Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn
Nakręcę film komórką jak wrócę z siłowni to się wszyscy napinacze internetowi sami przekonają o jakich "bzdurach" mówię.

 

WOW. Chodzisz na siłownie! To już nie będę krytykował twoich postów bo jeszcze mnie odnajdziesz po IP i zbijesz.

Nie no takie posty posty są śmieszne. I co z tego że chodzisz na siłownię? Pewnie grasz Kenem jesteś cienki i spamujesz shoryuken płonący. Tu jest temat o SF IV, siłownia nie robi na nikim wrażenia bo niby czemu miałby się ktoś bać koksa z nadciśnieniem.

Niewierzę, że w temacie o grze 2D ktoś grozi innym użytkownikom pisząc pierdoły o siłowni. :D

 

 

Nic złego nie napisałem o samej grze(ba! uważam wręcz za bardzo udaną)

 

No masz szczęście.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Ocelot a probowales zakladac gre i czekac na kogos ?? ja np nie szukam ludzi do grania tylko sam zakladam gre i nawet na 2 kreskach dobrze sie gra wiec nie wiem czemu marudzic na ten online. Mi sie wydaje ze tobie sie poprostu nie chcialo grac i poddales sie szybko a teraz narzekasz jak 5 latek i masz pretensje do calego swiata bo network jest slaby... jak nie sprobowales wszystkich opcji to sie nie wypowiadaj.

Ja jakos nie widzialem jeszcze nikogo kto by narzekal na network w SF 4 poza toba. Dziwne nieprawdaz ?

Odnośnik do komentarza
mnie dziwi tylko jedno.z prawie kazdym mam zero kresek :) ,a gra mi się bardzo komfortowo .wyszukiwanie dziala dosc dobrze,ale boli to ze ze z niektorymi wyskakuje unable to play albo ze gra pelna.wie ktos dlaczego tak sie dzieje?

 

 

Jeżeli ktos stoi za firewallem (zabezpieczenie głownie w router'ach lub softwarowe w samych blaszakach lub siaciach internetowych w provider'ów) lub ma router filtrujacy "ping" to temu checkerowi z psn wydaje sie ze koles ma zerowe lacze, gdzie w rzeczywistosci moze byc zupełnie dowolnie. Ja osobisci czasem jak sie spiesze robie searcha i wlaze w pierwszego lepszego, jeszcze nie trafilem za jakies problemy a z kolesiami bez pingy grałem wielokrotnie. To taki informatyczny trick a zarazem niedogodnosc.

Odnośnik do komentarza

Przeciez Ocelot ma racje. SF IV nie ma zadnego online, jakies proste polaczenie 2 graczy (inna sprawa, ze do grania VS to wystarcza, ot). Nie ma nawet lobby. Snake T5:DR ma lepszy online ;). masz lobby, liste zalozonych gier, scrole statsow na dole, ogladaniem gier jak sie czeka na swoja kolej itd. Sama giera jest kozak=].

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Przeciez Ocelot ma racje. SF IV nie ma zadnego online, jakies proste polaczenie 2 graczy (inna sprawa, ze do grania VS to wystarcza, ot). Nie ma nawet lobby. Snake T5:DR ma lepszy online ;). masz lobby, liste zalozonych gier, scrole statsow na dole, ogladaniem gier jak sie czeka na swoja kolej itd. Sama giera jest kozak=].

 

Przykro mi, no bonus. Prowokować na forum też trzeba umieć.

Odnośnik do komentarza
Przeciez Ocelot ma racje. SF IV nie ma zadnego online, jakies proste polaczenie 2 graczy (inna sprawa, ze do grania VS to wystarcza, ot). Nie ma nawet lobby. Snake T5:DR ma lepszy online ;). masz lobby, liste zalozonych gier, scrole statsow na dole, ogladaniem gier jak sie czeka na swoja kolej itd. Sama giera jest kozak=].

 

Przykro mi, no bonus. Prowokować na forum też trzeba umieć.

