Skocz do zawartości

Assassin's Creed


Juchy

Rekomendowane odpowiedzi

Absolute Symbiosis= pełny ten pasek DNA. Rób misje poboczne, ratuj ludzi, itp., powinno wskoczyć samo. Mi to jakoś tak zupełnie znikąd wskoczyło.

 

Hungerer of Knowledge- jeżeli już przeszedłeś to musisz jeszcze raz :D. Gdy pojawiają się w cut-scenkach te łańcuchy DNA wtedy dajesz obojętnie jaki przycisk na padzie i ujęcie sceny zmienia się na lepsze, bardziej skupia się na osobie, która mówi. Głównie występuje to przy scenkach przed zabójstwem celu i po (na tym niebieskim tle- jeżeli dobrze 'walniesz' przyciskiem to ofiara powinna rozmawiać z Tobą normalnie na stojąco, a nie leżąc).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A teraz jak już przeszedłem gry to do którego bloku mam powrócić ? Bo jak wróce np. do 2 to mam znacznie mniej tego paska. Max. pasek to 20 ?

 

Co do pierwszego osiągniecia to już lepiej nic nie mówie. O Lucy przeczytałem a o tym zapomniałem. :evil:

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

Wczoraj grałem troche w AC i wzrósł mi pasek o jedno. Dziś włączam i znów jest taki sam jak był na początku. Można to jakoś zapisać czy musze wszystko za jednym razem zrobić ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem musisz zdobywać "check pointy" (automatycznie same wchodzą w trakcie gry) i obserwować po środku dół ekranu, bo w momencie autosejva tam ukazuje się komunikat z ikonką. Jeżeli coś wykonasz, a nie będzie check pointa, no to automatycznie wgrywa ci się ten ostatni i musisz czynność powtórzyć.

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

Udało się, zrobiłem za jednym razem. Na jedną kreske zdrowia trzeba wykonać 15 zadań pobocznych. Najlepiej ratować ludzi lub wchodzić na wieże. Zrobiłem też Combo killa. Poniżej mała instrukcja jak najłatwiej go zdobyć:

 

Włączamy tutorial na combo killa, naciskamy X,Y,X,Y (dosyć szybko) i po 50 uderzeniach mamy zaliczone osiągnięcie.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
Mam pytanko przy którym celu ( nie licząc Tamira ) można najłatwiej zaliczyć osiągnięcie Blade in the Crowd ?

Bardzo łatwo zaliczyć to osiągniecie prze 1 celu w Acre(doktorek).Poczekaj chwilę aż pochodzi od pacjenta do pacjenta i wtedy bez problemu można go zaskoczyć "od tyłu" :)

 

Co do osiągnięcia Eagle' Will zabiłeś tych 150 ani razu nie ginąc tak?

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem dziś zdobyć calaka i znaleźć wszystkich templariuszy i flagi w Kingdom. Templariuszy znalazłem a w Kingdom brakuje mi jednej flagi :) Przeszukałem całe miasto z poradnikiem i nie ma tej flagi. Czytałem że ten problem nie występuje tylko u mnie. Miał ktoś z was taki problem i rozwiązał go ?

 

Mega pech. Najpierw skate teraz AC.

Odnośnik do komentarza
Postanowiłem dziś zdobyć calaka i znaleźć wszystkich templariuszy i flagi w Kingdom. Templariuszy znalazłem a w Kingdom brakuje mi jednej flagi :) Przeszukałem całe miasto z poradnikiem i nie ma tej flagi. Czytałem że ten problem nie występuje tylko u mnie. Miał ktoś z was taki problem i rozwiązał go ?

 

Mega pech. Najpierw skate teraz AC.

 

przeszukaj jeszcze raz wiem ze to frustrujace moze byc ale ja wlasciwie posilkowalem sie dwoma mapkami. Ta z onlinecenter i druga z stronki AC z dokladnym screenem i podpisem gdzie co ma byc. za pierwszym razem tez mi brakowalo jednej i bylem w 100% przekonany ze zebralem wszsytkie ale tak nie bylo. Za drugim podjesciem. na mapce co zebralem flage/zabilem templariusza to skreslalem i tak w jakies 2h zdobylem wszystkie flagi w kingdom i zabilem wszystkich templow. Jedna rzecz jak zbierasz patrz czy ci zaliczylo flage/tempa bo raz walczylem z tempem i zabilem go i nie zaliczylo mi (jak zalicza to zapisuje gre i widzisz ze zebralo flage/ zabilo templa) ale dalem sie zabic i stal znowu wiec go utluklem i bylo ok.

Wiem ze wydaje ci sie ze zebrales wszystko ale wierz mi ze tak nie jest:P

Odnośnik do komentarza

Poprosze o pomoc w takich aczivach:

 

"The hands of a Thief - Pickpocket 200 throwing knives" - o co w nim chodzi? Przecież "pickpocket", to kilka pobocznych misji w każdym mieście, ale nie ma ich 200! Skąd wyhaczyć te nożyki?

 

"Gifted Escapist: Jump through 20 merchant stands" - przeskoczyć przez 20 kupców, ale może jakaś podpowiedź, które miejsce jest do tego najodpowiedniejsze :(

 

"Dis(pipi)le of the Creed: Assassinate all your targets with a full DNA bar" - rozumiem, że załatwić wszystkich bossów z pełnym paskiem DNA, czyli w grę wchodzi jedynie zabicie pokryjomu (assessination)? Tak?

 

"Eagle's Flight: Last 10 minutes in open conflict" - wytrzymać 10 minut walki z czerwonym znacznikiem alarmu?

