Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn

Oglądam własnie :) rozkminiają charga że u chun li trzeba przytrzymać tył żeby strzelić i jest to wolniejsze niż hadouken]

 

 

edit: co do tej Tier listy to jest ona dziwna i budzi wiele wątpliwości (jak każda) zwłaszcza że są w niej matchupy 8:2 9:1.

Zresztą jeszcze zobaczymy nie jedną tier listę do tej gry i postacie będa skakać po miejscach jak po.je.bane.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

jeden z komentarzy pod ta tier lista z Eventhubs.

 

EVENTHUBS:

 

THIS CHART WAS MISTRANSLATED FROM THE ORIGINAL JAPANESE SOURCE

 

THIS IS THE CORRECTLY TRANSLATED CHART (source bokchoy):

 

1. Sagat 153(+33)

2. Balrog 140(+20)

3. Blanka 136(+16)

4. Zangief 135(+15)

5. Ryu 134(+14)

6. Seth 131(+11)

7. Chun Li 129(+9)

8. M.Bison 127(+7)

8. Rufus 127(+7)

10. Akuma 126(+6)

10. Ken 126(+6)

12. C.Viper 122(+2)

13. E.Honda 121(+1)

14. Dhalsim 120(-)

15. Guile 119(-1)

16. Gouken 118(-2)

17. Abel 117(-3)

18. El Fuerte 114(-6)

19. Fei Long 111(-9)

20. Vega 107(-13)

21. Cammy 104(-16)

21. Gen 104(-16)

23. Rose 103(-17)

24. Dan 100(-20)

25. Sakura 76(-44)

 

Teraz wygląda to nawet troche sensownie.

No i śmiać mi się chce ze banują goukena na niektórych turniejach a on tutaj gorszy od guile nawet jest :D

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

O ku.rwa to już 3 tier lista w ciągu doby ^_^

Niewiem co myśleć np o Goukenie pod Guilem. Japończycy są poj.ebani. Układają te Tier listy a potem wygrywają turnieje Dhalsimem, a w przyszłości pewnie Danem. To wszystko jest dla zmyłki. Robią mind fucka reszcie świata.

 

Odnośnik do komentarza

Uwaga,

 

Ponownie bede mial mozliwosc zamowienia STREET FIGHTER IV TOURNAMENT EDITION ARCADE STICK

 

OK 26 Kwietnia bede mial je w domu,

 

Jesli ktos chce to poprosze PW ( czym szybciej tym lepiej bo znowu moze ich zabraknac jesli bede chcial powiekszyc zamowienie)

 

 

BTW poprzednio pisalem jako karol885

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
Jaka postac polecacie dla kogos kompletnie zielonego w swiecie bijatyk i SF?

bierz ryu albo kena z postawieniem na ryu, choć ken to ulubiona postać noobów,ktorzy sa zachwyceni ognistym shoryu.blanak jest jeszcze całkiem dobry na początek choć jak dla mnie ma średniawego ultrasa,ktorym mozna cos zdzialac tylko z bliska(no dobra na jakies lamera to i z daleka pojdzie,ale ogolnie to kazdy blokuje jak jest z daleka)

Odnośnik do komentarza

Fajna ta gra ogólnie, ale tak gram w nią i gram i tu się robi naskok, rzut albo bobmkę :D

Nudzi mi się powoli, więc postanowiłem nauczyć się grać postacią bez bombki, no i teraz zamiast bombki muszę robić coś co unika bombki, którą puszcza przeciwnik :D

A na domiar złego nie trzeba w ogóle mieć manuala do tej gry.

I ja nie wiem jak można grać w tą grę chłopakiem barbi, ryjem czy sagatem, ja zagrałem ryjem może 200 walk i już nie mogę, jak jeszcze raz puszczę bombkę i zrobię szoriukena, to się porzygam.

 

Może mi ktoś wyjaśnić kto gra dobrze w tę grę dlaczego Blanka ma niby być silną postacią, ona nie ma pół combosa, nic, czary chu'jowe, turlanie bezużteczne bo trafiają cię bombki, a jak zrobisz z nogą nawet najsilniejszą, to spadasz idealnie pod nogi przeciwnika na podcinkę. WTF? Tylko nie piszcze mi że mam zrobić prąd - prąd nie działa z połowy ekranu.

 

P.S. Czy jestem jedyną osobą w Polsce, która ma wszystkie hardy w challenge? Przecież ja w to grać nie umiem :D

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...