Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie wiadomo, jednak obstawiam, że prędzej czy później pojawią się na rynku.

 

Bestia, zdaje mi się, że to po prostu przez to, iż nawaliliśmy w jedynkę od premiery aż do launchu drugiej części. Mam podobne odczucia. Mecze prywatne w ogóle mnie nie rajcują. Każdy wychodzi i wchodzi jak chce. Zero emocji podczas zmagań a powinny być bo jest teraz 5 vs 5 więc i bluzgi z możliwościami większe, a.. tutaj lipa jednym słowem. Pamiętam jak grałem tydzień przed premierą np. z PacosM3, było śmiesznie, w(pipi)ienia, bluzgi, radość i satysfakcja. A wczoraj? cisza, pomrukiwania i .. "może wrócimy do jedynki?" - póki co wmawiamy sobie, że trzeba się nauczyć nowych zagrań. Owszem, fajnie się gra ze zgraną ekipą ale na PUBLICZNYCH meczach ofkoz jeśli nie ma lagów. Wtedy jest to co w pierwszej części.

 

Jeszcze coś Bestia, też spodziewałem się po singlu czegoś nie wiem sam czego, być może dlatego iż locuści nie wydają mi się już tacy przerażający, że trzeba tylko i wyłącznie zabijać ich z dystansu. Podczas pierwszego odpalenia Girsów 1 walczyłem tylko na dystans, po ostrym graniu online przez rok, odpaliłem singla i waliłem z szuta wszystkie ścierwa na insane bez problemu, a kiedyś wydawało się to nierealne. GoW 2 nie może nas (wyjadaczy) zaskoczyć zbytnio, IMO.

 

Publiki są rewelacyjne, tryby gry również. Horda do zaliczenia wg. mnie na RAZ, żeby kopsnąć acziwa, a po co się silić na insane skoro na najniższym poziomie osiągnięcie i tak wpadnie. Jeszcze 3 levele i odstawiam Horde bo po którymś tam levelu zaczyna wiać nudą - schematy. Boty tępe.

Odnośnik do komentarza

Wg mnie gears2 w kampanii jest zbyt chaotyczna, 1 wydawała mi się o wiele bardziej taka spójna pod względem fabuły(+ niektóre strasznie takie naciągane momenty...). Co do multi to mi się totalnie to nie podoba, do czasu jakiejś łatki w której piła nie będzie tak mocna będę grał w hordę; ) Ogólnie multi już nie sprawia takiej frajdy jak poprzednia część.

Edytowane przez bart-blank
Odnośnik do komentarza
Zastanówcie się co piszecie, ludzie. Ta mapki JUŻ są darmowe. Oni wprowadzili mapki w postaci kodu po to, żeby uprzykrzyć piratom życie. Jakby teraz wrzucili je na MP, to sami sobie by palnęli w łeb, bo każdy mógłby je ściągnąć

 

a czy każdy pirat wyłoży kasę na rynku za płatne mapki? nie, koniecznie miałem na myśli darmowych. Zresztą je.bie mnie to, jade na oryginałach i jeszcze nie mogę mieć tych map.

Odnośnik do komentarza

imo zakonczenie singla poprostu lipne i bez polotu, liczylem na akcje w stylu tej z filmiku jak Marcus idzie przez swiatynie widzi chyba Dom`a i podaje mu lancerke a pozniej zbiega z Locustem pod pachą:)

Multi tez nie zaciekawe, brak dynamiki,czesciej sie zdarza ze ludzie wyrzuca szota niz lancerka, fajne patenty z granatami i jednak dobrze ze zrobili cos ze snajpa nie lata juz banda czubów na aktivie potrafiaca tylko zdownowac a headshoot byl od swieta (ludzi dobrze grajacych snajpa mozna bylo policzyc na palcach jednej reki), szot nie dosc ze wolny to bez przycelowania szanse prawie rowne zeru zeby kogos sciagnac, no i nie wylaczajaca sie pila to jest moc...nic ze walisz w chlopa jak w kaczke niee twardo leci z pila, co jeszcze kochane wiosłowanie....ogolnie to co mieli naprawic czyli lagi, piłe to dalej zjechane, doszlo jeszcze przekombinowanie w postaci mozdzierza...

