Skocz do zawartości

Assassin's Creed


Juchy

Rekomendowane odpowiedzi

skonczylem 6 block zabilem

tego najwiekszego wroga, przenioslo mnie do czasow obecnych, akcja ze strzelanina

 

niestety brakuje mi jednego templara do pelni szczescia. Chyba wiem, gdzie go szukac. Czy moge sobie spokojnie przejsc najpierw cala gre, a potem wrocic w dowolne miejsce i go poszukac, czy juz mam przesrane?

 

ja tez mam 59 templar i gucio, sprawdzilem wszystkie miejsca gdzie powinni byc i miejsc jest 60 a zadnego jzu nie ma czyli zabilem wszystkich

to samo mam z flagami, brak jednej a szystko sprawdzone...

nie dziwie sie ze nawet jak sie wszytko zrobi tak jak z LUCY to nie odsloni achi jak w oczywistych sprawach jakies bledy wyskakuja...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Juchy - też miałem 59 Templariuszy, sprawdziłem chyba ze 3 razy całą mapę, a potem jadąc do Jerusalem by skończyć fabułę, po prostu... na niego wjechałem xD.

kingdomeastmf0.jpg

W tym miejscu są 2 górki, przy każdej stoi kufer. Dodatkowo z tutoriali na yt, nie widać dokładnie gdzie koleś wjeżdża. Po wyjściu z miasta, idąc na północ, zamiast wejść na lewo na górę, pójdź dalej, następna jest minimalnie wyżej. Mam nadzieję że to ten :(.

Odnośnik do komentarza

ja przechodzilem to z wydrukowanymi mapami i kazdego zabitego odznaczalem, wiec raczej watpie zebym odznaczyl a nie zabil kogos, ale jak mi wyskoczylo ze jest 59 a wszystkich pokonalem to sprawdzalem od nowa kazde miejsce bo myslalem ze moze jak sie zginie w trakcie walki to cos sie pierdzieli albo po wyjsciu z gry i nie zalicza tego co sie zrobilo wczesniej, ale wychodzi na to ze sa inne cyrki (jeden chyba mi wpadl do wody jeden z wiezy, moze tu gdzies powstal problem z jego doliczeniem do zabitych, mzoe chodzi po dnie i czeka na mnie :(

ale dzieki za rade, zerkne jeszcze raz to miejsce dla spokoju sumienia :D

jak nie to od nowa sie zacznie calosc i zrobie pozostale achi...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Z tym to jest coś nie tak, bo w

acre rich

znalzałem wszystkie oprócz jednej a sprawdzałem z mapą z milion razy chyba. A inne nie są lepsze: Blade in the Crowd - dopadłem gościa na środku placu jak goniło mnie całe miasto (no true assassin za(pipi)isty) i Hungerer of Knowledge - gdzie trafiłem niecałe 60% na moje oko a oba dostałem. Zglitchowane achievy jak ch.uj ale gra i tak wymiata

Odnośnik do komentarza
Enemy of the Poor

Grab and Throw 25 Harassers.

za cholere nie wiem jak to zrobic:/ gdy podbiegaja do mnie zebraczki to wciskam B no ale Assasyn wtedy jej odpycha a to chyba nie na tym polega.

musisz złapać i odepchnąć 25 kobiet które chcą kase to chyba x albo b (ja jeszcze czekam na assassinsa) :( i tak z 25 kobietami

Edytowane przez XBOX360SOKOL
Odnośnik do komentarza

Witam mam takie pytanie w Damascus Rich jest do znalezienia 33 flagi ja znalazlem 32 oczywiscie korzystajac z map z Onlinecenter. Wiec wiem takze gdzie powinna znajdowac sie ta 33 jest ona na dachu tego duzego zabudowanego straganu wg. mapy ale przeszedlem cala okolice wew. straganu i na zew. i flagi nie ma moze ktos z was wie gdzie ona sie znajduje ?;] z gory dzieki za pomoc ;]

Edytowane przez KwadratPL
Odnośnik do komentarza

wkoncu ja znalazlem byla ona na ziemi w takiej wnece dzieki za checi w pomocy :lol: pozdrawiam ;]

 

Mam kolejny problem tym razem w achivmentem "Conversationalist"

 

wg. onlinecenter trzeba wykonac wszystkie dlialogi z Lucy. Jednakże ja mam taki problem ze po 1 bloku nie wyskakuje mi mozliwosc interakcji mial ktos moze podobny problem ?

Edytowane przez KwadratPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oczywiście i mnie dostąpiono tego zaszczytu, żebym się męczył ze znalezieniem jednego Templariusza. Mam 59/60 i zwracam się do was o pomoc, może ktoś już miał taką przypadłość i udało mu się jednak znaleźć tego felernego. Tak więc, macie jakieś propozycje, gdzie owy osobnik mógł się ukryć przed mą potęgą? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie chciało mi się czytać całego tematu ale polecam stronę:

http://www.assassinscreed-maps.com/

Są tam mapy znacznie bardziej dokładne (na niektórych dostępnych w necie brakuje niektórych flag/templarów).

 

Na dodatek po najechaniu na flagę/templara otwiera się obrazek na którym widać flagę z punktu gry.

Z czymś takim powinno być łatwiej (sam miałem kilka razy po 99 flag i błądziłem godzinami sprawdzając wszystkie miejsca po kilka razy :) )

 

Jak coś to służę pomocą :P

Odnośnik do komentarza

Gra jest strasznie zbugowana. Ja szukałem flag z mapką i screenami z gry, gdzie flaga jest dokładnie umieszczona i jednej po prostu brakowało. Mam jedynie nadzieję, że jak skasuję save'a i zacznę grę od początku to brakująca flaga i pozostałe w danej dzielnicy tym razem będą. Próbował już ktoś tak zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jak zaczniesz od nowa to pojawią się od nowa wszystkie flagi i templarzy... Ale podniesienie tej jednej brakującej flagi nie da ci achievementa. Będziesz musiał zebrać wszystko od nowa. Tak samo z gliczami czy rozmową z Lucy, wszystko musi być wykonane podczas 1 gry.

 

edit:

co do 59 templarów... ja spędziłem 5-6 godzin na kingdomie, kiedy obszedłem całą mapę brakowało mi 5 flag. Potem okazało się że mapa z której korzystałem nie miała jednej flagi. Zostało 4, 3 znalazłem w miejscach w których byłem i wydawało mi się że nic nie ma. Ostatnia była w miejscu które sprawdzałem 5 razy i byłem na 100% pewny że jej tam nie ma, i szukałem cały czas gdzie indziej. Wiem co to znaczy być na 100% pewnym że się szukało wszędzie. Ten jeden mimo wszystko musi gdzieś być :(

 

ps. kiedyś wrzuciłem templara do wody i mi nie zaliczyło go, dałem się zabić i znowu tam stał

Edytowane przez Kiler8888
Odnośnik do komentarza

troche dziwnie wyskakuja achievmenty w tym assassins ja naprzykład dostałem za uratowanie wszyskich ludzi w miescie mimo tego ze wszyskich nie uratowałem został mi jeszcze jeden a osiągnięcie wskoczyło. Raz to mi sie gra całkowicie zawiesiła :P, ale ważne, że jest fajna i chce sie grać, troche dałem ciała bo nie wiedziałem, że da sie wrócic i zbierac flagi dalej, no trudno, zaczne od nowa może przynajmniej teraz zaliczy wszyskie dialogi z Lucy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...