 

Grałem w T5:DR i przyzwoitym online bym tego nie nazwał. Zresztą wiekszośc w tym temacie wychowała się na kultowym SFII wiec będziesz się musiał bardziej postarać :lol:

Odnośnik do komentarza
Przeciez Ocelot ma racje. SF IV nie ma zadnego online, jakies proste polaczenie 2 graczy (inna sprawa, ze do grania VS to wystarcza, ot). Nie ma nawet lobby. Snake T5:DR ma lepszy online ;). masz lobby, liste zalozonych gier, scrole statsow na dole, ogladaniem gier jak sie czeka na swoja kolej itd. Sama giera jest kozak=].

 

Przykro mi, no bonus. Prowokować na forum też trzeba umieć.

 

Grałem w T5:DR i przyzwoitym online bym tego nie nazwał. Zresztą wiekszośc w tym temacie wychowała się na kultowym SFII wiec będziesz się musiał bardziej postarać :lol:

Co poniektórych postach to sądzę, że ta większość, to "kultowego" SF2 oglądała jak ich stary w niego grał :lol:

Odnośnik do komentarza
Przeciez Ocelot ma racje. SF IV nie ma zadnego online, jakies proste polaczenie 2 graczy (inna sprawa, ze do grania VS to wystarcza, ot). Nie ma nawet lobby. Snake T5:DR ma lepszy online ;). masz lobby, liste zalozonych gier, scrole statsow na dole, ogladaniem gier jak sie czeka na swoja kolej itd. Sama giera jest kozak=].

 

Przykro mi, no bonus. Prowokować na forum też trzeba umieć.

 

Grałem w T5:DR i przyzwoitym online bym tego nie nazwał. Zresztą wiekszośc w tym temacie wychowała się na kultowym SFII wiec będziesz się musiał bardziej postarać :lol:

Co poniektórych postach to sądzę, że ta większość, to "kultowego" SF2 oglądała jak ich stary w niego grał :lol:

 

Close, but no cigar man ;)

Odnośnik do komentarza
Przeciez Ocelot ma racje. SF IV nie ma zadnego online, jakies proste polaczenie 2 graczy (inna sprawa, ze do grania VS to wystarcza, ot). Nie ma nawet lobby. Snake T5:DR ma lepszy online ;). masz lobby, liste zalozonych gier, scrole statsow na dole, ogladaniem gier jak sie czeka na swoja kolej itd. Sama giera jest kozak=].

 

Przykro mi, no bonus. Prowokować na forum też trzeba umieć.

 

 

Ze jak? Bo nie za bardzo zrozumialem Twoja wypowiedz. Jezeli twierdzisz, ze moj post to prowokacja - to sie mylisz, czytaj ze zrozumieniem, a nie emocjami. Do samego grania vs tryb jaki jest w SF IV w zupelnosci wystarcza. Jednakze patrzac na to ogolnie - nic tam nie ma. Mamy 2009 rok, grales kiedys na battlenecie, gunzie czy innym czyms takim - w dodatku starym (starcraft battlenet - 12 lat)? Tam sa dobre tryby online.

Odnośnik do komentarza

To weż mi napisz jakie mogą być te tryby w bijatyce?Gra tagowa to SF nie jest.Zwykły versusa na razie wystarcza.Podobno niedługo ma dojść jakaś łatka z replayami i nowym trybem turniejowym do online(będzie free).Więc nie narzekaj.Lobby jest dobre tylko jak gra się ze znajomymi,bo podczas gry z randomowymi ludźmi wkurzałoby czekanie na swoją kolej.

Tak na marginesie to chyba jesteś zbyt zaślepiony tekkenem i starasz się na siłę wytykać błędy w konkurencyjnych produkcjach.

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Przeciez Ocelot ma racje. SF IV nie ma zadnego online, jakies proste polaczenie 2 graczy (inna sprawa, ze do grania VS to wystarcza, ot). Nie ma nawet lobby. Snake T5:DR ma lepszy online ;). masz lobby, liste zalozonych gier, scrole statsow na dole, ogladaniem gier jak sie czeka na swoja kolej itd. Sama giera jest kozak=].

 

Przykro mi, no bonus. Prowokować na forum też trzeba umieć.

 

 

Ze jak? Bo nie za bardzo zrozumialem Twoja wypowiedz. Jezeli twierdzisz, ze moj post to prowokacja - to sie mylisz, czytaj ze zrozumieniem, a nie emocjami. Do samego grania vs tryb jaki jest w SF IV w zupelnosci wystarcza. Jednakze patrzac na to ogolnie - nic tam nie ma. Mamy 2009 rok, grales kiedys na battlenecie, gunzie czy innym czyms takim - w dodatku starym (starcraft battlenet - 12 lat)? Tam sa dobre tryby online.