 

"Visions of the Future: A strange vision has appeared to you. What could it mean?" - acziva rozumiem, ale o co w nim chodzi?

Odnośnik do komentarza
Poprosze o pomoc w takich aczivach:

 

"The hands of a Thief - Pickpocket 200 throwing knives" - o co w nim chodzi? Przecież "pickpocket", to kilka pobocznych misji w każdym mieście, ale nie ma ich 200! Skąd wyhaczyć te nożyki?

 

"Gifted Escapist: Jump through 20 merchant stands" - przeskoczyć przez 20 kupców, ale może jakaś podpowiedź, które miejsce jest do tego najodpowiedniejsze :(

 

"Dis(pipi)le of the Creed: Assassinate all your targets with a full DNA bar" - rozumiem, że załatwić wszystkich bossów z pełnym paskiem DNA, czyli w grę wchodzi jedynie zabicie pokryjomu (assessination)? Tak?

 

"Eagle's Flight: Last 10 minutes in open conflict" - wytrzymać 10 minut walki z czerwonym znacznikiem alarmu?

 

"Visions of the Future: A strange vision has appeared to you. What could it mean?" - acziva rozumiem, ale o co w nim chodzi?

 

The hands of a Thief - Pickpocket 200 throwing knives -musisz po prostu "wykraść " 200 nożyków od specjalnych przechodniów(jako jedynych można namieżyć)

 

"Gifted Escapist: Jump through 20 merchant stands" - Masyaf.Stragan jest niedaleko wyjścia z miasta. Powtórz 20 razy i po kłopocie

 

"Eagle's Flight: Last 10 minutes in open conflict" - musisz spędzić 10 min w otwartym konflikcie z przeciwnikiem.Najłatwiej zrobić to na przedmieściach Damaszku(żołnierze Damaszku jako jedyni nie przebiją się przez twoją obrone)

 

"Visions of the Future: A strange vision has appeared to you. What could it mean?" - po zlikidowaniu wszystkich celów wracasz do laboratorium.Następnie udaj się do swojego pokoju i "orlim" wzrokiem spójrz na ściane nad łóżkiem.Achievement wpadnie jak miną napisy;)

 

"Dis(pipi)le of the Creed: Assassinate all your targets with a full DNA bar" - to osiągniecie jest trochę zglichowanie(niektórym wpada po 1 celu, innym pod koniec gry).W skrócie chodzi o to aby zanim zlikwidujesz swój cel wykonać wszystkie misje poboczne(ratowanie ludzi itp.)

 

Jeżeli się w czymś mylę to mnie poprawcie;);)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzięki Paputek, ale nadal nie mogę sobie poradzić z tym acziwem

 

The hands of a Thief - Pickpocket 200 throwing knives -musisz po prostu "wykraść " 200 nożyków od specjalnych przechodniów (jako jedynych można namierzyć)

 

Kiedy daję "eagle vision" widzę jedynie strażników na czerwono i ludzi siedzących. Żaden "specjalny przechodzień mi się nie ukazuje.

 

EDYTA: Oki doki. Już zaqumałem :whistling: Trzeba użyć LT, by zalokować gościa jako cel.

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza
Dzięki Paputek, ale nadal nie mogę sobie poradzić z tym acziwem

 

The hands of a Thief - Pickpocket 200 throwing knives -musisz po prostu "wykraść " 200 nożyków od specjalnych przechodniów (jako jedynych można namierzyć)

 

Kiedy daję "eagle vision" widzę jedynie strażników na czerwono i ludzi siedzących. Żaden "specjalny przechodzień mi się nie ukazuje.

 

EDYTA: Oki doki. Już zaqumałem :whistling: Trzeba użyć LT, by zalokować gościa jako cel.

 

w sumie tego achiva mozna polaczyc z tym w ktorym zabijamy za pomoca nozykow (zalatw 5 straznikow nastepnie lapiesz "specjalnych przechodniow" i skubiesz im nozyki (wpada ci od razu 5 nozykow))

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

 

The hands of a Thief - Pickpocket 200 throwing knives - trzeba ukraść 200 noży do rzucania (czyli np. 20 razy po 10 ukradniesz i git)

"Gifted Escapist: Jump through 20 merchant stands" - musisz przeskoczyć przez (nie nad) 20 straganów

 

"Eagle's Flight: Last 10 minutes in open conflict" - musisz przez 10 minut walczyć z przeciwnikami albo po prostu z jednym przeciwnikiem i przez 10 minut odpierac jego ciosy

 

"Visions of the Future: A strange vision has appeared to you. What could it mean?" - po przejściu gry użyj orlego wzroku na ścianie w pokoju z łózkiem

 

"Dis(pipi)le of the Creed: Assassinate all your targets with a full DNA bar" - to osiągniecie jest do kitu... chodzi w nim o to aby zabić główny cel (bossa) po tym jak przejdziesz wszystkie pozostałe misje w danym mieście (ratowanie ludzi itp.) a bardziej ogólnie to chodzi o to aby zabić cel jak będziesz miał zapełnione wszystkie kreski (te po lewej stronie w menu pauzy)

Edytowane przez WReki
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
"Eagle's Flight: Last 10 minutes in open conflict" - musisz przez 10 minut walczyć z przeciwnikami albo po prostu z jednym przeciwnikiem i przez 10 minut odpierac jego ciosypauzy)

 

wcisnij blok i cofaj sie w miare zatloczone ulice, jak zauwazysz straznikow zabij kilku z tych ktorzy cie gonia i podchodz do tamtych i tak w kolko to wpadnie Ci ten i ten za zabicie 25 w jednej walce. Walki sa tak ekscytujace ze to jest chyba jedyny sposob zeby nie zasnac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...