Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie powiadam wam ze Online na 3 Kreski i poprostu gra sie jak offline gra wymiata ...

Jedyny problem to fakt ze jak grasz online to wiesz ze zagrasz z Ryu Kenem lub Sagatem puszczajacym kulki ... w(pipi)ilem sie lekko bo mialem grac Danem i ciezko bylo wyrobic jak pokazalem jednemu Shoto ekspertowi jak sie puszcza kulki Akuma to sie cala walke z rogu nie ruszyl a potem mnie wykopal ... podsylajcie mi wasze PSN ID bo z tymi noobami juz grac nie moge -__-

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Na razie trafiam na same połączenia 2/3 na 5 kresek i wiadomo, w takim przypadku chu/jnia, ale szukam dalej. Na razie trochę mało ludu na serwerach, pewnie jutro obsypie i jakieś rzetelne testy się przeprowadzi.

 

EDIT: A nie kurna, bitcometa miałem w tle włączonego xd. Śmiga ślicznie już na 3 kreskach. Jedyne przycinki na filmikach.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Jak zacznę przegrywać to włączę Bitcometa 8)

 

Wszystko pod kontrolą, już nie takie wałki się widywało ;) a poza tym nie umiesz grać na lagach, wiec będziesz miał prze***ane: P

 

Komandos, spoko, bądź dobrej myśli ;)

 

Coś w tych reckach piszą o słabym zbalansowaniu postaci:(

Fakt faktem w SF mało pogrywałem, zawsze wolałem KOFy (2D).

 

 

Mówisz tak jakby KoF był kiedykolwiek zbalansowany... ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

KOFy chyba balansem nie błyszczałyXD Ale zawsze grałem na random. W SF zawsze Akuma był moim de best. Ale jak nabęde to pogram w końcu na spokojnie, bo w poprzednie części bylo tak że albo grałem z noobami i ich klepałem, albo z kimś kto robił cuda na ekranie i gra zemną była jak trainingXD W ogóle to ten SF jest moją nadzieją 2D. Odkąd MK zeszło na 3D jestem że tak powiem...growo bezdomny;p Tu coś przytne, tam od kogoś dostanę.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

@ragus Jak byś miał gamertag w sygnaturce czy pod nickiem już pewnie miałbym cię w znajomych. Poczekaj jeszcze kilka dni dużo osób pewnie grę dopadnie w przyszłym tygodniu. Nie wiem kim grasz ale przypuszczam ,że shoto i to w sumie dobry wybór na początek. Przede wszystkim w SF jest tak że ciosy specjalne musisz umieć wykonywać kiedy chcesz ,a nie że random raz ci wyjdzie a raz nie. Dopóki tego nie opanujesz to będzie ciężko. Np, musisz Shoryukena umieć wykonać zawsze i wszędzie bezbłędnie inaczej lipa, to samo ze specjalem zawsze musisz umieć go wklepać bezbłędnie aby np ukarać innego noobka który chciał zrobić shoryukena ,a uderzył punchem na kucąco;)

To podstawy potem kombinuj.

 

EDIT: no widzisz piszesz że 3/4 że ci coś wyjdzie, a taka gra niema sensu, musi być precyzja opanowanie.

 

 

@GKS Maila również dostałem ,że dzisiaj wysłali kurierem.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

To już naprawdę masakra jak na gałce analogowej gra się lepiej niż na krzyżaku. Jak można takiego pada zaprojektować do konsoli nowej generacji.

Ja padem od X grałem krótko tylko w sumie Blanką i Guilem w HD remix to chargowac się o dziwo dało krzyżakiem. Sam grałem analogiem w VF 5 bo nie wchodziły tam krzyżakiem ciosy np tył,przód itp ale shoryukena jeszcze na analogu nie próbowałem :D

 

Oczywiście z Daigo grającym na gałce analogowej żartowałem, gość pewnie nawet na konsolach nie gra w bijatyki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...