Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nieco martwi to, że nie ma już egzemplarzy w sklepie psx extreme. Zamówiłem grę jak jeszcze była i stąd moje pytanie. Czy każdemu, kto zamówił grę w momencie kiedy jeszcze pisało, że jest dostępna zostanie/został wysłany dziś egzemplarz ? Czy może część osób musi czekać na tą nową dostawę ?

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Jedyne różnice pomiędzy wersja x360/ps3 to większa ilość wstawek anime na blu-rayu i region-free na PS3 (czyli Japończycy szybko pokażą nam miejsce w szeregu :D)

Z tą liczbą wstawek anime to chodzi o te w grze czy jakiś bonusowy content? Bo o ile wiem gry się nie różnią.

Wersja na xboxa też umożliwia potyczki z japońcami chodź i tak jest to pewnie bezsensu przez lagi.

W HD remix też da radę zagrać z japończykami chociaż gra w Japoni nigdy oficjalnie nie wyszła.

 

Mnie nieco martwi to, że nie ma już egzemplarzy w sklepie psx extreme. Zamówiłem grę jak jeszcze była i stąd moje pytanie. Czy każdemu, kto zamówił grę w momencie kiedy jeszcze pisało, że jest dostępna zostanie/został wysłany dziś egzemplarz ? Czy może część osób musi czekać na tą nową dostawę ?

 

Wg tego co ghetto pisał on złożył pre ordera ,a napisali mu że wyślą 19, a na stronie sklepu pisało że 18 teraz już nie pisze nic. Ja też złożyłem u nich pre ordera jak gry jeszcze były po 169 zł i pisało zagraj pierwszy w polsce wysyłka w środę 18 a kiedy wyślą to się zobaczy na paczce jak przyjdzie.

 

Jak zamówiłeś jak jeszcze była to raczej nie powinieneś się martwić.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Nie uwierzę ,że na xboxa obcięli anime dopóki nie zobaczę.

 

Mam dość ciekawego niusa:

Możliwe że zobaczymy T.Hawka i DeeJaya w SF IV

666066838_aa181cf2591.jpg081118_hddeejay.jpg

 

Ono zapytany przez Famitsu o to czy zobaczymy kiedykolwiek wersję 3D brakujących postaci czyli T.Hawka i DeeJaya powiedział ,że prace nad nimi już trwają. Nic nie jest oficjalnie potwierdzone ale Ono powiedział że jeżeli gracze będą się domagać tych postaci nie widzi on przeszkód aby je w grze "umieścić".

Gość mówi też że ci co zamierzają spędzić przy SF IV trochę czasu jeszcze nieraz będą pozytywnie zaskoczeni dodatkami($$$) Takimi jak mają cy się pojawić niedługo Championship Mode czyli upgrade gry zawierający turnieje, zapisywanie powtórek itp.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gascan - SF4 wyjdą jeszcze co najmniej 3 części ;)

ojj ni byłbym taki pewien,żyjemy w dobie konsol podłączonych do neta więc pewnie będzie multum płatnych dlc z nowymi postaciami,trybami i arenami i ewentualnie może za jakiś rok capcom wyskoczy z ultimate version SF4 zawierającą wszystkie łatki jak teraz burnout.Na sto tysięcy różnych odmian SF4 nie ma co liczyć-nie te czasy

 

Zresztą nawet sprawa balansu postaci jest banalna-kilku megowy patch wszystko załatwi i pewnie doczekamy się nie jednego :P

Odnośnik do komentarza
ojj ni byłbym taki pewien,żyjemy w dobie konsol podłączonych do neta więc pewnie będzie multum płatnych dlc z nowymi postaciami,trybami i arenami i ewentualnie może za jakiś rok capcom wyskoczy z ultimate version SF4 zawierającą wszystkie łatki jak teraz burnout.Na sto tysięcy różnych odmian SF4 nie ma co liczyć-nie te czasy

 

Zresztą nawet sprawa balansu postaci jest banalna-kilku megowy patch wszystko załatwi i pewnie doczekamy się nie jednego :P

 

 

Yoshi Ono w pytaniu czy możemy się w przyszłości spodziewać jakiegoś "Championship Edition" (nie mylić z champ mode), odpowiedział - "I'd truly like to personally do this! Of course, demand from users is required. So please show your support!"

