Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

mowisz o tym pruku w glebe co wyglada jakby jułała dekle od studzienek? wyglada jakby kroił naokoło przynajmniej z animacji tak wyglada

dobra skoro mowisz ze ssie to ci wieze:P

szukam kogos co moze cisnac w miare łatwo bzdetami i potrzymywac presing (wiesz ambitny jestem) i fajnie by było jakby miał cos w stylu rowerka z wyskoku i ogolnie z gory butem siadał dobrze (postac do walki air to ground, nie air to air), z opisu to własnie Viper na taka wyglada i duzo overheadow

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Pograłem dni kilka i tak:

-z tych pie#####nych rzutów Zangiefa powinno sie dać wyrywać jak z normalnych.

-Sagat to najbardziej spier###ony char w tej grze. Jego priorytet jest chyba nieskończony.

-nie wiem czy kto inny na to wpadł ale...ja jestem noob jeśli chodzi o SF a mimo to uważam, że Ryu i Ken to tanie szmaty. Ale do cholery dlaczego oni mają takie łatwe ciosy (półkole itp) a takim Guilem albo Cammy to się muszę gimnastykować?

 

Ogólnei naprawdę fajna gra ale onlineowe Keny zabijają...praktycznie każdy to Ken. No i jeszcze Sagat. Dla mnie jako gracza niedzielnego walka z takim z(pipi)onym kolesiem co to się kampuje i napieprza pociski z rogu ewentualnei waląc kolano to porażna na bank.

Poza tym można mieć jedynie zarzut do "oszałamiającej" ilości aren...

 

W Street Fightera każdym powinno się grać jak tanią szmatą. Ryu i Ken nie są tani są tylko przystępni dla nowicjusza ale na wyższym poziomie trzeba nimi też dobrze umieć grać żeby kogoś ograć.

Nikt nie ma w tej grze trudnych ciosów. Jak się nie potrafi grać chargerami to pech.

Dzisiaj pograłem kilka rankingowych meczy i nawet były różnorodne postacie ,gość sprał mojego Boksera swoją Chun li ale nie sądzę żeby bokser sobie z nią nie poradził, po prostu gość był dużo lepszym graczem ode mnie ,a ja ograny głównie na ryu i kenów. Walczyłem też z dobrym zangiefem i z Danem.

Nie ma co narzekać ,że same ryu i keny online gorzej by było jakby same Zangiefy były.

 

 

Profil yt japońca z przejściem challengy każdą postacią

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

czy wy tez macie problem z graniem on-line? cokolwiek bym nie wybieral (custom lub quick match) to zawsze wyskakuje mi informacja ze nie moze nikogo znalezc. co ciekawe info wyskakuje po jakiejs 0.5s. jak gram w arcade to ludzie sie do mnie normalnie dolanczaja i najczesciej mam 4 kreski.

pomocy

 

polecam instalowac gierke na twardziela wtedy wszystko wczytuje sie o jakies 70% szybciej

Odnośnik do komentarza
czy wam tez tak na poczatku zle szlo. jak na razie przegralem 68walk i tylko jedna wygralem bo koles wybral dla jaj vege. bylem calkiem dobry w tekkena ale sf to zupelnie inna gra. zastanawiam sie czy w ogole warto sie meczyc i czy nie lepiej sprzedac shita

 

Skąd wiesz, że jesteś dobry w Tekkena?

 

Osobiście nieźle grałem w VF5 i w SC, ale w tej grze nie mogę się odnaleźć.

Nigdy nie grałem turniejowo w 2D + coraz więcej kumatych graczy na Live = biją mnie.

 

Wcześniej już pisałem, że w granie pro się już nie bawię. Wygląda więc na to, że sobie odpuszczę tą grę.

Odnośnik do komentarza

najgorsze jest to za ta gra naprawde mi sie podoba ale gram od kilku dni i dopiero dwa razy udalo mi sie wykonac super combo o ultra nawet nie wspominam.

jak wy gracie na krzyzaku czy na galce. ogolnie dla mnie krzyzak jest lepszy ale nie potrafie zrobic na nim zadnego specjala w trakcie walki a jedynie podczas treningu.

 

Skąd wiesz, że jesteś dobry w Tekkena?

po pierwsze nie jestem a bylem dobry. a mowie to dlatego ze zdarzalo mi sie grac z roznymi ludzmi i nigdy mi sie nie zdarzylo abym dostawal jedynie baty. chcialem jeszcze dodac ze nie mowie ze bylem zajeisty a jedynie dobry, czyli gorszy od bardzo dobrego :)

Edytowane przez Jazdaone
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

@Jazdaone Sprzedaj Street Fightera. Wyszedł Killzone 2 to będziesz miał w co grac. Po co się w(pipi)iać i wyzywać grę od shitów jak się nie umie grać. Nie nauczysz się w to grać- uwierz mi widzę po twoim podejściu i postach.

 

@c1rex piszesz że w granie PRO się nie bawisz, tutaj nikt pewnie nie gra w to PRO, każdy gra bo lubi, osobiście nie zamierzam przesiadywać w trening mode codziennie, po prostu wejdę czasami wieczorkiem rozegram kilka walk i dzięki. A jak na kogoś kto zaczął od tej częsci to dobrze operujesz chargerami.

