Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

Poszli w strone COD a nie potrzebny mi kolejny jego klon.

Nie zgadzam sie z toba. CoD jest duzo bardziej statyczny, natomiast w RS2 panuje dynamika, caly czas sie cos dzieje, trzeba duzo biegac, szybko podejmowac decyzje. Multi w CoD 4 mi sie podobalo, ale tylko tyle, oceniam je na 7-8 / 10, natomiast w RS2 jest za(pipi)iste, poki co oceniam na 10-8 / 10 (dlatego taka kolejnosc, bo poki co jest 10, zobaczymy co bedzie jak pogram troche wiecej). Naprawde, zupelnie inaczej gra sie w RS2 niz w CoD, hehe, tak wogole, to mam nadzieje ze community bedzie dobrze rozwiazane i beda klany. Chyba przy okazji tej gierki kupie sobie headset i bede celowal w gre klanowa :D

Odnośnik do komentarza
Chyba przy okazji tej gierki kupie sobie headset i bede celowal w gre klanowa :D

 

Dobrze,że mam Cię na liście w PSN bo również chcę specjalnie dla Res2 kupić w końcu headset :).Do mnie nowa prędkość rozgrywki jest idealna - Res1 to był do mnie za szybki,taki quekowy,cod4 często był dla mnie za ślamazarny.Tutaj wypośrodkowali i jest dla mnie idealnie.Ale oczywiście każdy lubi co innego.

Co do grafika jest dobrze ,a singiel będzie jeszcze lepszy.Nawet w co-opie na mapce w lesie jest lepiej niż na tej samej mapce w multi(min. w co-opie jest interaktywna woda,w multi tylko widać pluski jak w nią strzelamy).Dla mnie must have-teraz tylko znaleźć sklep,który ją sprowadzi z USA lub samemu zamawiać-do palowej premiery nie mam zamiaru czekać

 

Odnośnik do komentarza
Res1 to był do mnie za szybki,taki quekowy

:rotfl:

chyba quake'a na oczy nie widziales :D

 

Moja opinia o R2 jest podobna do Welny czyli 7/10. Insomniac pomoglo slabszym graczom, zostawili starego dobrego Resa i zrobili z tego pol-CoDa zeby kazdy mogl w to grac. Jesli R2 byl by tak skillowy jak R:FoM gralo by w niego mniej osob (w R:FoM wszyscy grali bo nie bylo zadnego innego FPSa online) tzn. wiecej tych slabszych graczy poszlo by na CoD:WaW odrazu po jego premierze.

 

No nic trzeba to zaakceptowac, na konsolach juz nie ma co czekac na dobrego skillowego FPSa online bo taka gra jest samobojem dla jej tworcow. Zeby gra sie sprzedala i byla popularna trzeba zrobic tak zeby mogli w nia grac casuale a jednoczesnie hardcore'owi gracze musz byc zadowoleni

Czekam na Quake Live bo to bedzie nareszcie jakis dobry FPS a po tym jak R2 mnie zawiodl nawet nie chce mi sie czekac na KZ2

Odnośnik do komentarza

A czego ty sie spodziewasz po KZ2? Odbiegac znaczaco do CoDa nie bedzie. Pozatym czekasz na quake live? Poco ja sie pytam, skoro jest Unreal Tournament 3? Co do skillowosci, to nie wiem, w RS nie gralem, ale 2jka mi sie podoba. Moze i scasualowiono ja troche, jednak w rozgrywkach klanowych skill w dalszym ciagu sie bedzie liczyc (dlatego sie nie przejmuje takim stanem rzeczy jaki jest teraz)

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jakie bronie jeszcze dojda w pelnej wersji. Napewno bedzie LAARK prawdopodobnie jako jeden z berserkow, arc charger z tego co slyszalem i ciekawe czy jakies nowe dadza. W sumie nowe bronie ktore sa w becie daja rade, splicer i minigun na wieksze tlumy, marksman na kazdy dystans i w sumie jedyna bronia ktora wydaje mi sie nijaka jest ten granatnik.

