Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Macie rację, tutaj właśnie chodzi o ustawianie meczów. Sędzia na oczach milionów widzów i tysięcy ludzi na trybunach robi sobie parodię z futbolu.

 

Tekst, że nie wyeliminowało by to błędów jest co najmniej żałosny, wystarczy spojrzeć na NHL, gdzie nie ma pomyłek, bo wszystko jest monitorowane.

Odnośnik do komentarza

Tekst, że nie wyeliminowało by to błędów jest co najmniej żałosny, wystarczy spojrzeć na NHL, gdzie nie ma pomyłek, bo wszystko jest monitorowane.

I nikt tego nie ogląda. Tak samo jak NBA, gdzie grają sami czarni, ale oni też tego nie oglądają bo ich nie stać na tv. Na mecze chodzi się tylko po to by zjeść hot doga, który jest tańszy niż hamburger u Ronalda.

Odnośnik do komentarza

Kurdę a mi się wydawało, że NHL jest w cholerę popularny w USa i Kanadzie i że tam oglądają go tłumy. Ale junkhead wyprowadził mnie z błędu. Dzieki ci o panie :lol:

 

Co do błędów sędziowskich - jestem po wczorajszym dniu jak najbardziej za dopuszczeniem oglądania powtórek w czasie meczu przez sędziego. Jakby miał możliwośc porozumienia się z 4 sędzią oglądającym powtórki i dopiero wtedy wydania werdyktu to nie byłoby sytuacji z meczu Niemcy-Anglia. A za to co zrobił liniowy w meczu Meksyku powinien zostać ukarany przez FIFĘ wykluczeniem z pracy na dużych imprezach za skompromitowanie się. Gdy jest się liniowym to trzeba nadążać za akcją w tak kluczowych momentach jak 100% sytuacje podbramkowe dla jednej z drużyn.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Raczej, że nikogo nie obchodzą sporty, które oglądają grubi amerykanie, ale mniejsza z tym i tak se jaja robię a wy to ciągniecie i zamiast beki powstaje beka ujemna.

 

Wróćmy do mundialu - wiadomość dnia. Jacka Gmocha znowu nie ma w studiu. To mocno podejrzane, albo pojechał poszukać słynnego dżipiesa albo jakieś problemy zdrowotne :/ .

Odnośnik do komentarza

Oglądając ten mecz, złapałem się na wrażeniu, którego nie miałem od wczesnej fazy Euro 2000: Hej, Holandia naprawdę może coś wygrać! No bo, w sumie, czemu nie? Wielkich nazwisk z tyłu nie mają, ale goli nie tracą - a więc defensywa wystarczająco dobra. Z przodu zabójczo skuteczny Sneijder (jego dzisiejsza asysta... hmm, niegłupia) i Robben, który potrafi umilić spektakl. Obaj należą do grona kilku najlepszych piłkarzy na świecie.

 

Z drugiej strony... to tylko Słowacja. Meczu z Brazylią nie potrafię sobie ułożyć w głowie. Van Der Wiel, jedno z defensywnych objawień tego Mundialu, nie ma doświadczenia rywalizacji z Kaką, Fabiano czy Robinho. O strzelenie gola też będzie Holendrom ciężko. W finale LM Robben sobie z Lucio nie poradził, choć wtedy więcej problemów robili mu jednak Argentyńczycy. No nie wiem. Zapowiada się nuda, 0-0 i awans Brazylii po karnych.

 

Mój power ranking na godzinę 17.23:

 

1. Urugwaj

2. Hiszpania

3. Argentyna

4. Niemcy

5. Brazylia

6. Holandia

7. Japonia

8. Chile

 

Jak widać, faworytów jest wielu. Powiedziałbym, że sześciu. Naprawdę każda drużyna z tego grona może to wygrać, ale kto wie - może w starciu z taką Brazylią będą bezradni. Od ćwierćfinałów w górę oglądam każdy mecz, celebrując wydarzenie.

Odnośnik do komentarza

No i to jest właśnie ta obecna Holandia. W sumie naprawdę nie powinni wygrywać w tym meczu, tak samo jak nie powinni wygrać np. z Japonią. Ale wygrali, do zera. Statystyka mówi, że oddali 8 celnych strzałów, a Słowacja tylko 2, ale czy wy to widzicie na boisku? Ja nie widzę. Skuteczność. Ja się ich boję.

 

Nie czaję tylko, czemu sporo osób dokoła im kibicuje, powtarzając zawsze to samo: zasłużyli za to, jak grali kiedyś. C'mon. Ta reprezentacja się tylko tak samo nazywa. Ja jej nie kibicuję za to, że kiedyś inni zawodnicy grali ładnie pod tą samą flagą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...