Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

Troche pozno pisze, ale dopiero teraz wszedlem an forum...

 

Hehe u mnie całkowicie na odwrót to jeden z gorszych fps-ów w jakie grałem. Całe szczęście że, miałem go tylko pożyczonego bo nie dałbym za niego 10 zł. Grafika średnia, otoczenie sterylne, brak zniszczeń, pełno glitchy; co chwilę jakiś przeciwnik mi się zawieszał-zacinał. Nuda i męczarnia tak wyglądała moja przygoda z R2. Jedyne co mi się podobało i tu przyznam rację to bossowie ale to zdecydowanie za mało. Nawet w myślach nie odważyłbym się porównać z K2 ;).

Cos mi sie zdaje, ze w ogole w niego nie grales.

Grafa srednia? Hmm...Twoje zdanie ;] Ale nigdy mi nie wmowisz, ze gra jest pelna bledow. Przez kilkadziesiat godzin w grze jakis bu spotkalem tylko raz, no moze dwa. Nuda? Jak Res2 byl nudny to co powiesz o malo dynamicznym KZ2? :D Gralem w oba tytuly, KZ2 jest co najwyzej sredniakiem, podczas gdy Res2 to najlepszy fps w jakiego gralem. Ta gra pod wzgledem jakosci Res2 jest o jakies 2 klasy nad KZ2. Rzeklem.

 

PS Powtorzenia i ogolne bledy...przepraszam, nie chce mi sie tego teraz poprawiac, zbyt zmeczony jestem ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Witam

 

Zastanawiam sie nad ponownym kupnem Resistance 2( używana za jakies 40 zl ) , singla zaliczylem juz dawno temu , teraz 

 

chcialem zagrac w multi, czy ktos jeszcze gra w multiplayer ? czy warto jeszcze inwestowac w ta gre. Nigdy nie grałem w R1, a moze warto kupic

 

pierwsza czesc R1 ?

Lepiej kup R1, które ma znacznie lepszy multiplayer niż R2. Mimo, że premiera odbyła się równocześnie z PS3, to nadal ludzie grają w ten tytuł.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...