Skocz do zawartości

Operation Flashpoint 2


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sadze ze to gra glownie skierowana dla antyfanow CODa - maja realizm i to bardzo duzy, pojazdy, odwzorowanie lotow pociskow, taktyke, jak wyciaga bazuke to jest pelna sekwencja a nie z kieszeni wychodzi, duzo obserowania, kampienia niz akcji itp. Najwiekszym minusem tej gry mysle ze jest - pad. Tutaj potrzebne jest DOKLADNE operowanie celownikiem, brak autoaima, to ze celujesz w komus w glowe nie oznacza ze odrazu pojdzie HS z 300 metrow. Ale coop oraz byc moze interesujace multi przesadzil o zakupie choc wiem ze nie bedzie sie gralo komfortowo ;)

Odnośnik do komentarza

również mam bardzo podobne zdanie co Scorpion.

czekałem dłuugo na OF2 na xboxa, ale niestety w miedzy czasie kupiłem już jedną grę, w którą za bardzo nie da się grać na kontrolerze konsolowym - IL-2. latanie samolotem na innym poziomie trudności niż arcade to ocean frustracji. dałem sobie sporo czasu na opanowanie sterowania na padzie, ale odpadam. kompletnie nie potrafię samolotem sterować, a co dopiero ustrzelić przeciwnika w myśliwcu, niejednokrotnie szybszym i zwrotniejszym. to samo może być z OF2 - niepotrzebne nerwy, ból głowy, faki i inne objawy frustracji spowodowane niemożnością opanowania sterowania.

 

poczekam na demko i zdecyduję, czy sięgnąć po ten tytuł.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Fakt faktem że gra prosi się o mysz i klawiaturę, ale Panowie nie jest źle, pad daję radę, brak auto aima wcale nie jest takim wielkim problemmem jakby sie mogło wydawać, graficznie może nie ma rewolucji, ale klimat zabija, jak również jedna kulka wystrzelona nie wiadomo skąd :-) gracze preferujący styl rambo powinni omijac grę szerokim łukiem, natomiast osoby lubiące zagrania taktyczne muszą w nią zagrać, mam nadzieję że gra będzie dostepna od 9 w sklepach, bo multi a raczej co-op będzie rewelacyjny.

Edytowane przez SierraPL
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Fakt faktem że gra prosi się o mysz i klawiaturę, ale Panowie nie jest źle, pad daję radę, brak auto aima wcale nie jest takim wielkim problemmem jakby sie mogło wydawać, graficznie może nie ma rewolucji, ale klimat zabija, jak również jedna kulka wystrzelona nie wiadomo skąd :-) gracze preferujący styl rambo powinni omijac grę szerokim łukiem, natomiast osoby lubiące zagrania taktyczne muszą w nią zagrać, mam nadzieję że gra będzie dostepna od 9 w sklepach, bo multi a raczej co-op będzie rewelacyjny.

http://allegro.pl/item766542078_operation_flashpoint_2_x360_nowosc_robson.html

DATA PREMIERY: 07.10.2009 hmm, z tego co slyszalem niby dzis jest premiera

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Słaba grafika, fizyka(jadąc furą przy uderzeniu w drzewo odbijamy sie od niego) nudne misje(w pierwszych 2 chodzi tylko o bieganie po mapie i wysadzanie obiektów)

Coop dla 4 osob ratuje tą gre i jak sie troche pogra to mozna sie nieźle wkręcić, chociaż po dłuższej chwili nudzi. Może kolejne misje będą ciekawsze, ja narazie przeszedłem tylko 3.

Max 7/10, nie warta wydania 200zł

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza
widać ze w wojsku nie byłeś ,jesli w gzre jest chodź trochę realizmu to z broni krótkiej z dużej odległości strzelamy celując nad celem . Z broni długiej strzelając z dużej odległości celujemy pod cel.

A to dlaczego?

 

To chyba zależy od tego jak jest ustawiony celownik.

Jeżeli linia celownicza jest równoległa do osi lufy, trzeba celować ponad celem.

Nie musiałem być w wojsku, żeby takie rzeczy wiedzieć.

Odnośnik do komentarza

LOL tu ustawienie celownika nie ma nic do rzeczy ,tu chodzi siłe odrzutu broni po oddanym strzale .

Poczytaj trochę o broni palnej to się przekonasz .a najlepiej jedz na jakąś szczelnice i sam postrzelaj.

 

Jeśli chodzi o realizm i symulacje broni to pograj w americas army i zobaczysz co to prawdziwa symulacja rzołnieza na polu bitwy.

w grze wykorzystane sa zasady balistyki itp itd . więc aby trafić wroga tzreba wiedziec jak celować z danej odległości i z danego rodzaju broni

Odnośnik do komentarza
LOL tu ustawienie celownika nie ma nic do rzeczy ,tu chodzi siłe odrzutu broni po oddanym strzale .

Poczytaj trochę o broni palnej to się przekonasz .a najlepiej jedz na jakąś szczelnice i sam postrzelaj.

 

Jeśli chodzi o realizm i symulacje broni to pograj w americas army i zobaczysz co to prawdziwa symulacja rzołnieza na polu bitwy.

w grze wykorzystane sa zasady balistyki itp itd . więc aby trafić wroga tzreba wiedziec jak celować z danej odległości i z danego rodzaju broni

Ty piszesz o podrzucie, ja o torze lotu. Podrzut masz w prawie każdej niby realistycznej strzelance.

Jeśli strzelasz serią, to tak, celujesz niżej, ale przy pojedynczym strzale odrzut ma już mniejsze znaczenie. I to przy krótkiej, jak i długiej.

W zależności od tego jak duża jest w końcu ta odległość trza uwzględnić tor lotu pocisku. I tu już broń krótka raczej odpada. Właściwie to nie raczej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...