Skocz do zawartości

Assassin's Creed


Juchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...

pele jeżeli wcześniej pominąłeś jakiś dialog to już nie nadrobisz. za każdym razem kiedy wracasz "do rzeczywistości" i masz możliwość pogadania z Lucy jest kilka dialogów związanych z postępem w fabule. listę dialogów masz np. tutaj

 

jasio wątpię, co Ci da przechodzenie kilka razy tego samego aktu skoro trzeba load'ować? samo wpadnie razem z grą więc po co kombinować.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

nie, no spoko. niechcę nikogo nazywać gorszym czy lepszym bo lubi zbierać punkty. mnie to nie kreći jak pisałem, ale zdaję sobie sprawę z tego jak działa ludzka psychika i, że nie tak trudno jest ludiz na cos naciągnąć i wkręcić im, że tego chcą. zastanów się i odpowiedz sobie przed samym sobą czy "tylko" wykonałeś te dialogi, które są za acziwy, czy też przeczytałeś wszystkie e maile w obu pokojach, odkryłeś wszystkie miejsca i takie tam dla siebie czy dla zdobycia tych pkt, które zaplanowali sobie twórcy? mi by sięza cholere nie chciało zbierać wszystkich flag. może bym wybił z połowę templariuszy. tylko w dead rising chciało mi sie ratować wieksza liczbe osbó, czy same kobiety, bo wg mnie miało to jakiś sens (napewno wiekszy niz szukanie flag, wg mnie oczyweisice)./

Odnośnik do komentarza

A po co czytac jakies glupoty (w grze aka dzienniki, wycinki z gazet,itp),itp zamiast poprostu grac w gre czy inna. Kazda dzisiejsza gra jest na 6-7h - placisz 150zl za cos co skonczysz w 2/3 dni grajac ze 2h. Za ta kase mozna sie dluzej pobawic pojsciem na impreze, pojezdzic sobie wlasnym autkiem gdzies tam,itp. A tak po skonczeniu gry mozesz cos porobic jeszcze - sprobowac przejsc gre bez utraty zycia cos ala wyzwanie. W dodatku sie ono zapisuje na karcie gracza czy w dashu wiec nie ma mowy ze "skonczylem GTA4 na 100%" na PC choc zassal sobie save, a ty samodzielnie to wykonales bo takich rzeczy jak "publiczne save'y" na 360 nie istnieja (poza cziterami). Takie wyciaganie z gry wiekszej ilosci sokow - dawniej takich rzeczy nie bylo i jak skonczylem ja to "zapominalem o niej" a teraz to gram na HARD/VERY HARD, zbieram jakies znajdzki,itp bo lubie takie wyzwania jak przejsc COD4 na Veteranie - malo kto to potrafi.

Odnośnik do komentarza

owszem, fabułę całą obadałem. dialogi, maile, zakamarki laboratorium. scenariusz to jeden z mocniejszych elementów tej gry. końcówka dość specyficzna ale ogół wciągający. lubię zbieractwa w grach. pomimo że flag było od cholery to i tak było ciekawie. tym bardziej że jak już zacząłem to skończyłem. została satysfakcja że zrobiłem wszystko co było do zrobienia. to podejście tyczy się każdej gry.

Odnośnik do komentarza

No to chyba, że tak. Jeżeli przez masterowanie gry masz na myśli zodbywanie teżrzeczy nie za acziwy to spoko. Widzę dużo ludiz tutaj się wkręca tylko w acziwy i tylko tak rozumijeą masterowanie gry. Dla mnie to jest wkręcanie sie w to co twórcy zaplanowali i dziłanie wg jakiegoś schematu co kłuci isę u mnie z dobrą zabawą i np zaczyna wdawać siew gręfrustracja, zę coś musze. tego nie lubię. Fajnie jest jak wpadną jakieś acziwki za cos, tka mental masturbation, ale za cholere nie chce mi sie robic tego wiecej i wiecej by miec calaka. Zreszta czy ktos to doceni? watpie, wszyscy patrza tylko swoje konto...

 

 

ale popatrz, że to nie Ty sobie ustalasz cel tylko system Ci go narzuca, pfu, nie system a twórcy gry. Nie Ty sam wybierasz, żę tak chcesz zrobić tylko dzaiłasz wg ustalonego już schematu. Pisałem wyżej do colina czy przeczytał też dla siebie wszystkei e maile czy zrobił "dla siebie" wszystko to za co były acziwy. Twórcy poniekąd kierują tym co ma być 100% wymasterowaniem gry, a co ma nim nie być. I po oc czytac wycinki itp, dla klimatu, ja w AC, czy DS przeczytalem wszystko nie lda jaksi acziwow, ale dla klimatu. 150zł to dla mnie była suma za którą kupiłęm pierwszą grę, a potem najwyżej dopłacałem parę złotych do następnej, wieć nie jest tak źle ;) Co do save to widziałem, żę ktośnabija pkty jakoś automatycznie frajereom za kasę.

