Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem ,że wersja arcade SF IV nie ma online pełnoprawnego tylko wifi z zasięgiem na cały salon gier. Można grac przy jednym automacie z ludźmi co są przy innych, a także na żywo wyświetlane są na ekranie informacje np. o tym że w salonie jest akurat jakiś specjalny event bądź turniej. Oczywiście automat ma tez sloty na jakieś karty na których gracze nagrywają swój progres np. odkryte stroje itp.

 

e3-STREET-FIGHTER-4-IV-ARCADE-CABINET-004-noscale.jpg

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

chodzi wam o online miedzy salonami? HL survival szedł raczej po kablu a board ten sam

ale kto ich tam wie co wymysla aby tylko kase natrzepac

 

wersja pod X za 500zeta to smiech na sali

najtanszy stik pod X to i tak w pl trzeba dac 250-300zł potem tzeba modowac koszt sprowadzenia czesci robota nie jest to wartne wyjdzie i tak 500zł w najlepszym wypadku

HRAP EX byłby lepsza opcja ale jej nie ma zwyczajnie, trzeba dac te 12k yen z jap wysyłka drugie 10k yen + cło

moze wyjsc powyzej 700zeta.

wiec za te 200zł roznicy mozna olac ten bezel chamski i to ze poza japonskimi czesciami nic juz tam nie wlezie nadal sie opyla w takiej sytuacji, jaby kto ktos sprowadzał ze stanow to by za tego SFIV zabulił koło 900zł wiec za 500 to sie nie ma nawet co zastanawiac.

o i nalepke sie sprzeda jeszcze za 50$ jakiemus fanowi:D co by mu sie lepiej grało

hoghw!

Odnośnik do komentarza
o i nalepke sie sprzeda jeszcze za 50$ jakiemus fanowi:D co by mu sie lepiej grało

hoghw!

Musiał przywalić, po prostu musiał :lol: Ja sam się niedawno zastanawiałem nad przyklejeniem jakiejś ładnej pani na sticka ale jako, że sticka przeważnie trzymam na kolanach* to chyba zdecyduję się tak po męsku, czyli walnę owłosione samcze krocze widoczne z lotu ptaka.

 

*chyba, że mam mój specjalny setup, czyli krzesełko

Odnośnik do komentarza

krzesełko najlepsze

jeszcze paskiem przypiac najlepiej do krzesełka zeby nawet nie smiał drgnac!

ja musze bo strasznie szarpe ale to juz taki nerwowy rocznik

 

myslałem o rozowym z jola R mam buttony fioletowe moze i tez by sie nadały szkoda ze nemus nie wzioł rozowych wtedy ale nie kazdy ma taki dobry gust jak moj

 

 

Odnośnik do komentarza

Jakoś strasznie się najrałem tym street fighterem, chyba przejrzałem większość filmików i sprawił on na mnie piorunujące wrażenie.

Mimo to jednak nigdy nie grałem w Street Fighter'a, czy warto jest się zaopatrzyć w Super Street Fighter II Turbo HD Remix, tak żeby wiedzieć co i jak?

Aha, jeżeli ktoś by nie wiedział to wg. mnie warto jest grę zamówić z game.co.uk. Z przesyłką wyjdzie gdzieś ok. 150 zł.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie miałeś styczności ze SF to imho HD remix jest odpowiednią grą żeby zacząć cena jest wg. mnie adekwatna do tego co gra oferuje. System gry jest co prawda inny i mniej skomplikowany niż SF4.

Dzięki za info o tym angielskim sklepie, zaraz sprawdzę i jeżeli będzie wychodzić 150 zł to zamówię tam na pewno.

Odnośnik do komentarza
http://www.game.co.uk/Xbox360/Fighting/~r3...eet-Fighter-IV/

Jak coś to tutaj link, żeby nie szukać już później.