 

Nadal prowokacja słaba ale odpowiem.

Piszesz że SF IV nie ma lobby. Ma lobby przynajmniej moja wersja. Lobby to to miejsce przed meczem gdzie widzisz nick i ikonke przeciwnika możesz zmieniać ustawienie rund, czas,rozmawiać, czy jakieś głupie usmieszki ustawiać mało tego możesz nawet win/lose ratio zobaczyc.

 

"T5:DR ma lepszy online" - może ma lepszy no i co SFHD Remix też ma lepszy sytem łączenia czy lobby, pewnie wiele gier ma lepszy, ale rozgrywka na pewno laguje więcej w tych grach niż w SF IV.

 

Nie grałem na battlenecie. Grałem na Kaillerze, na 2DF czy GGPO gram czasami i tam jest tylko VS i nikomu to nie przeszkadza. Do street fighter'a wyjdzie bezpłatny dodatek dodający turnieje, powtórki, lobby dla większej ilości graczy i bardzo fajnie ze strony Capcomu że dadzą takio bonus mimo że to co jest obecnie w zupełności wystarcza.

 

 

Odnośnik do komentarza

No wlasnie. Sam dokladnie sobie odpowiedziales. Na ta chwile jest bieda online (poza sama potyczka, ktora jest w miare dobra). Do samych pojedynkow vs wystarcza. I nic wiecej. Nie rozsmieszaj mnie niczym fanboy, ciagle powtarzajac, ze "pisze prowokacje", bo nie potrafisz chlodno czegos ocenic - wg. Ciebie obecny online w 2009 roku jest ok? NIE. Dopiero dodatek - o ktorym wspomniales - da kopa. Osobiscie jestem fanem SF i gram w niego mocno, ale drazniace jest, jak zarzucasz komus prowokacje ( L O L poprostu), nie trzymajac sie faktow, podchodzac pod fanboystwo. Obecny online jest - dobry do zagrani apartii, i NIC wiecej. Wchodzisz, wybeirasz gracza, go, skonczyla sie gra, od nowa musisz znow wejsc, czekac az poszuka gracza... i tak w kolko. Tobie to nie przeszkadza - mi np. rowniez bo i tak 99% czasu gram offline - ale potrafie obiektywnie napisac, ze jest to poprostu slabe - stad dodatek na ktory masa osob czeka (tych, ktorzy chca grac online).

 

Rozgrywka w kazdej grze laguje tak samo, bo nie ma czegos takiego jak inny lag przy tym samym pingu. Pozostaje specyfika danej gry - w jednej grze i ping 100ms to jest nic, w drugiej gra staje sie niegrywalna. cala filozofia.

 

Tobie sie online w SF IV podoba, mi nie. I niech tak zostanie, bo to bedzie spam na 100 postow w kolko to samo. Ale bez kitu, jak wyzej ktos Ci pisze, ze 'po silce nagra Ci filmik i pokaze, ze nie moze znalezc gry przez xx minut', a Ty stwierdzasz, ze on Ci grozi. O_O. I napisze Ci jeszcze raz czytaj ze zrozumieniem, ktorej czesci posta nie zrozumiales w czesci "jezeli myslisz, ze to jest prowokacja, to sie mylisz". Jak stwierdzam, ze dla mnie SFIV ma slaby online (i napisze to chyba poraz n-ty -> wystarczajacy aby pograc VS, a w wiekszosci osob to wystarczy) - to robie od razu prowokacje? Twoja logika sie kupy nie trzyma, tak samo jak wnioskujesz, ze Ocelo "chce Cie bic". (a moze to z kolei byla Twoja prowokacja ; o). czlowieku, omg.

