Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Destrukcja nie jest najgorsza. Ważne, że murki nie są super ochroną bo szybko potrafi znaczna cześć z nich zniknąć.

Nie wiem czy mi online gra laguje ale zauważyłem, że wrogowie materializują się jak duchy.

ps Jak ktoś jest chętny do co-op na insane to niech pisze do mnie.

Odnośnik do komentarza
Czy w multiplayer nadal wszyscy biegaja z Shotgunem ?

Nie. Teraz jest tak, że równie dobrze jak w jedynce z shotgunem można biegać z lancerem. Wszystko zależy jedynie od tego czy umiesz posługiwać się daną bronią. Nawet z samym pistoletem idzie kogoś zabić. Chociaż co do shotguna- jeżeli w jedynce ktoś zaczynał cię piłować- wystarczyło walnąć go z łokcia i już mu przechodziło ;). Teraz łokieć gów.no działa na piłę :/. Miałem już taką sytuację: uciekam przed gościem na multi, walnąłem w niego granatem dymnym, ogłuszyło go, dostał dwa szoty z shotguna, a i tak mnie zpiłował :/.

Odnośnik do komentarza
Dla tej gry warto miec Xboxa, bez kitu.

Jestem ciut innego zdania, ale to pewnie dlatego że multi w GOW zupełnie mnie nie rusza. Sama kampania natomiast, cóż...

 

Gameplay jest świetny... gearsowy po prostu :) Ba, lepszy niż w części pierwszej. Brakuje tylko szlifu od strony technicznej. Spodziewałem się absolutnych cudów, a dostałem "jedynie" mega grywalny tytuł. Tak więc powoli kończę singla i pozbywam się gry. Jeśli ktoś nie był w stanie jeszcze jej dorwać to moja kolekcjonerska edycja leży już na pchlim targu (w dobrej cenie).

Odnośnik do komentarza

Girsy znowu w moim TOP. Zresztą jedynka cały czas była ale do teraz gdy zakupiłem swoją własną LIMITKĘ wydając sumke w Saturnie. Singiel rządzi i dzieli. Muzyka, klimat, Marcus i Dom. Coś pięknego. Grę ledwo co liznąłem na profilu swojego staruszka co by grę zobaczyć na 32'. Miód wylewa się hektolitrami.

 

Multi pocisnę nieco później. Sprawdziłem tryb Hordy i jestem miło zaskoczony. Ogólnie jestem fanem Girsów więc dla mnie przesiadka to kolej rzeczy. Multi ssie? lagi? wszystko zależy od hosta, kto ma lipny net niech nie odpala multi, proste a drewna mniej ;)

 

Coś wspaniałego. Limitka bardzo fajna. Stylowe pudełko, zdjęcie Doma z żoną, super książeczka w twardej oprawie.

Odnośnik do komentarza

Mój egzemplarz kupiłem w środę (sklep PSX - odbiór osobisty :D) i tego samego dnia odpaliłem - gra jest rewelacyjna, grafika wspaniała, rzeźnia jakich mało (pojedynki na piły - miód!) mam tylko problem z wyszukiwaniem meczy przez XBL - strasznie długo mu idzie (coop łączy od razu), przez co z braku cierpliwości nie miałem jeszcze okazji pograć (cioram za to z botami na insane i ku mojemu zaskoczeniu naprawdę nieźle mi idzie, a w multi GoW nie byłem zbyt dobrym graczem). Jeżeli ktoś chętny pograć - przez najbliższe dni (do wtorku) będę na live prawie cały czas, bardzo chętnie bym pograł w Hordę może uda się zrobić lvl 50. Mój GT: Ivan PL

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pograłem trochę dłużej w singla. Epizod

we wnętrzu tego robala

wyjechany :D. Z drugiej strony są takie głupoty jak

przeszkadzajka w postaci gradobrzytwobicia czy jak to tam. WTF?! Na siłę zrobione imo- byle było jak poprowadzić z powrotem do tego Centaura i żeby mieć "inną" mapę na multi.

