Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

jeden ch.u.j czy napisz 236 czy qcf i to ma 3 znaki i tamto tez

u "was" czyli u kogo?

dobrze ze ogarnales o co mi chodzilo i przetlumaczyles dla "was"

Dla ciebie pewnie tak. Jednak

. To oznaczenie ogólnie przyjete przez ludzi grających w gry Capcomu. Ale nie musiałeś tego znać bo przecież skąd miałbyś o tym wiedzieć :lol: Uważam, że jeśli ktoś siedział 15 lat pod kamieniem to takie rzeczy należy korygować.
Odnośnik do komentarza

Dobra panowie, zakończe wasze osobiste pojazdy i sprzedam wam niusa, który puścił dzisiaj w świat Seth Killian z Capcom'u. Otóż SF4 wzbogacony zostanie o training mode (trial mode - jakoś tak to nazywają), który oprócz standardowych podstaw uczyć będzie też jak poprawnie wykonywać supery, ultrasy, two-in-one'y i link-combosy. Celem tego jest wytrenowanie casuali na graczy turniejowych. Muszę przyznać, że pomysł mi się podoba (jako, że nauczyć sie czegoś nowego jest zawsze dobrze ;) )

Odnośnik do komentarza
Dobra panowie, zakończe wasze osobiste pojazdy i sprzedam wam niusa, który puścił dzisiaj w świat Seth Killian z Capcom'u. Otóż SF4 wzbogacony zostanie o training mode (trial mode - jakoś tak to nazywają), który oprócz standardowych podstaw uczyć będzie też jak poprawnie wykonywać supery, ultrasy, two-in-one'y i link-combosy. Celem tego jest wytrenowanie casuali na graczy turniejowych. Muszę przyznać, że pomysł mi się podoba (jako, że nauczyć sie czegoś nowego jest zawsze dobrze ;) )

OMFG! Kto by się spodziewał training mode w SF4 :lol: ? Ja mam nadzieję, że z tym "newsem" to ty tylko tak zażartowałeś ;) Eh, kawalarz z ciebie, kawalarz... BTW Jak za pomocą training mode można wytrenować casuala na gracza TURNIEJOWEGO(lololololol) tego nie rozumiem. Niektórzy potrafią wygrywać korzystając z najprostszych mixupów bez używania combosów 8) Naprawdę nie liczy się siedzenie w training mode a gra z żywym przeciwnikiem (i to taka bez lagów najlepiej).

 

I żeby nie było - ja nie jestem żadnym PRO*, po prostu odwiedzam to forum żeby się ponabijać (jak na prawdziwego trolla przystało). Mam także nadzieję, że "docenicie" to, odpowiednio oceniając mój profil. Bóg zapłać, meeeee

 

*nawet już nie gram w bijatyki

 

PS (pipi)nąłem się w specyfikacji HSF2, dopiero po napisaniu tego posta przypomniało mi się, że da się charge'ować supery Chun i Hondy, trzeba tylko przy wyborze postaci nacisnąć start/select (nigdy mi się ta sztuka nie udała bo zawsze brakowało jednego z tych przycisków na moim sticku)

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Warszawiaki dwuwymiarowe, jak wyjdzie SFIV to chętnie spróbuję się nauczyć w to grać, może w końcu załapię 2D system ;) I oby nie skończyło się tak, jak było w przypadku 3s i mojego Twelve'a :lol:

OMFG! Di pewnie tym razem wybierze El Fuerte :lol::lol::lol:

Nie pogracie, bo nie ma tam PS2 od jakiegoś czasu. Jedyna opcja to oryginał i granie na PS3 albo X360.

3s lagował kiedy ostatni raz uruchamiałem go na X0 (gdzieś na YT jest video)

Odnośnik do komentarza
Poza tym Devil mi jakiś czas temu naopowiadał, jaki ten sf2 jest za(pipi)isty i skillowy, że aż sam zachciałem w to pograć ;)

Chłopaki, WY w to jeszcze wogóle gracie?

