Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje drobnej pomocy.

 

Jestem w tajnym budynku, gdzie na zewnatrz jest wielka ulewa. Znajduje sie w pomieszczeniu gdzie na koncu sa kraty. Chwile temu dowództwo oznajmiło, ze tez nie zna tego miejsca i dopiero teraz sie o nim dowiaduje. Przed tymi kratami znajduje sie ten robocik.

 

Zaschło mu w gardle :P A żeby nie robić offtopa to czy ten złoty lencer jest tylko w wersji kolekcjonerskiej czy we wszystkich ? Wogóle panowie muszą sobie jakieś jaja robić , bo jedyna użyteczna rzecz w EK to złoty lancer do live'a LOL

Odnośnik do komentarza
Potrzebuje drobnej pomocy.

 

Jestem w tajnym budynku, gdzie na zewnatrz jest wielka ulewa. Znajduje sie w pomieszczeniu gdzie na koncu sa kraty. Chwile temu dowództwo oznajmiło, ze tez nie zna tego miejsca i dopiero teraz sie o nim dowiaduje. Przed tymi kratami znajduje sie ten robocik.

 

I?

 

I nic sie nie dzieje. Szukałem w całym pomieszczeniu jakiegos przedmiotu. Nic nie ma, za nic nie mozna pociagnac. Robocik wisi w miejscu, Don chowa sie w kącie i nie wiadomo co robic...??

Odnośnik do komentarza
Zaschło mu w gardle :P A żeby nie robić offtopa to czy ten złoty lencer jest tylko w wersji kolekcjonerskiej czy we wszystkich ? Wogóle panowie muszą sobie jakieś jaja robić , bo jedyna użyteczna rzecz w EK to złoty lancer do live'a LOL

 

 

Tylko w EK. I nie jest to jedyna bez użyteczna rzecz... masz jeszcze książeczkę z opisami postaci i inne pierdoły. BARDZO PRZYDATNE :D

 

btw. dziwne - jak sam szukam meczy sam to czekam 5-15 minut, a w grupie 5-osobowej znajdujemy od razu

Edytowane przez Kiler8888
Odnośnik do komentarza

Kiler - ja miałem tak w COD4... Masz OPEN czy MODERATE NAT ? Jeśli MODERATE to napisz jak się łączysz z netem to spróbuje pomóc :)

Hmm co do EK to książeczką mogę se dupę podetrzeć a metal boxa dam teściowej na wypieki :D :D :D żółty lancer za 50zł - dziękuje nie skorzystam

Edytowane przez BBGodzilla
Odnośnik do komentarza
Hmm warto wydawac 190zl na GOWa? Na multi nie grywam wiec pozostaje mi coop/split/split z botami/horda

Tak! Pod warunkiem że grałeś w jedynke i byłeś/jesteś nią zdrowo zajarany. Horda jest dość OK, a kampania z GOW2 także powinna się podobać (szczególnie w kooperacji), więc w sumie warto się zainteresować (tym bardziej że spokojnie dasz rade dorwać ten tytuł za około 160 - a nie 190 jak piszesz - PLN).

Odnośnik do komentarza
Hmm warto wydawac 190zl na GOWa? Na multi nie grywam wiec pozostaje mi coop/split/split z botami/horda

Tak! Pod warunkiem że grałeś w jedynke i byłeś/jesteś nią zdrowo zajarany. Horda jest dość OK, a kampania z GOW2 także powinna się podobać (szczególnie w kooperacji), więc w sumie warto się zainteresować (tym bardziej że spokojnie dasz rade dorwać ten tytuł za około 160 - a nie 190 jak piszesz - PLN).

No gralem w 1 pare razy + potem na PC troche. Chetnie zagram ale nie jestem jakis napalony na ten tytul - obecnie gram w Dead Space - gdzie jest za 160?

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Weźcie nie twórzcie takich mitów o "megadługim wyszkiwaniu meczów". Fakt, trwa to ok. pół minuty, ale przecież to żadna tragedia. I nie mogę uwierzyć, że z pięcioosobowym teamem z jakimś racjonalnym łączem wyszukuje Wam mecze przez 10 minut...

akorat lacze nie ma tu nic do tego, servery nie wyrabaiaj i tyle.

mam 4mb lacze i mimo to czekam na znalezienie meczu srednio 2-5min .

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...