Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

U nas bylo zawsze na 20 graczy 9 Ryu, 5 Kenow, 2 Chunli, Yun, Oro, Remy lub Makoto i Urien :)

 

@GKS

Pogramy jak wyjdzie SF4. Teraz nie mam kiedy grac bo mam sesje a w VF to po prostu nie ma sensu :D Akurat SF4 wychodzi jak mi sie sesja skonczy.

 

W co bys wygral z Ornitem? W SF3? Nie sadze. Tam Ryu nie wystarczy jak nie grales w ta gre sporo.

 

gralem w ta gre naprawde sporo, odkad na emulatorach dalo sie ja odpalic :)

i akurat na te postaci ktore wymieniles umiem grac ;)

no moze na oro nie bardzo

to ze nie gralem z wami na zadnych zlotach i turniejach nie oznacza, ze nie umiem w to grac

nie tylko wy gracie/graliscie w 2d

 

z tego co pamietam to na porzadku dziennym ladowalem w 3s jump in HP , HP ->QCF exK ->sciana ->Shoryu

albo j.HP,Mk->shoryu->denjin->dizzy -> kombo powyzej ;p

 

parowanko tez spoko mi szlo

ogolnie wydaje mi sie ze gram/gralem w to o wiele lepiej niz w takie ssf2thd ;) najbardziej podobalo mi sie exowanie ciosow w 3s i latwe linkowanie , mozliwosc szybkiego wstania po knockdownie i dashowanie hehe

w sf4 focus cancel mi ryje beret narazie ;) i dash in supery

btw to gra chyba wychodzi tydzien wczesniej w Jap?

Odnośnik do komentarza
spoko ornit

zapraszam na live to chociaz w ssf2thd pogramy :lol:

jump HP, s.HP x qcf+P to mi może AI w trybie arcade pokazać :lol::lol::lol:

 

Ja z kolei zapraszam do Wawy. Możemy zagrać money matches w 2d (ale nie więcej niż 400 zł bo c(pipi) zarabiam sprzątając ulice).

 

EDIT: z możliwością nagrania walk ofc tak aby każdy mógł podziwiać twoje jump-iny i dashe.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
spoko ornit

zapraszam na live to chociaz w ssf2thd pogramy :lol:

jump HP, s.HP x qcf+P to mi może AI w trybie arcade pokazać :lol::lol::lol:

 

Ja z kolei zapraszam do Wawy. Możemy zagrać money matches w 2d (ale nie więcej niż 400 zł bo c(pipi) zarabiam sprzątając ulice).

 

EDIT: z możliwością nagrania walk ofc tak aby każdy mógł podziwiać twoje jump-iny i dashe.

 

 

widzisz AI w trybie arcade potrafi ci pokazac cos czego sam nie umiesz posadzic :lol:

 

tak jak pisalem wczesniej wejdz na live to sie okaze czy oplaca sie jechac wogole

 

masz gadke jakbys normalnie SBO wygral, poczytales troche zagraniczne forum SRK i madrale strugasz :lol:

 

no ale nie o tym temat

 

no preview sf4 spoko, niczego nowego sie nie dowiedzialem ;) ale fajnie sie to ogladalo, moze w hd remixa dzis pogram ,

chetny ktos?

 

Odnośnik do komentarza
tak jak pisalem wczesniej wejdz na live to sie okaze czy oplaca sie jechac wogole

 

masz gadke jakbys normalnie SBO wygral, poczytales troche zagraniczne forum SRK i madrale strugasz :lol:

Ok cwaniaku, ten przyjazd do Wawy był widocznie ciosem poniżej pasa. Pozwól w takim razie, że to ja ciebie odwiedzę. Napisz skąd jesteś i możemy się umówić. Najbliższ termin dla mnie to 15 lutego ( wten weekend już się niestety nie wyrobię bo mam rajd). Jeśli ci pasuje to szykuj kasę.

 

OMFG zwietrzyłem krew, znowu czuję się młody :lol: Wróciła ochota do grania ^_^

 

EDIT: Omówimy to na forum żeby później nie było "mataczenia".

 

@Nemuś stick jest wy(pipi)any 8)

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
jaka kase :lol: przeciez ja bezdomny jestem

Napisałeś, że pokonasz mnie w sf3 i ssf2thd. Jeśli jesteś tak pewny siebie to znaczy, że jesteś również gotowy zagrać o pieniądze. Proszę, potraktuj mój wcześniejszy post poważnie i napisz gdzie mieszkasz i kiedy miałbyś chwilę czasu na grę (godzina lub dwie to wcale nie tak duzo, a więcej czasu z pewnością ci nie zajmę).