 

Czasem bo w koncu nie ma to jak ''łatwy'' arcade i walki sagat z dhalsimem :vincencik: Wiesz czy Zero/Ti bedzie gral w czworke ? :D

Edytowane przez Devil
Odnośnik do komentarza
No dobra o SF IV już wiadomo wszystko teraz tylko czekać do 20 lutego i temat do tego czasu można zamknąć.

LOL! Napisz CV to może dadzą ci MODa :lol:Flame on! Flame on! :lol:

Wiesz czy Zero/Ti bedzie gral w czworke ? :D

To nie wiesz, że dostał wezwanie z WKU i obstawia teraz granicę z Kambodżą :mellow: ?! Jak wyjdzie to już pewnie Seth będzie odbanowany...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
LOL! Napisz CV to może dadzą ci MODa

CV poszło. Żartowałem z tym zamknięciem tematu. Nie przeżyłbym. Czekam na grę i podniecam się nią jak nigdy przedtem żadną bijatyką.

 

Trenning mode zrobi z wielu casulaowych graczy zabójców. Skoro tak zapowiadają twórcy. Pod warunkiem oczywiście że będzie się w nim siedziało 10h dziennie przez pół roku.

Odnośnik do komentarza
LOL! Napisz CV to może dadzą ci MODa

CV poszło. Żartowałem z tym zamknięciem tematu. Nie przeżyłbym. Czekam na grę i podniecam się nią jak nigdy przedtem żadną bijatyką.

Nie chodziło mi o to. Napisałeś jakoby o sf było już wszystko wiadomo. Codziennie pojawia się przecież nowa porcja materiału, nowe walki itd. Większość osób (jak to nazywacie-casuali) nie obchodzą nowe stratsy ale to czy np. pojawią się nowe plansze, co twórcy wsadzą jako bonus do pudełka z grą, jakieś bzdurne nalepki na sticki czy to jakiego koloru majtki będzie miała Chun w stroju B :mellow: Dlatego nawet nie zadaję sobie trudu linkowaniem turniejów itd. tylko spamuję głupoty (ale taki urok mojej nowej pracy).

Trenning mode zrobi z wielu casulaowych graczy zabójców. Skoro tak zapowiadają twórcy. Pod warunkiem oczywiście że będzie się w nim siedziało 10h dziennie przez pół roku.

Przecież to jest chwyt czysto marketingowy...Trening treningiem ale co z mind-games :huh:

Odnośnik do komentarza
a potem sie okaze ze 80% nie bedzie potrafila zlinkowac 2MK->236HP
raczej 2xQCF

i głownie beda to własciciele stock nalepki:)

input lag - szukajcie testu NKI na YT lub w temacie dla "PRAWDZIWYCH MENów")
ja w SF nie gram ale i ile pamietam były to 4fps wiec do dzis zachodze w głowe jakim cudem tak długo to trwało ale swietnie to pokazuje poziom ogolny ze ktos to musiał udowadniac aby inni zczaili ze sa 4fps haha inna sprawa ze im gra sama w sobie ma wolniejszy zegar tym gorzej rejestrowac lag

ale obrazuje to bessens dyskusji na temat 1 klatkowego laga od przejsciowki

ach skoro przy 1fps jestesmy to prawie zaden nawet czołowy gracz nie wciska multibuttonow w tej samej klatce ze 100% prawdopodobienstwem ( i nie chodzi o sam fakt ze w ogole 100% bo to nigdy nie jest mozliwe), to jest po prostu dosyc trudne, w realnej wacle jak cie (pipi)ia ostro i srasz w gacie to japrostsze rzeczy nie łapia. ktorys SF2 chayb 1 wersja ma własnie timing na multibutton w 1 klatce (potem zmienili ze mozna trzymac jeden i docisnac drugi i jest tolerancja wieksza na multibutton) tak samo czesc starych gier SNK np SamSho 1 i 2 naprawde masakra.

