Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się jak na czacie.

 

"jee supcio, gierka już wyshła na torenciku, ssam a ty tesh?"

 

poyebało was, jak już piratujecie to chociaż napiszcie jakąś opinię a nie zlepek kilku słów na modłę smsa. Żenada, no ale co się dziwić wszak kolejna gierka się ściąga i nie ma czasu coś konstruktywnego napisać, lepiej się pochwalić, ch.uj wie czym :f

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Z postami "jakie to piractwo złe" i "jakie to piractwo dobre" zapraszam do odpowiedniego tematu, który powinien być gdzieś w Hyde Parku, a tutaj, o ile się nie mylę, rozmawiamy o grze Gears of War 2, prawda?

 

Aha, jeśli już mają pojawiać się opinie o tym co wypłynęło, to dobrze byłoby gdyby były one bardziej rozbudowane niż coś w stylu "więcej, lepiej, mocniej". Chociaż i w tej kwestii coś niedługo może się zmienić, ale to nie temat na takie dyskusje ;).

Odnośnik do komentarza

Wczoraj, po pracy odpalam swego XO, lekko zamulony-zmęczony, a tu kumpel wysyła mi zaproszenie do Gow2 haha jaki mialem szok. No właśnie dawajcie pierwsze opinie, komentarze, jak kampania, jak multi, jak te wszystkie zmiany się sprawują itd. Premiera dopiero za ok. 3 tygodnie NIE WYTRZYMAM.

Odnośnik do komentarza
Co do czasu gry - na hardkorze kampanię można przejść w około 7-8 godzin na lajcie.

 

jaja sobie robisz <_<

 

Niestety nie, gra dosłownie na jedno solidne podejście. Oczywiście trzeba ją przejść co najmniej dwa razy, bo z początku poziom trudności Insane nie jest dostępny, a i pierdółek (łącznie 41) nie zbierzemy za jednym razem.

Edytowane przez Blim
Odnośnik do komentarza
Czyli w sumie single,standardowo krotki,mnie to akurat nie dziwi.

Bardziej martwie sie tymi pilami na multi i krytycyzmem ze niektore bronie sa zwalone,nie chce sie znowu denerwowac jak za poczatkow GoW.

 

Singiel może i krótki ale tak intensywnych 8 godzin w życiu w żadnej grze nie mieliście. Przykładowo może i Far Cry 2 to kilkanaście jak nie kilkadziesiąt godzin granie, ale przerwy między prawdziwą akcją wypełniają ten czas w znacznej ilości. Musisz jechać przez całą afrykę, pieprzyć się żeby dostać zadanie, później znowu jazda w drugą stronę by strzelić raz z bazuki w pociąg, jedziesz po zadanie i tak w kółko. Na kilkanaście godzin przypada godzina strzelania, serio. A tutaj jest nieustanna rozpierducha, ostra wymiana ognia, dużo różnorodnych przeciwników, broni, lokacji, patentów. Dla mnie jak dla większości fanów tej gry, singiel to tylko dodatek do zmagań w multiplayer. Czekam na premierę, a raczej na wypłatę i łykam z miejsca. Do zobaczenia on-line, ta gra to must have.

Edytowane przez Blim
Odnośnik do komentarza

Łączyć ją z Far Cry to trochę nie na miejscu. GoW to też tytuł kultowy jeśli chodzi o multi. Kiedy nie wpadniesz na live zawsze ktoś mnie zaprasza a, że jestem głupi na Girsy od prawie premiery to ciężko mi odmówić. Jest wielka siła Girsów a teraz gdy będzie nas 5 w ekipie plus nowe tryby gry. Gra na kolejne lata ostrego szarpania.

Odnośnik do komentarza

Horda fajna na splicie :D Wrogowie strzelaja z kazdej strony, trzeba znalezc naprawde solidna miejscowke z ktorej mozna sie bronic. Na razie mam level 25 (grajac w 2 osoby, 3 poziom trudnosci). Shotgun rzeczywiscie jest troche wolniejszy, ale to kwestia przyzwyczajenia :) Warto wydac kase na oryginal bo GoW 2 znowu zarządzi na Live'ie :D :D :D

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza
Jak ja wam tej gry zazdroszczę drodzy użytkownicy Xboxów 360. W nowym extremie w wywiadzie z Cliffem jest mowa o Polskim studiu People Can Fly i o tym, że nad czymś pracują. Mam nadzieje, że to wersja na Pc, i że wspomniany gość kłamał w kwestii nie wydania Gearsów na blaszaki.

Watpie w to, kilka krotnie bylo juz powiedziane ze GOW2 nie na PC - ta gra nie trafila w gusta graczy na PC - wystarczy spojrzec na ilosc osob grajacych w ten tytul na PC - strasznie mialo (mialem na PC, oraz Live na PC jest juz bezplatny) a w dodatku slaba sprzedaz.

Odnośnik do komentarza
Jak ja wam tej gry zazdroszczę drodzy użytkownicy Xboxów 360. W nowym extremie w wywiadzie z Cliffem jest mowa o Polskim studiu People Can Fly i o tym, że nad czymś pracują. Mam nadzieje, że to wersja na Pc, i że wspomniany gość kłamał w kwestii nie wydania Gearsów na blaszaki.

Watpie w to, kilka krotnie bylo juz powiedziane ze GOW2 nie na PC - ta gra nie trafila w gusta graczy na PC - wystarczy spojrzec na ilosc osob grajacych w ten tytul na PC - strasznie mialo (mialem na PC, oraz Live na PC jest juz bezplatny) a w dodatku slaba sprzedaz.

Ja tam wierze :(

Odnośnik do komentarza
Ja tam wierze :(

I słusznie robisz. Może głowy nie dam sobie uciąć ale rękę na pewno - będzie GOW2 na PC. Pół roku po premierze na x'a, rok, może półtora ale będzie. I gadki o piratach tego nie zmienią. Liczą się tylko trzy rzeczy: kasa, kasa i ... kasa. A sprzedanie dodatkowych kilkuset tysięcy (nie napiszę paru milionów, bo większość i tak będzie nielegalna) kopii na blaszaka fortunkę jeszcze by zwiększyło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...