 

Najważniejsze info dla mnie, to w które 2d konkretnie będziemy grać, na czym, o ile i do ilu wygranych.

Odnośnik do komentarza

sf4 do 10 o 100zl bede mogl z toba zagrac jak sie wyskilluje

 

pozaty to ze jestem pewny siebie nie oznacza ze bede gral na pieniadze, nie gram w te gry zawodowo, chociaz na kase mozna zagrac ale 400zl to chyba zbyt duza sumka , chociaz nie powiem w VF5 moglbym z toba o te 200zl zagrac

 

dlatego ci powtarzam po raz nty wbij na live na 10-20 walk i sie okaze czy jest sens z toba grac

 

 

Odnośnik do komentarza
sf4 do 10 o 100zl bede mogl z toba zagrac jak sie wyskilluje

Zbijam do 350 - musi mi się za bilet zwrócić. Po za tym co to dla ciebie za problem? Masz konsole, live i gry. Brakuje ci pieniędzy? Weź pożyczkę (chyba dają na dowód LOL!). I nie gramy w sf4. Napisałeś, że mnie pokonasz w sf3 i sfhd.

dlatego ci powtarzam po raz nty wbij na live na 10-20 walk i sie okaze czy jest sens z toba grac

Nie rozumiem o co ci chodzi. Zaproponowałem ci to, że do ciebie przyjadę. Człowieku! Ty się nawet z domu nie musisz ruszać. Inni fani bijatyk za taką możliwość daliby się za to pokroić (lol) a ty jeszcze wybrzydzasz. Poza tym...Jeśli nigdy z sobą wcześniej nie graliśmy powinno być cholernie ciekawie jak od razu wystartujemy z "best of five", nie sądzisz 8) ? Poza tym, ty przecież potrafisz grać na Uriena w 3s i zapewne na każdą inną postać w sfhd...

 

Podaj nazwę swojego miasta/miejscowości żebym już mógł się jakoś zacząć rozglądać za transportem.

 

EDIT: Tylko proszę nie wyskakuj z Londynem czy Belfastem bo (pipi) nie uwierzę :lol:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

hahaha roz.pier.dalasz mnie czlowiek,

napisalem ze bym sobie z toba poradzil, i poradze, a nie widze zadnego sensu zeby grac na pieniadze, a te 350zl to chyba na samolot co?

 

w ss2thd gralem moze 5-10h , w 3s nie gralem ponad rok

jak tak strasznie ci zalezy na grze na kase to mozemy w virtua zagrac (widze ze masz calaka (1000gs) na xbl czyli grasz)

 

 

Odnośnik do komentarza
hahaha roz.pier.dalasz mnie czlowiek,

napisalem ze bym sobie z toba poradzil, i poradze, a nie widze zadnego sensu zeby grac na pieniadze, a te 350zl to chyba na samolot co?

 

w ss2thd gralem moze 5-10h , w 3s nie gralem ponad rok

jak tak strasznie ci zalezy na grze na kase to mozemy w virtua zagrac (widze ze masz calaka (1000gs) na xbl czyli grasz)

Ja (pipi)ę, napisałeś że pokonasz mnie w 3s i naprawdę (pipi) mnie obchodzi, kiedy w to ostatni raz grałeś. Faktycznie może przesadziłem z 350 (nie każdy ma), więc zaniżam do 200* za jedną grę (3s lub hd) + nagranie i upublicznienie walk (mogę nawet wziąść z sobą kamerę). A w VF5 grałem dla tych wszystkich fajnych kokardek i fryzur w trybie quest.

 

*mniej naprawdę już nie mogę bo jak wcześniej napisałem - koszta podróży. I (pipi) - mogę nawet poczekać 2-3 tygodnie aż zbierzesz kasę. Bo dalej twierdzisz że sobie ze mną poradzisz mimo, że nigdy wcześniej z sobą nie graliśmy.