 

@Ocelot - zastosuj to co napisal Uzny - powinno Ci pomoc i problem prawdodpobnie zniknie (:

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
No wlasnie. Sam dokladnie sobie odpowiedziales. Na ta chwile jest bieda online (poza sama potyczka, ktora jest w miare dobra). Do samych pojedynkow vs wystarcza. I nic wiecej. Nie rozsmieszaj mnie niczym fanboy, ciagle powtarzajac, ze "pisze prowokacje", bo nie potrafisz chlodno czegos ocenic - wg. Ciebie obecny online w 2009 roku jest ok? NIE. Dopiero dodatek - o ktorym wspomniales - da kopa. Osobiscie jestem fanem SF i gram w niego mocno, ale drazniace jest, jak zarzucasz komus prowokacje ( L O L poprostu), nie trzymajac sie faktow, podchodzac pod fanboystwo. Obecny online jest - dobry do zagrani apartii, i NIC wiecej. Wchodzisz, wybeirasz gracza, go, skonczyla sie gra, od nowa musisz znow wejsc, czekac az poszuka gracza... i tak w kolko. Tobie to nie przeszkadza - mi np. rowniez bo i tak 99% czasu gram offline - ale potrafie obiektywnie napisac, ze jest to poprostu slabe - stad dodatek na ktory masa osob czeka (tych, ktorzy chca grac online).

 

Rozgrywka w kazdej grze laguje tak samo, bo nie ma czegos takiego jak inny lag przy tym samym pingu. Pozostaje specyfika danej gry - w jednej grze i ping 100ms to jest nic, w drugiej gra staje sie niegrywalna. cala filozofia.

 

Tobie sie online w SF IV podoba, mi nie. I niech tak zostanie, bo to bedzie spam na 100 postow w kolko to samo. Ale bez kitu, jak wyzej ktos Ci pisze, ze 'po silce nagra Ci filmik i pokaze, ze nie moze znalezc gry przez xx minut', a Ty stwierdzasz, ze on Ci grozi. O_O. I napisze Ci jeszcze raz czytaj ze zrozumieniem, ktorej czesci posta nie zrozumiales w czesci "jezeli myslisz, ze to jest prowokacja, to sie mylisz". Jak stwierdzam, ze dla mnie SFIV ma slaby online (i napisze to chyba poraz n-ty -> wystarczajacy aby pograc VS, a w wiekszosci osob to wystarczy) - to robie od razu prowokacje? Twoja logika sie kupy nie trzyma, tak samo jak wnioskujesz, ze Ocelo "chce Cie bic". (a moze to z kolei byla Twoja prowokacja ; o). czlowieku, omg.

 

@Ocelot - zastosuj to co napisal Uzny - powinno Ci pomoc i problem prawdodpobnie zniknie (:

Powiem krótko-SOLO NAPEWNO NIE PROWOKUJE

Dopiero co wyjechał odemnie z domu gdzie z Gajdą , Borysem i paroma innymi osobami nawet turniej SF4 zrobiliśmy na Sola żutniku, nawet mamy filmiki, Solo gra Ryu i zbyt dużo wie o SF4 żeby teraz was prowokować, zresztą sparuje z SCOOP'em, turniej wygrał mario który ma na forum ksywe manieq i podbił do nas z 3 swoimi kumplami , było ostro:)

 

NALEŻĄ SIE SOLOWI WASZE PRZEPROSINY a że uważa Online za słaby to to jego sprawa, przeciez napisał ze jest wystarczający

Odnośnik do komentarza

Nie wierze ze w koncu napisala osoba nie majaca "klapek na oczu", ani zaden fanboy ktory nie zniesie najmniejszej wzmianki o jakiejkolwiek wadze gry.

Popieram w 101% to co napisal moj "przedmowca". Rowniez uwazam ze taki online to zaden online. Wspomniany Battle.Net jest wzorem ktoremu panowie z Capcomu nawet po tylu latach(Warcraft3 wyszedl chyba w 2002 roku) nie sa w stanie dorownac. Replay'e, lobby, chaty, kanaly, klany, customy i ping 34 ktory sprawia ze czuje sie jakbym gral po LAN'ie etc. etc.

Mam nadzieje patch wniesie troche urozmaicenia do gry online i sprawi ze nie bede mogl odejsc od konsoli.

