Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj około 3 w nocy pograłem z jakimś kolesiem z Francji i po przegraniu 40 walk miałem ochotę wyrzucić konsolę przez okno. Koleś aż dosadnie pokazał mi jak "powinno się grać" Ablem ale zorientowałem się ze jego top to Ryu bo brał go cześciejj ale cieszę się że mogłem się wiele od niego nauczyć. Nie mogę się doczekać kiedy będzie naprawiony mój stick tęsknię za nim ;-/

BTW Gascan i King dzięki za wspólne fighty ;)

Odnośnik do komentarza

Hamtaro ten koles to moze DaiBison? Ryu klepie focusy do ultra xd itp jak nie on to zarzuc gamertagiem.zapraszam na gre wszystkich dzis po 19 :) ps.ukyo ja pisze na temat,a ze do kogos to itak na temat bo jak pisze na temat tego jak ktos gra w sf4 to pisze na temat tej gry. A ze noobem kogos nazwe :) wielkie mi co . Pogralbys z nim stwierdzilbys to samo :) o ile juz nie twierdzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Nie mogę sobie poradzić z 3. Trialem Akumy. Strzelam R2 na Heavy Kick i zaraz kwadrat+trójkąt na Focus, i kupsko. Rady?

 

Sprzedaj grę to nie ma sensu jak masz problemy z easy. A poważnie to chodzi o EX Focus Cancel HK , klepiesz HK i prawie w tym samym momencie klepiesz focus ale nie trzymasz tylko klepiesz.

No przerywasz animacje mocnego kopnięcia w uderzenie Focusem i masz kozackie 2 HIT.

 

Patrzyłem trial genem na youtube i ten dziad może zlinkować supera z ultra. Niestety niewiem czy tą postacią można grać na Xboxie bo jeszcze online niespotkałem. Gdzieś mam te rankingi uwsteczniają mnie - masa zangiefów robiących tylko Spinning Lariat. Lepiej zagrać player match. Często za wygrany mecz dostaje np 1 punkt albo 2. Chyba że ktoś tez ma dużo to raz nawet 70 dostałem.

Żeby być na topie w rankingach musiałbym wyciągać wtyczkę, a mam za daleko nie chce mi się wstawać z fotela dlatego już nie będę rankingów grał.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Też nie wiedziałem ale pofatygowałem się i włączyłem xboxa wybrałem trial Hard Akumy bo myślałem, że Tomek ma problem z Hardem, a tam nic takiego niebyło no to włażę na easy i tam faktycznie zadanie z HK i Focusem jest :)

Odnośnik do komentarza

To i tak byla jeszcze zmodyfikowana wersja posta. Wczesniejsza byla "ciekawsza" ; ) Sprzedaj lepiej SF4. Szkoda czasu, nerwow i wszystkiego innego. Postanowilem dzisiaj, ze nie bede grac w SF4. Nie, ze kiepsko mi idzie czy cos, ale nie chce mi sie juz. W SF3 cwiczylem kara palmy, w SFA3 customy a tu nic : ( Boring

Odnośnik do komentarza
Nie mogę sobie poradzić z 3. Trialem Akumy. Strzelam R2 na Heavy Kick i zaraz kwadrat+trójkąt na Focus, i kupsko. Rady?

 

Sprzedaj grę to nie ma sensu jak masz problemy z easy. A poważnie to chodzi o EX Focus Cancel HK , klepiesz HK i prawie w tym samym momencie klepiesz focus ale nie trzymasz tylko klepiesz.

No przerywasz animacje mocnego kopnięcia w uderzenie Focusem i masz kozackie 2 HIT.

Ha, no wyszło wyszło, wcześniej faktycznie trzymałem focusa.

 

@ornit: na PS3 są takie nazwy przycisków na padzie :]

@krilluch: ta, tyczyła się czego innego.

Odnośnik do komentarza
Hamtaro ten koles to moze DaiBison? Ryu klepie focusy do ultra xd itp jak nie on to zarzuc gamertagiem.zapraszam na gre wszystkich dzis po 19 :) ps.ukyo ja pisze na temat,a ze do kogos to itak na temat bo jak pisze na temat tego jak ktos gra w sf4 to pisze na temat tej gry. A ze noobem kogos nazwe :) wielkie mi co . Pogralbys z nim stwierdzilbys to samo :) o ile juz nie twierdzisz ;)

 

 

Weź się nie ośmieszaj. Nauczyłeś się kilku combosów i walisz na pałę ciągle to samo, a ultrasy łykasz jak dzieciak. Co z tego, że ja gram w SF4 tydzień dłużej jak ty grałeś latami w SF2 i 3S. W ogóle ostatni raz ci odpisuje, bo grochem ściany nie przebije. Najwyżej niech ktoś da mi i GKSowi po +20% i będzie spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

@Krilluch

Mądra decyzja, jedna wku.rwiająca chun li mniej w sieci ;)

Wiele osób ma chwile zwątpienia z tym SFIV ale przeważnie przez to, że są słabi i mają dwie lewe ręce. W twoim przypadku niewiem być może również jakiś zangief zaspamował cię lariatem pod ścianą... Ale skoro piszesz, że ci się nie chcę to szkoda, choć i tak pewnie będziesz grał...