 

Więc wszystko jest możliwe, bo i jak zapewne sam wiesz, japońce nie czają 'nowych trendów" i tego całego DLC. ;)

Odnośnik do komentarza

teoretycznie ta czesc moze przyciagnac nowych graczy,ktorzy nie beda marudzic,ze 3S lepszy.

w naszym żaściankowym country to bijatyki 2D nie sa zbyt popularne w szerszym gronie odbiorców.ogólnie konsole jeszcze przez dlugie lata beda u nas ustepowac piecykom, ktore maja gry dla prawdziwych twardzieli[CS i Tibia xD]

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Przyciągnie nowych graczy na 2 dni - odblokują postaci dostaną bęcki online i bye bye SFIV. Potem na pchlim targu będzie kupa ogłoszeń [Z] SF 4 na Gow 3. Mi wystarczy kilka osób do gry z listy z Polski. W HD remix mało polaków grało ale zawsze dużo ludzi na wysokim poziomie było z Niemiec, Francji czy UK z nimi również bez lagów szło pograć.

A polacy którzy grają w SFHD albo 3S na Live czy na 2DF grają dobrze i często dostawałem od np. takiego GKS , czy z Crono też raz grałem chyba obaj mają Ryu opanowanego na przyzwoitym poziomie.

No ale jak wyjdzie SF IV zamierzam ZOWNować i zniechęcić do gry GKSa jak i wszystkich innych :twisted2:

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Turniej Online to dobry pomysł, ale IMO jeszcze trochę za wcześnie na to. Ja do Tekken DR Online Tournament zbierałem ekipę przez pół roku, a ta gra dosyć popularna jest. Chociaż w sumie SF4 jest na xboxa, więc może więcej chętnych do gry się znajdzie. Pytanie tylko na jakim to będzie poziomie. Jakby co to mogę pomóc w organizacji turnieju, bo mam w tym już doświadczenie (małe, ale jednak) ;)

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Przyciągnie nowych graczy na 2 dni - odblokują postaci dostaną bęcki online i bye bye SFIV. Potem na pchlim targu będzie kupa ogłoszeń [Z] SF 4 na Gow 3. Mi wystarczy kilka osób do gry z listy z Polski. W HD remix mało polaków grało ale zawsze dużo ludzi na wysokim poziomie było z Niemiec, Francji czy UK z nimi również bez lagów szło pograć.

A polacy którzy grają w SFHD albo 3S na Live czy na 2DF grają dobrze i często dostawałem od np. takiego GKS , czy z Crono też raz grałem chyba obaj mają Ryu opanowanego na przyzwoitym poziomie.

No ale jak wyjdzie SF IV zamierzam ZOWNować i zniechęcić do gry GKSa jak i wszystkich innych :twisted2:

 

mnie nie zniechecisz chociaz bys 20:0 wygrywal :D bedzie stick championship edition to bede gral nonstop jak wolny czas :)

 

co do turnieju to sbb znowu pie.rdo.lisz glupoty :)

imo wystarczy 8-10 osob zeby juz cos tam zrobic (da sie grupy i tyle)

 

a ze giera ma dopiero premiere, je.bac to :)

 

ps. roz.pie.rdala mnie dzwiek jaki wydaje Vega/Bison po przegranej rundzie xD

Odnośnik do komentarza

Mama kupuje Ci taka droga zabawke a Ty nawet nie wiesz jak ona sie nazywa ; ) Tak btw. podziwiam Wasz zapal, naprawde. Mi granie w SF tak na powaznie przeszlo z czescia trzecia. Wspolnie z Nemo i Ornitem stwierdzilismy, ze chyba pozostaniemy casualowi, spotkamy sie raz w tygodniu na kilka godzin grania i koniec. Ja jakos nie mam zapalu siedziec nad gra 24h na dobe i tluc linki postaciami. A co do Ciebie ghetto jeszcze to chetnie zapraszamy Cie do Warszawy na gre "na zywo". Mamy pewne plany w stosunku do Twojej osoby i chcemy je zrealizowac ; )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...