Noob który nie gra Shoto :twisted:

Odnośnik do komentarza

Lol. To wez sie chlopak ogarnij i naucz grac. Ta gra nie jest trudna. Nie mashuj inputow(to nie tekken) bo nic nie zlinkujesz. Timing to klucz do big dmg i gwarantowanych kar. Zreszta to bylo do przewidzenia ze nieliczni zostana przy tej grze. Easy 2 play hard 2 master. Dla niektorych hard 2 play imposible 2 master xd. Dla mnie wystarczy zeby oprocz mnie gralo z 5 osob na wysokim(jak na pl) poziomie. Ggs dla krilla gasc4na i crono.mam nadzieje ze ornit i nemo tez beda grac no i jacys inni gracze.jutro zapraszam na gre all day:)

Odnośnik do komentarza
@Jazdaone Sprzedaj Street Fightera. Wyszedł Killzone 2 to będziesz miał w co grac. Po co się w(pipi)iać i wyzywać grę od shitów jak się nie umie grać. Nie nauczysz się w to grać- uwierz mi widzę po twoim podejściu i postach.

 

@c1rex piszesz że w granie PRO się nie bawisz, tutaj nikt pewnie nie gra w to PRO, każdy gra bo lubi, osobiście nie zamierzam przesiadywać w trening mode codziennie, po prostu wejdę czasami wieczorkiem rozegram kilka walk i dzięki. A jak na kogoś kto zaczął od tej częsci to dobrze operujesz chargerami.

Noob który nie gra Shoto :twisted:

 

Dzięki gascan. Dla relaksu mogę jeszcze pograć z polakami, ale ciężko mi się przestawić na lajtowe granie w bitki.

Odnośnik do komentarza

mnie na pewno bedzie sie dobrze grało i zrobie QCF i inne czary

na koniec bede walił ten duzy czar co błyska tak fajnie ekran

wiecie taki duzy czar w tekkenie takich nie ma i oni zazdroszcza

bedzie pro

gwarant na nieblok

 

bo nie gram w tekkena

wiec mi inne sektory mozgu pracuja

mam zawezone horyzonty o 1 wymiar dzieki temu moge wyspecjalizowac sie w dwoch pozostałych

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Największy minus dyktatora to brak jakiegoś konkretnego anti air'a ,jedynie standing high kick czasami daje radę. Jak ci robią crossup na wake up na dyktatora to najlepiej uciec Exowaną torpedą, z rogu też się ucieka exowaną torpedą. Teleportów nie polecam.

Vega,Honda nie mam pojęcia. Vege najlepiej zostawić na razie w spokoju.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Ja pie.rdole blokować crossupy w SF. Może jestem noob ale blokowanie nie daje mi 100% obrony przed crossupami. Dlatego gram Bokserem na niego ludzie się boją skakać, zawsze można posłać główkę, albo dół+HP jak się nie ma charga albo nawet na wakeup(mam na myśli jak sam wstaje to puszczam te punche i uciekam przy pomocy klatek nietykalności:) robić ten cios co się 3 przyciski trzyma, nie wiem jak się nazywa ale jest za(pipi)isty ma kilka klatek na początku nie tykalnych i przenika hadoukeny i wogóle jest uniwersalny i warto go używać.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, ze przezylem zalamke ze SF4 kilka dni temu. Stwierdzilem, ze juz wiecej nie bede w to grac a odpale od czasu do czasu, zeby zlinkowac jakies combo, pozostajac przy tym przy 3rd strike'u. Kumpel usilnie namowil mnie na zmiane postaci. Pierw wybralem Goukiego, fajnie mi sie nim gralo. - zupelnie inaczej niz Raju czy Kenem. Pozniej postawilem na Chun i od tego czasu praktycznie gram tylko ta postacia. Naprawde, gra zyskala dla mnie nieco wiecej. Rzygam jak widze kogos, kto gra Raju albo Kenem. Po prostu niedobrze mi sie juz robi. Nie usiade juz do Raju, bo przez niego mialem dosc gry w te czesc. Myslalem jeszcze, zeby zaczac grac Viper, ale poki co postaram sie troche pocwiczyc Chun. Netplay to troche padaka. Pierw wyszukuje graczy 10 minut, wybierasz join a tu dwa komunikaty - albo Session is full, albo unable to join. Pozniej kolejny loop, kolejny i odechciewa sie grac.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Zakładaj sam grę i graj arcade na hardest z włączonym request ranked fight. Ja tak robiłem dzisiaj i nie mogłem skończyć jednego fighta z komputerem bo zaraz ktoś się znajdywał. Co do reszty twojego posta to jest w tej grze tyle postaci że na pewno każdy coś sobie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Netplay to troche padaka. Pierw wyszukuje graczy 10 minut, wybierasz join a tu dwa komunikaty - albo Session is full, albo unable to join. Pozniej kolejny loop, kolejny i odechciewa sie grac.

 

 

Jak masz player/ranked match request na ON to po prostu wchodzisz do arcade i gra sama ci wyszukuje przeciwników ;)

 

 

Mi na razie słabo idzie, dostaje baty prawie od każdego, ale nie poddaje się i dalej ćwicze Fei Longiem :P

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...