Nie masz z kim zagrać? Zajrzyj tutaj!:)"

Odnośnik do komentarza
Wystarczy rozajrzec sie po forum lub nawet w tym temacie.... prawie kazdy user ma podany swoj GT w polu usera po lewej stronie (nad liczba ostrzezen).

Nie mowiac juz o PRZYKLEJONYM tym temacie u nas na forum halo: "Polska Baza Gamertagów XBL! grających w Halo3, Nie masz z kim zagrać? Zajrzyj tutaj!:)"

Raper, to troche moja wina bo ludzie mi wysylali mi GT a ja z lenistwa i Halo-olewki nie robilem tego bo rzadko tu zagladalem;] pozbieram wszystkie wiadomosci jutro i zrobie update:)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

niekoniecznie... bo IMO liste trzeba by bylu zupdateowac, duzo ludzi z niej juz nie gra w hujo... co z mym warnem raper... obiecales przeca

 

 

//Edit: [Raptor] Nie domagaj sie sciagniecia co i rusz... jednego dnia bedziesz mial niespodzianke, o. Trzymaj tak dalej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przed xbox funday Filip zorganizowal Lan halo 3 dla eVo niestety z braku miejsca w domu nie mogl zaprosic nikogo wiecej. Macie tutaj zdjecia z lana, filmikow nie udalo mi sie nigdzie umiescic bo za duzo zajmuja ;/ EDIT pominąłem kilka fotek wrzuce jeszcze raz na serwer i wtedy podam link

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Bungie Weekly Update: 8/22/08

 

* Added Epilogue Epitaph with no Shield Doors. Added alongside default variant.

* Added Boundless Snowbound with reduced Shield Doors. Added alongside default variant.

* Added Sand Tarp Sandtrap sans Elephants, default team spawns switched in one-sided games. Added alongside default map variant.

* Added Pit Stop The Pit with inaccessible spawn hives. Added alongside default map variant.

* Ghost Town No longer appears in any symmetrical gametype.

* Team Slayer Spawning configuration in default Team Slayer now includes a secondary weapon � the magnum

* Shishka is shuffling up the existing suite of playlists, moving things around, deleting others and adding some new playlists.

 

Ranked Playlists

 

Lone Wolves

 

* Player count increases from six players to 8 players.Team Objective

 

* Crazy King Hill times increased to one minute. Hill Movement set to Sequence (was Random).

 

 

Team Doubles

 

* This playlist now requires ALL content (Cold Storage, Legendary and Heroic maps are being used in Team Doubles)

* Objective Gametypes have had their appearance frequency reduced.

* Crazy King Hill times increased to one minute. Hill Movement set to Sequence (was Random).

 

 

Ranked Big Team Battle

 

* This playlist is retired.

 

 

Introducing Squad Battle

 

* Squad Battle is a Ranked six on six Playlist designed to fill some of the void left by excising Ranked Big Team Battle from the Halo 3 Playlists. Squad Battle gametypes are focused on Slayer and Capture the Flag and this playlist currently requires the Heroic Map Pack.

 

 

Social Playlists

 

Big Team Social

 

* This playlist is retired.

 

 

Rocket Race

 

* This playlist is retired.

 

 

Multi Team

 

* Rocket Race has been added to the gametypes and set with a low weighting.

 

 

DLC Playlists

 

Since Big Team was cut from Social, eight on eight action is reborn in the overhauled DLC playlists section of Matchmaking. DLC Slayer and Objective are both retired. These playlists require Halo 3 Downloadable Content (at least up through Legendary, but in the case of FFA, it requires all DLC) to parti(pipi)ate.

 

DLC FFA

 

* This is an eight-player Free For All hopper focused on DLC content. The gametypes contained herein are a mix of Slayer, Objective and Infection modes.

 

 

DLC Big Team

 

* Eight on eight Social Slayer and Objective action (Gametypes from Big Team Social)

* Focused on DLC content (Requires both Heroic and Legendary Map Packs)

 

 

Hardcore Playlists

 

Team SWAT

 

* Objective Gametypes, SWATGuns set to skip after veto

* Weighting on all Objective games, SWATGuns and Magnums reduced

* Player Damage Resistance set to 150% (was 200%), players no longer spawn with grenades

* SWAT map variants now have Carbines and grenades available to pick up.

 

 

Head to Head

 

* This playlist is retired.