 

GaScAn, spróbuję trialkę, jeżeli będzie wszystko ok to ściągne. Bo mimo wszystko 1200 MSP piechotą nie chodzi, a po SF IV raczej to tego nie wrócę :>.

 

Trial ma tylko opcję na 2 graczy przy konsoli.

 

Ja limitki niestety nie biorę.

Szukałem pre ordera w Polsce i na razie chyba nie ma.

 

Wypełniam zakup w tym sklepie i na początku można wybrać całą europę a jak przychodzi co do wypełniania karty wyskakuje:

Delivery cost updated.

 

You have currently selected - i do wynoru tylko miejsce dostarczenia UK.

Może ktoś kto już tam kupował może potwierdzić czy wysyłają do Polskii jak to zrobić?

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Jakoś strasznie się najrałem tym street fighterem, chyba przejrzałem większość filmików i sprawił on na mnie piorunujące wrażenie.

Mimo to jednak nigdy nie grałem w Street Fighter'a, czy warto jest się zaopatrzyć w Super Street Fighter II Turbo HD Remix, tak żeby wiedzieć co i jak?

Aha, jeżeli ktoś by nie wiedział to wg. mnie warto jest grę zamówić z game.co.uk. Z przesyłką wyjdzie gdzieś ok. 150 zł.

STHD to zupełnie inna gra. Możesz oszukiwać się jakim to super oldschoolowym-gangsta-gównem jest ta gra i jaki z ciebie pro, że ją odkryłeś po piętnastu latach ale w głębi serca będziesz zażenowany tym co tam zastaniesz. Zalecam poczekać na czwóreczkę. Jeśli nigdy nie grałeś w żadną z odsłon SF2 to tylko się zniechęcisz. Naprawdę trzeba mieć sporo zapału żeby wdrażać się w to czteroklatkowe (pipi) przybrane w bohomazy "artystów" z Udona (którzy wszystkie nosy rysują tak samo). Dołóż do tego randomowy damage i dizzy oraz combosy, które nieograniczają się do lewo 1, prawo 4 a dopełni się czara goryczy. Nie jestem złośliwy bo tak naprawdę HD mi się podoba (tylko muszę zmrużyć oczy i jak na prawdziwą "elytę" przystało - grać na SDTV) ale jeśli mam być obiektywny, to tytuł dla wybranych. Jeśli masz dużo weny twórczej, nie brak ci młodzieńczej fantazji i jarasz się tym co łączy pokolenia, możesz śmiało ściągać fulla. W przeciwnym razie - olej...Ja już znam takiego co rzuca padami i wyrywa gałki ze sticków i powiem ci jedno - szkoda nerwów...

 

SF4 będzie przystępniejszy, ładniejszy, miodniejszy, oferujący więcej możliwości niż tylko skok/ blok/ "kulka" i super na cheap damage.

Odnośnik do komentarza

@kowal

 

Ziomek, zobaczymy czy ten kontroller do 360tki ktory zamowilem dojdzie i czy rzeczywiscie ma wspolne uziemienie. Jesli tak, to mozna wtedy robic customa, inaczej nie ma sensu. Ten stick za 500 jest na czesciach Sanwy albo seimitsu? Czy jakies generyki? Jesli generyki to z oplacalnoscia mozna dyskutowac. Jesli ma ktorej z lepszych to w sumie 500 zl to nie tak tragicznie.

Odnośnik do komentarza
SF4 będzie przystępniejszy, ładniejszy, miodniejszy, oferujący więcej możliwości niż tylko skok/ blok/ "kulka" i super na cheap damage.

