Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem na krzyzaku gra sie w zaleznosci w jakim masz stanie(xbox360)

Od premiery gram na krzyzaku i teraz jest cos nie tak . Nie lapie mi wogole niektorych kombinacji w challenge

Byl u mnie znajomy stary wyjadacz bijatyk i tez nici

Albo ide do przodu i nagle sie zatrzymuje

Na drugim Padzie jest lepiej ale tez nie tak jak powinno byc

Teraz zaczalem grac na Analogu ale gram hmm z dwa dni wiec gram jak pussy :D

Nie wiem jak wasze odczucia ale sadze ze poki D-pady sa tylko 8 kierunkowe lepiej grac na Analogu

Chodz napewno latwiej grac postaciami chargowanymi na D-padzie .

 

Bullshit, za chiny nie zrobię ultrasa dyktatorem na d-padzie, bo przy zmiania z charge tyl-przod naciśnie sie przez przypadek parę razy góra, itd. <_<

Ale udało mi się zrobić ostatni trial hard Chunli, wszystko na d-padzie i szybka zmiana na gałkę aby odpalić ultra. :P No i dashowanie focusa gorzej na galce idzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Może mi ktoś podpowiedzieć co robić Zangiefem, kiedy przeciwnik cały czas skacze i ucieka tak przed rzutami?

W 3rd Strike'u Hugiem wystarczył dp+noga i leciał rzut na lecącego. W SFII tez mozna było próbować rzucać lecącego Zenkiem.

Lariat jako anty-air się nie sprawdza, bo dużo ciosów z powietrza go przebija.

 

Odnośnik do komentarza

moze przestac starac sie rzucic na pale za kazdym razem jak przeciwnik jest blisko xD

zenek ma od (pipi)a combosow konczonych zielona raczka i sporo dmg zabieraja

 

najlepiej jakby mial shoryu i jeszcze wiecej hp bo teraz itak ma za malo :lol:

 

zawsze mozesz wciagnac focusem atak z jumpina i wsadzic rzut na gwarant jak zcrumplujesz, ba ... nawet ultra

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
zawsze mozesz wciagnac focusem atak z jumpina i wsadzic rzut na gwarant jak zcrumplujesz, ba ... nawet ultra

 

To jest jakaś myśl, ale jak po jumpin poleci srk, to dupa.

Mi chodzi o jakiś cios który dobrze gasiłby skaczących.

Brakuje mi rzutu na lecącego.

 

Ja nie mówię tutaj tylko o Twojej grze, bo Ty starasz się trochę kombinować.

Ale grałem już z takimi Ryu, którzy nie robili nic innego jak odskok do tyłu i kulka, i tak do ściany, potem przeskok z wiatrakiem, odskok do tyłu, kulka i tak non stop.

Może to i skuteczna taktyka, ale moim zdaniem powinien być jakiś sposób na to.

Odnośnik do komentarza

wogole to korbka jest dobrym anti air tylko musisz timing miec synek, ma wysoki priorytet na poczatku animacji

 

nie mysl ze bedziesz sie krecil jak po.je.bany 5 sek i nikt ci na leb nie wskoczy :lol: jak z toba gralem to czekalem na koncowa faze animacji i sie wpier.da.lalem w ciebie xD poogladaj walki

 

nawet jak bedziesz mial hit trade to mozesz w juggla wbic jeszcze zielona lape :) tylko wez sie ogarnij bo noobisz narazie ;p

Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz cos napisze o street fighter4. Gram od polskiej premiery …Pierwsze co zrobiłem to lekko się załamałem nic nie wchodziło( gram w wersje 360) załamka totalna i zdziwienie przecież w SF alpha grało się i było ekstra i żadnych problemów..Ale zacząłem przygodę od trybu arcade najłatwiejszy poziom. Odblokowałem postacie co po 3 dniach grania już niemiałem większych problemów jeśli chodzi o odblokowanie Gukena i Akumy . Zwiększyłem wiec poziom granie na medium wszystko ok. do ostatniego bosa :P pobawiłem się treningiem i wkroczyłem w świat online tu zaczyna się zabawa na początku ostre łupnie zebrałem pare razy ale wkońcu zacząłem wygrywać , achiv za 10 wygranych walk…. powoli się wygrywa i wychodzi EX potem kombo naprawde takie wygranie cieszą Najczęściej ja zakładam gre niewinem jak wybieram szukaj i znajduje hosta pokoje już są zajete .Niema co się zrażać do gry jest po prostu super :) i daje dużo satysfakcji :) a staram się grac codziennie . Dozo baczenia ONLINE :spartanin:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...