A co do owej silowni: rozsmieszasz mnie czlowieku. Nawet w jednym slowie nie odnioslem sie o jakies sile, agresji czy czymkolwiek do Ciebie. Moglem napisac ze ide na kolko rozancowe a i tak bys zrozumial to co bys chcial. Ze napisalem to tylko dlatego zeby podac powod czemu nie nagram owego filmu dokladnie w tamtej chwili nie przyszlo Ci do glowy? Widac na sile szukasz zaczepki i prowokacji...

 

Solo/ng : hostowanie samemu mi rzeczywiscie troche pomaga przy predkosci znalezienia rozgrywki;) Zajmuje mi max. 1-2minuty. Gdyby dolaczaly tylko osoby z 4 kreskami bylbym w niebie ^^

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Solo - ja rozumiem o czym piszesz, tyle tylko że uważam, że taki online jak w tekkenie jest bez sensu, nawet pomimo tych wszystkich bajerów. Bo co komu po tych duperelach, skoro nie da się normalnie pograć? Z dwóch możliwości, jeśli chodzi o online, wybieram sf4, gdzie nie ma tych dodatków, ale przynajmniej podobno (niestety nie miałem jeszcze okazji zagrać), kiedy już uda się połączyć, da się komfortowo pograć ;]

 

Btw. Gascan, ty nie byłeś przypadkiem pod koniec zeszłego roku na konwencie w Gdyni? Pamiętam, że grałem z takim jednym gościem w 3s'a na jego laptopie, on grał na sticku, mówił że też pogrywa online, a jego postacią był Q. I tak sie zastanawiam czy to przypadkiem nie byłeś Ty? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Btw. Gascan, ty nie byłeś przypadkiem pod koniec zeszłego roku na konwencie w Gdyni? Pamiętam, że grałem z takim jednym gościem w 3s'a na jego laptopie, on grał na sticku, mówił że też pogrywa , a jego postacią był Q. I tak sie zastanawiam czy to przypadkiem nie byłeś Ty? ;)

 

To nie ja, chociaż gram czasami Q online. Częściej gram w 2Turbo niż w 3S. W 2Turbo gram Guilem,DeeJayem i Bokserem. W 3S gram Remym ale zamierzam też Oro. Tyle o mnie . Pozdro :D

Odnośnik do komentarza

Się nabuzowaliście i od paru postów powtarzacie wciąż to samo. :) Wiadomo, że post Ocelota to ostra prowokacja, jednak koleś miał trochę racji (jak każdy). Tą właśnie racje podłapał solo, lecz przez złe wyrażenie (i nieodpowiedni moment) także został zjechany. Prawda jest po prostu taka, że online w bijatykach dopiero co zaczął stawać na nogi, a taka sytuacja miała miejsce w innych typach gier jakąś dekadę temu. Każdy ma po prostu prawo napisać, że jednak w tym online coś mu nie gra skoro w każdym innym typie gier sprawa wygląda zdecydowanie inaczej. :)

 

 

BTW Jeżeli ktoś chce stricte rzetelnie ocenić online w jakiejkolwiek bijatyce to powinien kiedykolwiek zasmakować dwóch tytułów; Melty Blood Act Cadenza PC - najlepiej zrealizowany netplay pod względem technicznym (0 lagów, 0 delaya, czysty offline) i KwonHo - najlepszy online pod względem 'rozbudowania'. :)

Odnośnik do komentarza
SLide ! Mam tak samo prawo wyrazic swoja opinie na temat wypowiedzi poprzednika ! Sadze ze 3/4 osob z tego forum napisze ze nie ma problemu z graniem po sieci w sf 4 ! Jesli ktos pisze bzdury to jemu powinienes pisac czerwonym kolorem !

 

Wyraziłeś swoja opinię, dlatego nie usunąłem Twojego całego postu, tylko części które obrażały Ocelota lub prowokowały do niepotrzebnych kłótni na forum. Tak w ramach wyjaśnienia.

 

Co do samego SFIV to już niedługo zakupię swoją kopię na PS3 i szykujcie swoje tyłki :P Muszę powiedzieć, że po ponad 2 latach braku konsoli ostro jestem podjarany tym tytułem (nie licząc tytułów, które mają wyjść - BlazBlue, KOFXII). Powiedzcie mi czy Gouken jest grywalny turniejowo? Chyba będę nim grać, choć pewnie decyzje o wyborze postaci podejmę dopiero po kilku godzinach grania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...