Odnośnik do komentarza
dokladnie :) Adi wiadomo cos na temat innego wyposarzenia jakie zagosci w pelnej wersji?

jak narazie potwierdzone jest tylko to co w becie + LAARK i arc charger

mam nadzieje ze oslabia w ktoryms patchu granaty 40mm bo to co sie da nimi zrobic jest przegieciem

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Co za gowniana gra. Jak mozna bylo tak s(pipi)ic taki solidny online jaki byl w RES1

 

Po pierwsze wskazwka dla wszytkich slabych graczy. Wezcie gutlin gun + ironhead i jestescie nie do za(pipi)ania. Z takim kombo wpadacie w 5 kolesi i robicie z nich kotlety (czym nabijacie kolejne punkty i odnawia sie ironhead, jak macie w kogo strzelac to mozna cala gre miec go na sobie).

 

Po drugie Marksman - co to ma byc? Zasieg snajperki , seryjne strzaly a do tego jeszcze bardzo mocne (jedna seria i 3/4 energi nie ma) siadasz na dach i napiepszasz lepiej niz ze snajpy.

Odkrylem przez przypadek ze mozna miec 2 borniie przy sobie (jak podnosz po kims bron to zmien na magnum(ktos strzela z tego (pipi)? ) i dopiero podnies )

 

O predkosci rozgrywki juz wczesniej wspomnialem

 

Granaty - nie mam pytan. Zwykly granat rzucasz i trzeba odczekac chwile zanim wybuchnie, nawet jak ktos centralnie po nim przebiegnie to i tak zdazy od niego uciec (wystarrczy lekko podskoczyc) natomias Hedgehog - kolczatka. rzucasz i koniec gosc ginie w sekundzie.

 

zeby nie bylo ze noob narzeka to mam ratio 3.8

 

Jako ze jestem bardzo zawiedziony napisze tylko jeszcze podsumowanie w strone tworcow

 

 

INSOMNIAC FK U

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

przesadzasz troche Welniak :) Marksman zabiera pol zycia jesli wszystkie pociski trafia w glowe wiec 3/4 moze zabrac tylko jesli ktos ma wlaczone prototype ammo

zwykle granaty mi az tak nie przeszkadzaja ale moc grantow 40mm to jest cos absurdalnego. Jesli mam 2 akcje wciagu jednego meczu ze zabijam jednym pociskiem 3 kolesi na raz to cos musi byc nie tak z ta bronia

ironheart jest przegiety, 1vs1 nie dasz rady wygrac z takim kolesiem wiec trzeba uciekac :)

Odnośnik do komentarza

no i mleko się rozlało. karabin strzela jak pistolet na wodę . bezsensowne wybuchające-po-10-min-granaty. n00by biegają z minigunami. fizyka jakas taka gumowa. grafa kolorowa aż oczy bolą. zgadza się wszystko co Wełniak napisał. zagrałem 2 mecze ratio nie całe 3 i w dodatku jeszcze konsola padła (jest już nowa) . pojedynki są trochę losowe ,a 40 mm to juz totalne przegięcie - 1 strzał sieje zniszczenie w promieniu 6-7 metrów. RFOM może nie było idealne ale to co zrobili teraz to masakra, mogli sobie poprawiać grafę ale żęby zniszczyć fizykę?? większość z mojej buddy list jest mocno zawiedziona. najlepsi gracze eu mają jednoznacznie złą opinię (dziś z kilkoma rozmawialem i każdy powiedział mniej więcej to samo). ja nie wierze żę jeszcze coś zbalansują, wypuszczenie bety to raczej chwyt marketingowy , a nie rzeczywiste testy. do premiery został kilka dni , płytki juz sie tłoczą. jeśli finalna wersja będzie inna to odszczekam , ale nie zapowiada sie na to. zmiany jakie sukcesywnie wprowadzano na rfom raczej jeszcze bardziej przeginały niektóre bronie niz wprowadzały balans więc nie liczę na jakiś zwrot w działaniech developera. juz się zastanawiam czy nie kupić cod4, a tak naprawdę to chyba tylko kz2 nas uratuje. resistance R.I.P.

