Skocz do zawartości

Operation Flashpoint 2


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Te bodajże 6 dodatkowych misji to jakiś kawał skwaszonego stolcucha, jak zagrałem i okazuje się że każda na max 3 minuty rozgrywki wystarcza to aż mnie coś we flakach się poprzewracało. Równie dobrze byłoby bez nich a tak mam uczucie nienasycenia:P

Gdyby dali nam edytor do tworzenia takich misji mozna by pociagnac ten tytul a tak skoncz i zapomnij. Widac ze takie zadanka to przez edytor na PC zrobiono

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Pawlo_PL

Właśnie kupiłem OF:DR.Mam nadzieję, że gra mnie od siebie nie odrzuci.Kupiłem ją , ponieważ w chwili obecnej nie ma gry, która mogłaby mnie zainteresować na dłużej.Lubię strzelanki, lubię CoD, ale czas spróbować czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Pograłem już trochę i gra jest bardzo dobra.Jedyne co mnie od niej odciąga to brak serwerów na multi.Nikt w to nie gra?

Zagrałem przed chwilą z jakimś rozgarniętym graczem (single,hardcore) i szło naprawdę nieźle.Z botami nie dam rady przejść jej na poziomie hardcore, zwłaszcza, że nie ma checkpoint'ów.

Jest świetna, tylko trzeba dać jej czas i przystopować ADHD. :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Pawlo_PL

Codemasters zapowiedziało drugie rozszerzenie do OF2, zatytułowane Overwatch (400 MSP).

 

DLC będzie zawierało dwa nowe tryby rozgrywki: Blindside i Supremacy i dwie nowe misje do trybu Fire Team Engagment.

W trybie Blindside żołnierze PLA muszą wykonywać zadania w jak najkrótszym czasie, podczas gdy USMC będą im w tym przeszkadzać.

Supremacy polegać będzie na opanowywaniu strategicznych punktów na mapie, w których umieszczono na przykład gniazda karabinów maszynowych.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Trochę przypadkiem, trochę z rekomendacji - sięgnąłem po Dragon Rising. Na początku mieszane uczucia, zwłaszcza jak z marszu rozpracowałem 2 misje, a przystopowała mnie obrona wioski przed naporem żółtego najeźdźcy pod koniec misji trzeciej. Żółtki radośnie atakują z co najmniej z trzech kierunków, wspierający nas G.I. salwują się ucieczką, a przynajmniej odwrotem na bezpieczniejsze pozycje, a nasza drużyna musi tkwić w samym środku zamieszania, żeby wypełnić warunki misji. Frustrujące. Pseudo taktyka z CoD: MW2 wprawdzie poszła w zapomnienie, jak tylko płyta z Flashpointem zagościła w napędzie, ale i tak człowiek jakoś nie mógł ogarnąć chaosu bitwy. Reload Checkpoint, Reload Checkpoint, Reload Checkpoint. Zaserwowałem więc sobie restart działań, od pierwszej do trzeciej misji, od początku. Pomogło, przypomniałem sobie czasy pierwszego Flashpointa od Bohemia Interactive i realia Wspóczesnych Działań Wojennych (Modern Warfare). Tym razem te prawdziwe, a nie te pranie mózgu pod szyldem Call of Duty. Niby odrzuciłem sposób niemyślenia towarzyszący CoD, ale jednak człowiek dalej uważa że jest jednoosobową armią i sam chce rozwalić pół chińskiej piechoty, a to nie tak. Poszło. Gładko, ale nie bez wypadków przy pracy pękło kilka kolejnych misji. I powiem, że gra potrafi zbudować dość sugestywny klimat. Brakuje może tła fabularnego, jak przy PeCetowym pierwowzorze od sąsiadów zza południowej granicy. Kuleje trochę zróżnicowanie misji, przynajmniej do momentu w którym teraz się okopałem - uratowałem POW. Ale grze nie można odmówić tego że potrafi wciągnąć, przekonać do siebie, a nawet zbudować sugestywny klimat, który nas pochłonie. Trochę się rozpisałem, podsumuję więc. Operation Flashpoint: Dragon Rising to nie niedzielny piknik jakiego doświadczymy w 90 % szuterów na konsole. Wymagane jest tutaj pewne zaangażowanie, chęć stosowania prostych acz skutecznych taktyk obecnych na rzeczywistym polu walki, myślenie po prostu boli mniej niż odciski na palcu od wciskania spustu. Proste.

 

Operation Flashpoint: Dragon Rising - 8.5/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...