Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy! Kupiłem wczoraj na PSS jakąś paczkę minisów, a przynajmniej tak mi się wydawało. Nazywa się to "minis Pick & Mix" i kosztowało 14,00 zl, ale po zakupie nie pojawiła mi się opcja ściągnięcia, tylko w/w produkt po prostu zniknął. Było napisane, że po zakupie mam wrócić do kategorii minisów i wybrać gry, ale nie wiem jakby gdzie :unknown: Kasa z konta zniknęła dlatego kupiłem to na pewno...

Odnośnik do komentarza

Bo Ty nie masz iść do historii pobierania tylko do Services List:

  1. Go to PlaystationNetwork on the XMB
  2. Go to Account Management
  3. Go to Transaction Management
  4. Go to your Services List
  5. select the minis Pick & Mix title
  6. Select the minis Pick & Mix entitlement again
  7. You will then view how many picks you have remaining on screen
  8. Click on ‘Select Content’ – this will take you back to the minis Pick & Mix catalogue where you can browse 50 minis
  9. Make your minis selection

Odnośnik do komentarza

Jak się nie grało w dwójkę Infamous to można spokojnie łykać tego Festiwala Krwi? Jakiś spoilerów w fabule nie będzie czy coś? Pozdrawiam

Mozna, ja nie grałem w dwójke (jeszcze) i świetnie sie przy FK bawiłem. Generalnie to taka nie związana historyjka zlekkimi elementami horroru :P (still better love story than Twilight :P )

Odnośnik do komentarza

Ktoś już bawił się Amy? Gameplaye wyglądają interesująco, no i to styukanie butami jej opiekunki zupełnie jak Claire z RE 2 :)

Eurogamer ocenił grę na 2/10 (:/), pozostałe serwisy też niewiele więcej, więc wygląda na to, że Amy tylko na obrazkach wygląda obiecująco (a szkoda bo pograłbym w jakiegoś dobrego survivala).

Odnośnik do komentarza

U nas to najpierw muszą się zacząć pojawiać gry z PS2 na PSS. Miały być do końca 2011 heh.

 

Promocje na PSS (ważne przez tydzień): http://blog.eu.playstation.com/2012/01/11/playstation-store-january-sale/

 

Na przykład Crysis za 36 zł.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Ktoś już bawił się Amy? Gameplaye wyglądają interesująco, no i to styukanie butami jej opiekunki zupełnie jak Claire z RE 2 :)

Eurogamer ocenił grę na 2/10 ( :confused:), pozostałe serwisy też niewiele więcej, więc wygląda na to, że Amy tylko na obrazkach wygląda obiecująco (a szkoda bo pograłbym w jakiegoś dobrego survivala).

 

Meh i ja tej recki nie widziałem? :D właśnie wydałem 36zł na to :( Gra jest średnia i stwierdzam to po przejściu całego pierwszego chaptera eeehhhhh, damn cholera jasna kolejna nieudana inwestycja :D fuuk.... Choć może później zrobi się troszkę lepiej.....

 

Średnio polecam.... tylko komuś kto naprawdę ma posuchę w tego typu grach....

Odnośnik do komentarza

Dobra, pograłem.... nie dam rady tego przejść nawet na normal... może easy?

 

Anyway...

 

Minusy do tej pory...

* Checkpoint co połowę etapu - wyjście z gry, cały etap od nowa

* Śmierć lub wyjście do menu = cały ekwipunek wyzerowany, co prowadzi do takich sytuacji, że biega się po całej mapie, gdy przy tym goni cię zombie.... nie ma się czym obronić, a NPC, który jest zaraz obok krzyczy... RUN FOR YOUR LIFE GIRL KYAAAAA

* Puzzle - haha oh my god.... większość puzzli to pomieszczenie z otworami od wentylacji tak dużymi, że Lana sama by tam weszła, ale wysyła Amy.... po wykonaniu przez Amy czynności, Lana jej gratuluje a ta się cieszy jak jakieś dziecko nieszcz..... ugh... albo skacze i klaszcze....

* Chowam się przed jakimś mutantem w szafce, ale to centralnie prawie pod samym jego nosem jak biegnie w moją stronę i mnie nie widzi....

* Przerywnik.... Lana i Amy chowają się pod stołem, ale tak, że jakby ktoś wyszedł z za zakrętu to by je widział jak na dłoni... nikt ich nie widzi....

* Puzzle z windą.... haha.... ok ok, mamy windę, która wjeżdża na taką kładkę wyżej, gdzie jest przycisk otwierający drzwi na drugim końcu pomieszczenia... przycisk do windy jest na innym końcu pomieszczenia, gdzie można się dostać tylko drabiną i Amy na nią nie potrafi wejść...

 

Jest tego więcej, ale już nie mam sił. Ogólnie chcąc zasupportować twórców po tym całym promowaniu na blogu zostałem ztrollowany w zakup... jak to się mówi, "fool me once, shame on you" .... kolejnej gry od tych ludzi nie kupię....

 

Peace!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...