Anyway- jest Cole, dobry humor i w końcu wielowątkowość (nie mam tu na myśli jedynie historii poszukiwania ukochanej przez Doma). Nawet backtracing ma tutaj mało irytujący charakter, przez co nie wkurza tak że nie chce nam się grać.

Odnośnik do komentarza

Pograłem godzinę w singla i jak dotąd jest za(pipi)iście! Co mnie zaskoczyło to poprawiona grafika, która wygląda zdecydowanie lepiej niż w jedynce. Nie pasuje mi tylko jakoś ten wątek zaginionej żony Doma - z twardziela zrobił się taki trochę rozczulony świr. Teraz kończą mi się pobierać mapki, więc zaraz wskakuję do multi :)

Odnośnik do komentarza

Multi to zupełnie inny wymiar girsów. Jestem po 2 godzinnej sesji i mogę śmiało powiedzieć, iż mamy następcę online'owej sieki na przynajmniej dwa lata ostrego grania. Zmian jest sporo i na uwagę zasługuję każdy szczegół. Zresztą to i tak mało, żeby w jednym zdaniu opisać nowe wyzwania. Gnaszer wolny ale zabójczy, granaty sieją popłoch, gatling zawieruchę a snajpa inaczej "syczy" ;).

 

Do zobaczyska na lajwie będzie się działo bo tryby soczyste :)

Odnośnik do komentarza
Jablonsky zrobił kawał dobrej roboty ?

Tak, muza jest super! Masz wrażenie że bierzesz udział w Hollywoodzkiej superprodukcji.

 

Powtarzam moje pytanko :D

Ile czasu zajmuje przejscie gry?

I Ile jest aktow czy cos takiego?

Aktów jest 5, każdy podzielony na mniejsze rozdziały. Singiel pewnie nie jest długi, ale ja osobiście badam każdy zakątek i podziwiam tekstury, więc przejście zajmie mi dużej niż gdybym biegł cały czas do przodu.

 

 

Etap we wnętrzu robala to nowa jakość HD grania! Coś niesamowitego! Widok oblanego krwią Marcusa urywa głowę!

 

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Miałem grać w normalne multi, ale Horda tak wciąga, że nie mogłem się od niej oderwać. Nowe mapki są świetne, a ta obrotówka zmiata Locustów jak robaki.

 

EDIT: Cytat z wątku "Dziś pytanie - dziś odpowiedź" na forum X'a:

Niestety fakt braku zdrapek w grach oficjalnie wydawanych przez Microsoft na terenie Polski jest spowodowany brakiem tej usługi w naszym kraju.
Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

 

No tak-etap we wnętrzu robala to największa kąpiel we krwi jaką w życiu widziałem, a scenka po wydostaniu się bohaterów z jego wnętrza to mała masakra-Marcus utytłany od stóp do głowy wygląda za(pipi)iście. Element gdy idziemy przez ciemny tunel oświetlany lekko przez "betty":D zrył mi beret-to oświetlenie-brak słów. Jazda na dużym "pojeździe" pod koniec gry też trzyma poziom-to dopiero moc! No i oczywiście fenomenalnie wykonane podziemia. A z minusów- ostatni BOSS to śmiech na sali i jakieś kpiny w porównaniu do Raama z jedynki. No i jeszcze nie wiem jak wy ale podczas singlowej gry nie miałem takich skoków ciśnienia jak podczas gry w jedynkę gdy po raz pierwszy ujawniał nam się berserker. Jak dla mnie singiel jedynki i dwójki stoi na tym samym poziomie a miało być more badass

 

 

Niech czytają Ci którzy albo skończyli albo chcą się dowiedzieć co nieco z gry:p

Edytowane przez pawel3569
Odnośnik do komentarza

Dziękuję Electronic Dreams za świetną robotę. Dzwonię, pytam się czy będą mieli kolekcjonerkę ze zdrapką "Tak, oczywiście.".

Ch.uja oczywiście, 2 godziny straciłem, forsę wydałem wziąłem już bez zdrapki bo nie mam czasu jeździć nigdzie w najbliższym czasie ,a chcę mieć na długi weekend.

Pozdrawiam kompetentnych ludzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...