 

:mellow:

 

W skrócie:

 

Zmienione mapy, wywalenie Big Teamów i zastąpienie nich Squad Battle(6vs6, slayer i ctfy), wywalenie Head to head, Rocket Race(dodany do Multi Teama), mapy z Legendary map pack wymagane do TD, magnum jako secondary weapon w TS, zmienione respy na picie i jakieś chu,jowe playlisty do DLC. Zmiany wejdą w życie 16 września.

Edytowane przez Przybilla
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hmmm, grałem w halo 1 i 2 ze znajomymi poprzez link, itd. Było świetnie.

Kilka dni temu kupiłem x360 i Halo 3, gram już kilka dni przez Xbox live!

I nie rozumiem jednego, dlaczego wszyscy zachwycają się tym Xbox Live i multiplayer w Halo 3 skoro:

 

Nie mogę wybrać trybu rozgrywki (np. Rocket)

Nie mogę wybrać mapy

Nie mogę się do nikogo dołączyć

Ciągle gram na tych samych 3 mapach!

 

Przecież to męczy po pewnym czasie.

A umawianie się na określoną godzinę z określoną liczbą graczy (co nie zawsze się udaje) nie ma nic wspólnego z "usiąść po pracy i wyluzować się przy swojej ulubionej rozgrywce".

Wytłumaczy mi ktoś to?

Odnośnik do komentarza
Hmmm, grałem w halo 1 i 2 ze znajomymi poprzez link, itd. Było świetnie.

Kilka dni temu kupiłem x360 i Halo 3, gram już kilka dni przez Xbox live!

I nie rozumiem jednego, dlaczego wszyscy zachwycają się tym Xbox Live i multiplayer w Halo 3 skoro:

 

Nie mogę wybrać trybu rozgrywki (np. Rocket)

Nie mogę wybrać mapy

Nie mogę się do nikogo dołączyć

Ciągle gram na tych samych 3 mapach!

 

Przecież to męczy po pewnym czasie.

A umawianie się na określoną godzinę z określoną liczbą graczy (co nie zawsze się udaje) nie ma nic wspólnego z "usiąść po pracy i wyluzować się przy swojej ulubionej rozgrywce".

Wytłumaczy mi ktoś to?

 

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli...

Ty nie grasz czasami basic training?

 

W custom games możesz grać z kim Ci się tylko podoba, o której Ci się podoba, w co Ci się podoba - a wszystko na mapie jaką sobie tylko wybierzesz :)

 

Matchmaking jak sama nazwa wskazuje - rządzi się swoimi prawami. Nie zawsze grasz w to na co masz ochotę / co Ci się podoba...

Odnośnik do komentarza
Hmmm, grałem w halo 1 i 2 ze znajomymi poprzez link, itd. Było świetnie.

Kilka dni temu kupiłem x360 i Halo 3, gram już kilka dni przez Xbox live!

I nie rozumiem jednego, dlaczego wszyscy zachwycają się tym Xbox Live i multiplayer w Halo 3 skoro:

 

Nie mogę wybrać trybu rozgrywki (np. Rocket)

Nie mogę wybrać mapy

Nie mogę się do nikogo dołączyć

Ciągle gram na tych samych 3 mapach!

 

Przecież to męczy po pewnym czasie.

A umawianie się na określoną godzinę z określoną liczbą graczy (co nie zawsze się udaje) nie ma nic wspólnego z "usiąść po pracy i wyluzować się przy swojej ulubionej rozgrywce".

Wytłumaczy mi ktoś to?

 

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli...

Ty nie grasz czasami basic training?

 

W custom games możesz grać z kim Ci się tylko podoba, o której Ci się podoba, w co Ci się podoba - a wszystko na mapie jaką sobie tylko wybierzesz :)

 

Matchmaking jak sama nazwa wskazuje - rządzi się swoimi prawami. Nie zawsze grasz w to na co masz ochotę / co Ci się podoba...

 

Tylko, że ja hostuję, a przy łączy 1024/128 raczej się to nie układa

Odnośnik do komentarza

Jesli grasz w halo tylko dla trybu z rakietami, to lepiej sprzedaj halo i kup sobie coda 4, wez perka na rpg i zasuwaj. W H3 jest troche playlist, w ktore mozna sobie dluuuuugo pograc. Prawda, ze niektore mapy sie nudza bo smierdza, ale jest pare naprawde dobrych map i trybow, ktore mozesz grac miesiacami.

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...