Odnośnik do komentarza
to wejdz na xbl i nie beda potrzebne koszta podrozy, pogramy w hd , proste

Ale nawet jak przyjadę i zagramy tylko o te 200 (na twoim miejscu zgodziłbym się na 400 albo nawet podwyższył do 500) to nie powinno ci to sprawiac żadnego problemu. Przecież ty i tak możesz na tym tylko zyskać bo jak napisałeś wcześniej

hahaha roz.pier.dalasz mnie czlowiek,

napisalem ze bym sobie z toba poradzil, i poradze,

nie bylem ale nie boj sie z toba bym sobie poradzil :)

WTF?!

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

jasne ze moge zyskac , ale moge tez stracic, pozatym taka sytuacja jesli juz mialaby miec miejsce(gra na pieniadze) to wolalbym w neutralnym miejscu

 

klocka masz , internet masz, pobierz hd i mozemy pograc

 

gralem z gascan, krilluch, nemo, crono i jeszcze z kilkoma osobami i nikt nie narzekal na online

 

a jak ci tak bardzo zalezy zeby sprzedac mi swoje spojrzenie mordercy na zywo to zapraszam ja ciebie , ale na pieniadze gral nie bede

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
jasne ze moge zyskac , ale moge tez stracic, pozatym taka sytuacja jesli juz mialaby miec miejsce(gra na pieniadze) to wolalbym w neutralnym miejscu

OMFG nie udawaj, przecież cały czas pisałem o tym, że to JA bym do ciebie przyjechał.

a jak ci tak bardzo zalezy zeby sprzedac mi swoje spojrzenie mordercy na zywo to zapraszam ja ciebie , ale na pieniadze gral nie bede

Ale to dopiero kiedy wyjdzie czwóreczka ^_^ Może namówię kolegów "z lepszym łączem" i sobie nawet przez live pogramy :D

Odnośnik do komentarza

3s nie ma na klocku wiec w to na Live!'ie nie pgoracie a na GGPO czy 2DF nie dziala to tak dobrze jak SF2HD na Live!. Czyzbys juz nie byl taki pewien, ze wygrasz z Ornitem w 3s'a? Watpie zeby tu chodzilo o siano. Umowcie sie gdzie na neutralnym gruncie, bez siana, ja moge nawet dac Ornitowi na bilet.

Odnośnik do komentarza
Umowcie sie gdzie na neutralnym gruncie, bez siana, ja moge nawet dac Ornitowi na bilet.

Nie zrozumiałeś Nemuś. Tu nie chodzi tylko o opłatę za przejazd bo tak to mógłbym sobie spokojnie pojechać :P A bez kasy to pewnie kiedyś się spotkamy w sieci*.

 

EDIT: * ale dopiero w czwórkę, w 3s i hd gram tylko na "żywca"

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

a czemu mialbym nie wygrac, napewno bym swoje ugral :) bardzo mozliwe ze na ilestam walk wiecej by wygral ornit, ale

poradzil bym sobie z nim czyli czytaj wygrywal tez walki

po tonie wypowiedzi ornita mozna wywnioskowac ze jest bogiem street fightera i taki daigo moze mu skoczyc :D dlatego z checia bym sobie z nim pogral

 

ogladalem 2 walki na youtube ornita i zero w 3s i nic spektakularnego tam nie widzialem, mysle ze spokojnie nawiazalbym rywalizacje(gra urienem wcale nie jest trudna)

w 2d gram bardzo malo od dluzszego czasu , a mimo to z tymi z ktorymi gralem w ssf2thd mialem bardzo wyrownane walki(wiekszosc zlalem) chociaz w ssf2t to nie pamietam kiedy gralem przed wyjsciem hd

wlasnie kupilem pada do pc (jakies padlo ale krzyzak dobry) to z checia pogram w 3s na tym ggpo dzisiaj z chetnymi

 

co innego sprawa wyglada z virtua fighter 5, tu jestem niemalze pewien ze ogram doslownie kazdego z tego forum w walce kto pierwszy 10 walk wygra

 

 

Odnośnik do komentarza

Oj ghetto bys sie zdziwil jak Ornit gra Urienem. A tak na serio to moze Ty wpadniesz do Warszawy? Bardzo chetnie zagram z Toba w 3s i st na sticku. Co do lokum to sie nie martw. Moge Cie przenocowac.

 

A co do Sf4. Widzialem jak ostatnio PROsi grali w 4 z shoryukena i nie mogli zlinkowac pierwszego comba z tutoriala przez kilkanascie minut ; )

Edytowane przez krilluch
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...