Odnośnik do komentarza
A ja mam takie pytanie, wiecie na czym polegają beta testy gry?

 

Jeżeli uważasz, że cos należy poprawić, to możesz o tym napisać na oficjalnym forum gry w odpowiednim temacie.

No jak widać, jedni chyba nie bardzo sobie zdają sprawę. Między betą w którą ja grałem a tą jest już ogromna różnica, a między finałowym produktem pewno będzie jeszcze większa.

Odnośnik do komentarza
A ja mam takie pytanie, wiecie na czym polegają beta testy gry?

 

Jeżeli uważasz, że cos należy poprawić, to możesz o tym napisać na oficjalnym forum gry w odpowiednim temacie.

Yeti wiemy, napisalem swoje żale na myresistance.net

No i o to chodzi. Jak będzie jakies odzew kogos z Insomniac to daj znać (nie koniecznie na twój post, ale ogólnie na różne propozycje/narzekania)

Odnośnik do komentarza
A ja mam takie pytanie, wiecie na czym polegają beta testy gry?

 

Jeżeli uważasz, że cos należy poprawić, to możesz o tym napisać na oficjalnym forum gry w odpowiednim temacie.

Yeti wiemy, napisalem swoje żale na myresistance.net

No i o to chodzi. Jak będzie jakies odzew kogos z Insomniac to daj znać (nie koniecznie na twój post, ale ogólnie na różne propozycje/narzekania)

Ogolnie tematow jest mnostwo. I mniej wiecej trafiaja w to co i mnie denerwowalo.

 

Podstawowe ale to to ze

GRA JEST ZA WOLNA

Podnoszenie broni po trupach. Maks 2 jesli masz fart. A w res 1 ludzie uzywali broni zaleznie od sytuacji. Ktos sie chowa za sciana to masz augera, ktos siedzi w krzaku wyciagasz go ze snajpy. A podstawowa bron to karabin ktory byl uzywany w 80% starc.

Podstawowa bron magnum jest do dupy - nic nie mozna znia zrobic

Granaty zle lataja. Żołnierze a nie moga rzucic dalej niz na 15-20m

 

 

Jest zrobiona ankieta ;

Question: Do you feel Resistance 2 multiplayer is an improvement from RFoM?

Yes - 270 (35.5%)

No - 350 (46.1%)

Kind of - 140 (18.4%)

 

Total Voters: 760

 

Mysle ze to mowi duzo o nastrojach.

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

Do mnie multi w becie jest przeciętne za to co-op mnie niszczy i głównie dla niego kupuje tą grę.Oczywiście liczę też na porywający tryb dla jednego gracza ,który podobno nie zawodzi i jest o wiele lepszy ,a przede wszystkim bardziej epicki niż w jedynce.

 

I tak pewnie grać w tą grę online będę do lutego,wtedy to wyprowadzę się na planetę Helgastów :)

Odnośnik do komentarza
A ja mam takie pytanie, wiecie na czym polegają beta testy gry?

 

Jeżeli uważasz, że cos należy poprawić, to możesz o tym napisać na oficjalnym forum gry w odpowiednim temacie.

a czy myslisz ze dzieki tej becie cos zmienia w ostatecznym produkcie? Ja mysle ze nie bo plyty z gra sie juz tlocza, jedyna nadzieja w patchach

Ta beta to raczej cos jak demo dla wybranych bo jak mozna to nazwac beta kiedy pelna gra jest juz gotowa. Mam tylko nadzieje ze dzieki temu demku dostaniemy jakiegos fajnego patcha bardzo szybko po premierze

 

Nie wiem czy wy tez tak macie ale ja nie czuje takiej satysfakcji po zasadzeniu headshota jak w R:FoM, nie wiem dlaczego ale po prostu nie czuje takiej przyjemnosci z gry jak w pierwszej czesci :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...