Ornit, tak przy okazji sie ciebie zapytam - chciałbym pograć troche w ssf2t, ale z tego co widziałem, nie ma tego na ps2_żadną z nowszych konsol (chyba). Jedyne, gdzie to widziałem, to jakieś sf anniversary collection na ps2, na którym jest third strike i sf2 wraz z kilkoma wersjami (m.in. z super turbo). Ale z tego co czytałem (chyba na gamespocie) żadna z tych wersji nie jest dokładnie tym, w co "sie gra", tylko jakimiś tam poprawionymi wersjami. To jest naprawde aż taka różnica, czy można w to spokojnie grać? Bo w 3s nie chce mi sie w sumie grać, postacie z dupy, parowanie i parę innych rzeczy mnie tam denerwują :)

 

Poza tym Devil mi jakiś czas temu naopowiadał, jaki ten sf2 jest za(pipi)isty i skillowy, że aż sam zachciałem w to pograć ;)

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza

Dużo ludzi kupi SF4, nawet bardzo dużo. Z tego co tu czytam kupią wierni fani,hardkorowi gracze ,a także wiele osób zacznie od tej gry przygodę z SF. Mam przeczucie ,że gra sprzeda się lepiej na obu platformach niż Killzone 2 na PS3(premiera chyba w podobnym okresie)

 

Co do tych wersji SF2T na PS2 to widziałem że turnieje w USA są na niej rozgrywane(Hyper Anniversary)

.Snake jak chcesz pograć w SF2T oryginalnego arcade to ja chętnie pogram online.

Odnośnik do komentarza

No ja musze sie tez z wami zmowic, choc naprawde jestem w to slaby mega, ale co tam :D To w koncu "mother of all 2d fighting games" :)

 

Hyper sie rozni bardzo mocno, jest kilka takich rzeczy ktore nie dzialaja w ST (np trzymanie 3P albo 3K chwile Balrogiem - Boxerem znaczy - przenika przez projectile niektore).

 

Troche prywaty - GaScaN , czy to z toba gralem w 3S'a u Ti?

Odnośnik do komentarza

Preorder złożony....jedyne co mnie wkurza, to to, że jak chce tanio to musze z Anglii sprowadzać...140zł bo akurat załapałem się na 29 funtów + 1 funt przesyłka ze sklepu gdzie kupuje gry z Anglii, a Polska? 200zł jak zwykle....szkoda gadać....

 

Coż dam radę poczekać 5 dni ekstra po premierze :)

Odnośnik do komentarza

mozna gdzies w pl zlozyc preorder na colekcjonerska wersje?

 

duzo osob kupi ta gre ale malo bedzie grac :lol: bedzie "moda" na sf4 lol a potem sie okaze ze 80% nie bedzie potrafila zlinkowac 2MK->236HP :lol:

 

ja bede gral do upadlego ^^

juz sie nie moge doczekac :D shoryu zeby zgasic jumpin->focus cancel->dash->shinku hadou :crazy:

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
SF4 będzie przystępniejszy, ładniejszy, miodniejszy, oferujący więcej możliwości niż tylko skok/ blok/ "kulka" i super na cheap damage.

Ornit, tak przy okazji sie ciebie zapytam - chciałbym pograć troche w ssf2t, ale z tego co widziałem, nie ma tego na ps2_żadną z nowszych konsol (chyba). Jedyne, gdzie to widziałem, to jakieś sf anniversary collection na ps2, na którym jest third strike i sf2 wraz z kilkoma wersjami (m.in. z super turbo). Ale z tego co czytałem (chyba na gamespocie) żadna z tych wersji nie jest dokładnie tym, w co "sie gra", tylko jakimiś tam poprawionymi wersjami. To jest naprawde aż taka różnica, czy można w to spokojnie grać? Bo w 3s nie chce mi sie w sumie grać, postacie z dupy, parowanie i parę innych rzeczy mnie tam denerwują :)

Hyper Street Fighter 2 to gra, która wyszła na automaty w 2004 roku. Zawiera ona w sobie wszystkie wariacje wydanych wcześniej odsłon SF2. Nie polega to jednak na wyborze, części w którą chcemy sobie pograć, zamiast tego mamy możliwość zagrania zawodnikami z następujących edycji:

World Warrior

Championship Edition/Dash

Hyper/Turbo

Super Street Fighter 2

Super Street Fighter 2 Turbo

(mogło mi się po(pipi) z nazewnictwem)

Wygląda to następująco, zaraz po przejściu do wyboru zawodnika wybieramy odpowiadającą nam wersję a następnie dokonujemy wyboru postaci. Np. wybierając WW wybieramy spośród ośmiu dostępnych wówczas zawodników, nie mamy reversali ani superów. Nie możemy wydostawać się z rzutów*, za to szybko stunujemy i zadajemy większy damage. Oprócz tego oglądamy graficzki kartoflanych mord (bo inaczej jak mordy nie możemy tego nazwać) rodem z początku lat dziewięćdziesiątych (Vanilla Ice, Ace Of Base itd, kto nie pamięta tenże szczęśliwym jest). Oczywiście najwięcej frajdy zapewniają imo postaci z Super Turbo, wiadomo więcej ciosów i (jesli nie oglądamy walk i nie znamy stratsów) możemy zagrać na więcej niż 2 ciosy i fireball trapa czy tick throwa.

Wracając jednak do samej gry to według wielu jest ona jeszcze bardziej niewyważona niż oryginalne ST. Absolutnym topem jest np. Dyktator (jap. Vega, US - Bison), który posiada łatwe redizzy, ma super pressing (głównie "nożyczki" z MK, po tym jeśli dobrze pamiętam linkujemy c.MP,c.MK i zaczynamy od nowa z "nożyczkami" i tak do upadłego) i danie miesiąca czyli torpeda na wstającego (z dobrym timingiem przeciwnik nie będzie wiedział którą strona ma blokować, poza tym cheap damage jak marzenie).

Jeszcze coś. Z wersji ST powypadały "bugi" jak np. "przetrzymywalne" supery Hondy i Chun (można było je wykonywać tak: chargujesz tył 2 sek. potem przód,tył, przód i nie puszczasz tylko idziesz, idziesz i wyskakujesz z P czy K w dogodnym momencie). S(pipi)o też barcelonę Vegi (choć nadal zabójczy setup) i pozmieniały się troszke hitboxy. Nie można też wybrać O.Sagata, ale nieważne, jest przecież CE Sagat. Emulacja na PC jest jedynym sposobem na "w miarę komfortowe" pogranie w ST.

 

*co najsmieszniejsze nawet jak wybierzemy postać z ST a gramy na postać ze starszej edycji nadal nie możemy wykonać throw recovery lol

Poza tym Devil mi jakiś czas temu naopowiadał, jaki ten sf2 jest za(pipi)isty i skillowy, że aż sam zachciałem w to pograć ;)

Chłopaki, WY w to jeszcze wogóle gracie?

Co do tych wersji SF2T na PS2 to widziałem że turnieje w USA są na niej rozgrywane(Hyper Anniversary)

.Snake jak chcesz pograć w SF2T oryginalnego arcade to ja chętnie pogram online.

Jak wyszło ST w Capcom Classic Collection na Ps2 to Japończycy na Evo po zapoznaniu się z konwersją powycofywali wszystkie swoje money matches (input lag - szukajcie testu NKI na YT lub w temacie dla "PRAWDZIWYCH MENów"). Co się zaś tyczy HSF2 to Evo jest teraz turniejem czysto konsolowym dlatego grają w tą wersję.

 

duzo osob kupi ta gre ale malo bedzie grac :lol: bedzie "moda" na sf4 lol a potem sie okaze ze 80% nie bedzie potrafila zlinkowac 2MK->236HP :lol:

Getto to nie GG tylko SF :lol: U nas to się pisze w następujący sposób:

duzo osob kupi ta gre ale malo bedzie grac :lol: bedzie "moda" na sf4 lol a potem sie okaze ze 80% nie bedzie potrafila zlinkowac c.MK->qcf+HP :lol:
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...