Może ćwicz Focus Dash Cancele, które niby w grze są ale i bez nich można grać i wygrywać na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Hamtaro ten koles to moze DaiBison? Ryu klepie focusy do ultra xd itp jak nie on to zarzuc gamertagiem.zapraszam na gre wszystkich dzis po 19 :) ps.ukyo ja pisze na temat,a ze do kogos to itak na temat bo jak pisze na temat tego jak ktos gra w sf4 to pisze na temat tej gry. A ze noobem kogos nazwe :) wielkie mi co . Pogralbys z nim stwierdzilbys to samo :) o ile juz nie twierdzisz ;)

 

 

Weź się nie ośmieszaj. Nauczyłeś się kilku combosów i walisz na pałę ciągle to samo, a ultrasy łykasz jak dzieciak. Co z tego, że ja gram w SF4 tydzień dłużej jak ty grałeś latami w SF2 i 3S. W ogóle ostatni raz ci odpisuje, bo grochem ściany nie przebije. Najwyżej niech ktoś da mi i GKSowi po +20% i będzie spokój ;)

 

:rolleyes: ultrasy jak dzieciak , a to dobre :)

to ze gralem latami w sf2 jeszcze lepsze :D

 

zauwazylem wogole ze coraz mniej osob gra, juz drugi dzien ciezko mi bylo znalesc kogos(z pl) do pogrania

 

w sumie to licze na to ze gascan krill no i buba beda czesciej grali (buba czesto gra w sumie)

 

nemo jak zniknal tak sie nie pojawil xD

dostalem jakies nowe friend requesty ale sie nikt nie zglasza na gre ...

 

ps.co z tym turniejem online?

 

ps. sbb skoro wale "na pale" ciagle to samo to czemu wygrac nie mozesz :) jedna reka powinienes wygrywac ;)

 

TIGEERRRRRR .... mp ...hp...lk...mk....(2 sek) TIGERRRR :lol:

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie wczoraj SF4. W sumie fajny feeling, czułem się jak te paręnaście lat temu w salonach ;]

 

Teraz takie pytanie, lepiej grać na krzyżaku czy na analogu? Cały czas grałem na gałce, ale krzyżak chyba jest dużo szybszy.

Drugie pytanie, czy ciosy można bufforować? Tzn. powiedzmy, że wrzucam shoryu i podczas trwania animacji bufferuje hodukena. Czy raczej trzeba poczekać aż animacja się skończy?

 

Viper daje radę ;]

Odnośnik do komentarza
TIGEERRRRRR .... mp ...hp...lk...mk....(2 sek) TIGERRRR :lol:

 

 

To, że mi Tiger Shoty nie wychodzą czasami to akurat twoja wina po części, bo mi sprzedałeś z(pipi)anego pada w którym się triggery zacinają :P Nawiasem mówiąc weź sobie przykład z Buby i Gascana, oni jak grają to zazwyczaj na luzie (no ostatnio był wyjątek, jak Bubie Guilea pokonałem to się trochę wkurzył :P ) co chwile zmieniają postać, traktują to jak zabawę i można z nimi pogadać jakoś normalnie. A ty jeden Ryju, ta sama kapa i do przodu :D Nawet Buba mi ostatnio mówił, że go w(pipi)ia takie coś. Jak będziesz dalej tak się napinał to za niedługo nikt z tobą grać nie będzie chciał.

 

Odnośnik do komentarza
Kupiłem sobie wczoraj SF4. W sumie fajny feeling, czułem się jak te paręnaście lat temu w salonach ;]

 

Teraz takie pytanie, lepiej grać na krzyżaku czy na analogu? Cały czas grałem na gałce, ale krzyżak chyba jest dużo szybszy.

Drugie pytanie, czy ciosy można bufforować? Tzn. powiedzmy, że wrzucam shoryu i podczas trwania animacji bufferuje hodukena. Czy raczej trzeba poczekać aż animacja się skończy?

 

Viper daje radę ;]

 

Ja też miałem z tym problem, ale kupiłem i łatwiej mi wszystko wchodzi na gałce(no, może prócz nieraz bloków i skoków), gram na X360. Niektóre ultrasy na nim zrobić na krzyżaku to masakra, przez przypadek skaczę, itp.

Daje radę, fajnie się nią spamuje elektrycznymi kulkami. ;)

Odnośnik do komentarza

Lol@ sbb . Nie wiem czy zauwazyles ale wykozystuje 3 razy tyle akcji i combosow niz ty. A bubie sie nie dziwie bo go zbilem ostatnio i tez sie wku.rwiam jak przegrywam. Ale z nim w przeciwienstwie do ciebie jest rywalizacja. Nie gram innymi charami dopoki nie opanuje na poziomie jednego. Wole grac jednym dobrze niz 3 udawac ze gram :) a chetny do gry sie zawsze znajdzie. Tyle ze po tej podjarce na forum myslalem ze ludzie beda grac :) ps.teraz mi sie przypomnialo ze ci pada sprzedalem xd ps2.ja sie nie spinam ty sie spinasz ze cie leje jak training dummy :) a jak juz jestesmy w temacie tata a marcin powiedzial to gascan mi ostatnio powiedzial ze jak z toba gra to wybiera postac ktora nie gra zeby sobie z toba pograc i cie nie niszczyc:) moze mu ciebie szkoda... Nie wiem:) a jak chcesz pogadac to zakladaj headset jak grasz i mow wyraznie :-P

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...