Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówiłem - mamy X'y bo Microsoft postanowił coś zrobić w kierunku turnieju, a Sony nas olało i nawet nie odpowiedziało na zapytanie. Poza tym jeśli już miałyby to być PS3'ki to dwie, a nie jedna, każda z kablem VGA i dwoma padami. No i oczywiście nie można zapomnieć o kopiach gry. Rozumiem, że krzyżak w padzie od Plejaka jest lepszy, ale szczerze mówiąc to wole zostać z tym co mam i mieć jakiś support od Microsoftu, niż polecieć na PS3 i znów czuć się olewanym przez tą "wspaniałą" firmę, jaką jest Sony.

Odnośnik do komentarza
Kurde Barth nie na X-ach, bo pada rozwalę :P

 

Jeśli to ma być pierwszy porządny turniej SFIV w Polsce, to mogę przywieść swoje poczciwe PS3 z dwoma padami :)

Co ma "porządny turniej" w 2d do padów :huh: ?

Nic nie ma, miałem na myśli grę na PS3 i padach od Sony

 

 

Tak jak mówiłem - mamy X'y bo Microsoft postanowił coś zrobić w kierunku turnieju, a Sony nas olało i nawet nie odpowiedziało na zapytanie. Poza tym jeśli już miałyby to być PS3'ki to dwie, a nie jedna, każda z kablem VGA i dwoma padami. No i oczywiście nie można zapomnieć o kopiach gry. Rozumiem, że krzyżak w padzie od Plejaka jest lepszy, ale szczerze mówiąc to wole zostać z tym co mam i mieć jakiś support od Microsoftu, niż polecieć na PS3 i znów czuć się olewanym przez tą "wspaniałą" firmę, jaką jest Sony.

 

No rozumiem sprawę, trochę dziko też grać turniej obok na PS3, skoro microsoft wypożyczam wam sprzęt. Wpaść i tak bym chętnie wpadł, potrenować sobie :) chociaż na x-a to nawet fightpada nie mam :/

 

p.s BAR7H odezwij się na livie to w HDRemixa pogramy

Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób które znają zawodników ze świata SF. Gre kupuje w kwietniu i zamierzam wytrenować sobie dwie postacie tylko kompletnie nie wiem kogo wybrać. Od wielu lat gram w Soul calibur i Tekkena więc tak sobie pomyślałem że fajnie by było wybrać takie postacie które mają w miare podobny styl to tych którymi grałem do tej pory. W SC gram Kilikiem i Taki, natomias w Tekkena gram Lawem. Czy jest w SF jakaś postać walcząca podobnie do którejś z wymienionych ?

Edytowane przez wiedzminka
Odnośnik do komentarza
Pytanie do osób które znają zawodników ze świata SF. Gre kupuje w kwietniu i zamierzam wytrenować sobie dwie postacie tylko kompletnie nie wiem kogo wybrać. Od wielu lat gram w Soul calibur i Tekkena więc tak sobie pomyślałem że fajnie by było wybrać takie postacie które mają w miare podobny styl to tych którymi grałem do tej pory. W SC gram Kilikiem i Taki, natomias w Tekkena gram Lawem. Czy jest w SF jakaś postać walcząca podobnie do którejś z wymienionych ?

Nie kupuj SF, oszczędzisz sobie nerwów...

 

BTW Jeśli grasz Lawem to może Fei Long albo Gen? NVM graj

SAGATEM

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Pytanie do osób które znają zawodników ze świata SF. Gre kupuje w kwietniu i zamierzam wytrenować sobie dwie postacie tylko kompletnie nie wiem kogo wybrać. Od wielu lat gram w Soul calibur i Tekkena więc tak sobie pomyślałem że fajnie by było wybrać takie postacie które mają w miare podobny styl to tych którymi grałem do tej pory. W SC gram Kilikiem i Taki, natomias w Tekkena gram Lawem. Czy jest w SF jakaś postać walcząca podobnie do którejś z wymienionych ?

 

Myślę że wzorowanie się na postaciach z gier 3d nie ma sensu, tutaj gra się zupełnie inaczej.

 

Co do Lawa z tekkena jego wiernym odpowiednikiem a w sumie protoplastą jest Fei-Long

 

Kiliki i Taki to już trudniej będzię przyporządkować hmm Kilik długi zasięg to może Dhalsim, Taki o ile pamiętam to szybka postać więc proponuje Cammy,Sakure ewentualnie Chun-Li

 

Chociaż jako drugą postać polecałbym najlepiej kogoś z prawdopodobnych Top tierów czyli Sagat, Ryu, Zangief, M.Bison

Edytowane przez Crono
Odnośnik do komentarza
Pytanie do osób które znają zawodników ze świata SF. Gre kupuje w kwietniu i zamierzam wytrenować sobie dwie postacie tylko kompletnie nie wiem kogo wybrać. Od wielu lat gram w Soul calibur i Tekkena więc tak sobie pomyślałem że fajnie by było wybrać takie postacie które mają w miare podobny styl to tych którymi grałem do tej pory. W SC gram Kilikiem i Taki, natomias w Tekkena gram Lawem. Czy jest w SF jakaś postać walcząca podobnie do którejś z wymienionych ?

 

WTF :closedeyes: :ninja:

 

 

ps.Gascan zartujesz sobie prawda xD?

Odnośnik do komentarza

Ja także uważam że jeśli nie miałeś styczności z SF'em wcześniej to najpierw musisz nauczyć się kręcić ćwiartki i połówki.Jak bardzo chcesz postacie które grają trzymając tył to jest to Bison Guile Chun Li Balrog Blanka E.Honda i Vega, także wybór jest ale myślę że na pierwszy ogień najlepiej jakbyś wziął Chunke jeśli chcesz się najpierw uczyć chargowanych postaci a jak nie to Ryu,Ken bądź Sagat. Wybór już zostawiam Tobie :)

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

To intro co ktoś dał linka daje radę, jak muzyka przechodzi z jpopu w motyw ze SF to aż chcę krzyczeć SONIC BOOM!!!!! Jeżeli tak rzeczywiście będzie wyglądało intro to jest to najlepsze intro jakie może być w bijatyce. Najlepsze od czasu Soul Edga.

 

HardcoreGamer wypuścił poradnik do SF IV w wersji arcade w .pdfie LINK

 

 

+ wrzucam kilka fotek na podkręcenie hypu

sf4-ps3.jpg

 

sf4-xbox360.jpg

 

4$ za lalkę

zangief.jpgguile.jpg

chun-li.jpgryu.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Zaraz że crap. Pewnie poskakałbyś sobie po platformach Zangiefkiem czy słodziutkim Ryu. Taka maskotka spoko by była powiesić w aucie. Miałem kiedyś powieszoną Aeris ale każdy kto wsiadał mówił "co to kur.wa?" Nawet bym jej nie ściągał ale odpadła jej noga...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...