Niektórzy potrafią wygrywać korzystając z najprostszych mixupów bez używania combosów
noo nie ma to jak wyskok>podcinka :lol:

jeszcze bym dodał "najprostszych technik"

skoki i czary

Ten stick za 500 jest na czesciach Sanwy albo seimitsu? Czy jakies generyki?
full sranwa, dlatego mowie ze sie pyli nawyzej sie wstawi gałe seimitsu - dla nas to akurat nie problem? nie Kaktus:P

 

 

ktos wie czy olnine bedzie mozna grac z posiadaczami innych platform? np PC/Xkloc

wersji z PS3 na EVO w ogole nie trybie obstawiałbym na 100% kloca:)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@ornit

Wiem że trenning na sucho nigdy nie zastąpi sparringów. Czy w grze SF2T istnieje mind games? Bo oglądając filmiki pro graczy i samemu trochę w to grając dochodzę do wniosku że ta gra jest poprostu tania i niema tam takiego "mind games" jak np w SF3S.

 

Najbardziej męczące mind games mam podczas gry online w Ultimate Mortal Kombat - Sub Zero vs. Sub Zero(prawie każdy gra Subem). A że gram w tę grę online na kiblu na DSie to czasami jest naprawdę ciężko.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
@ornit

Wiem że trenning na sucho nigdy nie zastąpi sparringów. Czy w grze SF2T istnieje mind games? Bo oglądając filmiki pro graczy i samemu trochę w to grając dochodzę do wniosku że ta gra jest poprostu tania i niema tam takiego "mind games" jak np w SF3S.

 

Najbardziej męczące mind games mam podczas gry online w Ultimate Mortal Kombat - Sub Zero vs. Sub Zero(prawie każdy gra Subem). A że gram w tę grę online na kiblu na DSie to czasami jest naprawdę ciężko.

ktorym subem?

na wyzszym poziomie to kto ma jakie zagrywki nie ma znaczenia

liczy sie siła ewentualnego kombo (co sie liczy jedynie na pozimoie A, B a nie SS) i priorytet na rzut i jego sturtup (to jest poziom SS) dlatego topem jest o ile pamietam Reptile i Cabal o rzut chodzi i tyle

trudno tam widziec jakis maindgames jak tylko chodzi o nasuciecie sie na zioma z run LP i złapanie momentu miedzy jego ewentulana proba kontry (zazwyczaj jak tobie zaczyna paska run brakowac) wtedy nie zblokuje rzutu

Odnośnik do komentarza

@kowal

ludzie grają online jednym i drugim subem, osobiście gram klasycznym bo ma bardzo proste i silne kombo które w kółko powtarzam zamrożenie(niekoniecznie) jumping kick w miejscu, wybitka po kombie rękami ,uderzenie lecącego high kickiem i na lądowanie wślizg. Fakt Cabal jest mocny był moim "mainem" na amidze.

Odnośnik do komentarza
@kowal

ludzie grają online jednym i drugim subem, osobiście gram klasycznym bo ma bardzo proste i silne kombo które w kółko powtarzam zamrożenie(niekoniecznie) jumping kick w miejscu, wybitka po kombie rękami ,uderzenie lecącego high kickiem i na lądowanie wślizg. Fakt Cabal jest mocny był moim "mainem" na amidze.

Kabal na Amidze nie zdążył się pojawić... 8)

 

 

@kowal - po tobie tego "Cabala" to się ostatni spodziewałem :lol: Przyznaj się, grając w "Mortal Combat" wybierałeś Cano :lol: ?

 

O Światowidzie! Albo jestem nerdem i nołlajfem albo największym skur-spamerem w tym temacie :lol:

 

 

Jednym i drugim :lol:

 

 

Tylko nie kasujcie! Jak kiedyś przeczytają to moje nienarodzone dzieci, to będą chodzić drugą strona ulicy :lol:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Kabal na Amidze nie zdążył się pojawić... cool.gif

 

kabal czy tam cabal był na amidze w grze Mortal Kombat 3.

 

 

 

O Światowidzie! Albo jestem nerdem i nołlajfem albo największym skur-spamerem w tym temacie :lol:

 

Ja chociaż jestem pewien ,że jestem nerdem.

Sorki za offtop.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...