Odnośnik do komentarza

pokaż mi grę która jest w pełni zależna tylko i wyłącznie od Ciebie? kółko i krzyżyk co najwyżej kiedy sam decydujesz co i gdzie postawić. zresztą też nie dokońca bo jesteś ograniczony ilością ruchów i planszą. fabuła, liniowość, dialogi, akcje, wszystko jest odgórnie ustalone.

achivy to jest to co pisał Scorp1on, udowodnienie, i w zasadzie pochwalenie się innym, że pokonało się grę czy zrobiło się w niej coś nietypowego, odmiennego od głównego wątku. pokonał CoD'a na veterenie, pyk jest achivement, jest dowód, szacun, ja bym nie dał rady.

koniec gadki bo nie miejsce na to. jak już pisałem to jest każdego indywidualna sprawa co i dlaczego go kręci. jedni tym gardzą, inni życia bez tego nie widzą, każdy dokonuje wyboru.

the end.

 

Zreszta czy ktos to doceni? watpie, wszyscy patrza tylko swoje konto...

 

tak, ja sam. dla siebie to robię i to jest moja satysfakcja że mam calaka. zadowolenie że pokonałem grę samą w sobie i "zadania dodatkowe" twórców.

Odnośnik do komentarza

Jak grasz na acziwy to kazda gra mozę być zależna tylko od Ciebie. Moze nie w pełni, ale zawsze masz jakiś wpływ na to co robisz. Ja nie neguje masterowania gry i zdobywania pktów, nie rozumiem tylko ludiz, którzy przez wymasterowanie gry rozumieją wykonanie tylko acziwów, a już ruszenie, czy zrobienie czegoś innego to już nie masterowanie, bo twórcy nie dają za to acziwa. To jest dopieor bezmyślene zdobywanie pktów dla zaspokojenia wirtualnego ego. Wszystko kwestia psychiki.

Z resztą co rozmumieć przez wymasterownaie gry? To co wymyślili twórcy, cyz to co narzuca własna wyobraźnia, czyli np pozabijanie wszystkich, nadepniecei na każdy m kwadratowy, wejscie na każdy budynek itp...

Odnośnik do komentarza
to nie wiem, spróbuj choć na moje to by było dziwne gdyby zadziałało. trzeba było uważać w trakcie przechodzenia fabuły i by wpadło :P

choć szczerze mówiąc to sam dałem ciała z dialogami ale na speedrunie drugie przechodzenie w niecałe 2 dni pękło.

Powiem Ci, że uruchamiając tą grę nie patrzyłem na acziwy i nie miałem pojęcia, że jest coś takiego jak zmiana kamery prz filmikach. Acziw za dialogi wpadł przypadkiem bo między aktami włóczyłem się dosyć długo po tym laboratorium. Jednak sobie tą grę zacznę od nowa (taka powtórka fabuły przed drugą częścią).

 

Sznurek daj już spokój z tym. Nie grasz dla acziwów - twoja sprawa. Nikt Cię do tego nie zmusza, więc proszę Cię skończ bo większość osób odwiedzających ten temat ma głęboko w d(pipi) jaki masz stosunek do acziwów.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
lubie takie wyzwania jak przejsc COD4 na Veteranie - malo kto to potrafi.

 

Raczysz żartować ? Mało kto potrafi przejść Kameo na 1000, albo Dead Rising, calak w GOW 1 też nie najprostszy i zbugowany, a ty tu z codem wyjeżdżasz, gdzie calaka w 2-3 dni można zrobić. Pomijam fakt, że calaki i aczivy o niczym nie świadczą, w multi wychodzi, czy ktoś umie grać i myśli przy tym, czy nie i jest tylko achievment whore (z tonami poradników) + noob. Najbardziej widzę to po GOWach...

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko - wiem, że do zrobienia Dis(pipi)le of the Creed muszę podchodzić do zabójstwa gdy wszystkie fragmenty DNA są kompletne (z wyjątkiem ostatniego który się dostaje za faktycznie zabójstwo) czyli po uratowaniu wszystkich mieszkańców w danej strefie, zebraniu wszystkich informacji i zdobyciu wszystkich punktów obserwacyjnych. Jednak w drugim Memory Block mam zabić dwa cele w dwóch różnych miastach i mam w menu dwie wstążki DNA, czy to znaczy, że np. najpierw muszę zrobić wszystkie misje w Acre, potem wszystkie w Jerozolimie a na sam koniec wrócić do Acre i zabić cel a potem cel w Jerolozimie, czy zdobycie achievementa ma się tylko do wstążki DNA odpowiedzialnej tylko za dany cel/miasto i mogę zrobić wszystko w Acre, zabić cel i potem zająć się Jerozolimą?

Odnośnik do komentarza

jak masz dwa różne cele to na wszelki wypadek zrób wszystkie możliwe misje poboczne a dopiero później faktyczne zabójstwa. szczerze to ten achiv wpadł mi pod koniec gry w sytuacji kiedy nie wykonałem wszystkich zadań typu obserwacja/cywile/itd. robiłem ile się dało ale na bank nie miałem maksymalnie naładowanego paska. achiv jest trochę zbugowany i sporo osób go dostało nawet bez spełnienia tego warunku w opisie osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...