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie - zdrapki sa w kazdej kopii angielskiej, moze do polskich nie dawali, bo przeciez nie mamy LIVE w Polsce, wiec po co dawac ?

 

Co do gry - nie wiem, piszecie tak, ze w koncu sie zastanawiam, czy jest warta tych 160 zl, czy mam czekac az stanieje i poki co lyknac np Fallouta...

Odnośnik do komentarza

Więc skoro nie będzie na rynku to już widzę te aukcje na allegro... "NAJTAŃSZA ZDRAPKA NA MAPY GOW2!!!"... Eee, ale lipa.

Co do samej gry jest świetna, choć spodziewałem się totalnej masakry a tego nie dostałem. Single jest super, ale imo gorszy od jedynki. Trzeci akt singla jest MEGA BOSKI, czwarty też fajny, ale widać tą różnicę. Trzeci akt jest również najbardziej dopieszczony chyba graficznie ze wszystkich. Jemu dałbym notę 10/10. Inaczej jest z innymi - pierwszy i drugi są po prostu słabe. Nie wiem jak z piątym, bo jeszcze nie doszedłem.

Multi jest imo dużo lepsze niż w pierwszej części. Na moim łączu tam były takie lagi, że grać się nie dało w ogóle. Tu już jest dużo lepiej. I tryby mi się bardziej podobają (szczególnie King of the Hill). A złoty Lancer to mega ociach - nie grajcie tym :lol: .

A Horde jest po prostu super. Przeszedłem raz z kumplem, później zaliczę drugi na innej mapie i wyższym poziomie trudności.

Ogółem mówiąc - single w jedynce jest jakoś tak.. bardziej z rozmachem. Jest więcej dynamiki, lepsza muzyka.. Po prostu z większym rozmachem. Dwójka dostaje u mnie takie.. 9.2/10, bo multi mi się bardzo podoba, Horde jest ciekawe a trzeci akt gry cholernie mi się podoba. Nie narzekam na single. Po prostu spodziewałem się czegoś innego...

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie, zaczyna się na jakiej się chce, do której się doszło. Czyli np. zginąłem przy 24 to mogę zacząć od którego chce poziomu aż do 24.

 

Btw słówko o polskiej wersji - nie będę marudził na spolszczenie, bo równie dobrze mogło go nie być a z angielskim u mnie różnie. To że nazwy i niektóre zwroty brzmią dziwnie w sumie mnie wali. Ale fajny był tekst jak posłałem gościa headshotem do piekła a Marcus "Ty, patrz, nie ma twarzy" :lol: .

 

A i drugie by the way: ile jest rang w multi i jak to w ogóle działa?

Edytowane przez Nyu
Odnośnik do komentarza
Warto wydac kase, bo gra jest naprawde dobra, tylko dla starych wyjadaczy (takich jak ja) multi na razie ssie. Dam grze jeszcze szanse, moze update przyjdzie razem z nowym dashem.

Miał wyjść patch zaraz po premierze, a wygląda na to, że zbierają informacje co się ludziom nie podoba i poprawią więcej rzeczy tą łatką. Tylko trzeba na nią troszkę dłużej poczekać.

 

Najbardziej żal mi dupę ściska o to, że odwalili kawał dobrej roboty z shotgunem, bo dzięki jego spowolnieniu jest on teraz bardziej skillowy (choć nie ukrywam, ze przegięli w drugą stronę i mógłby być mimo wszystko ciut szybszy), ale spieprzyli go od nowa, pozwalając na takie kwiatki - klik!. Oglądasz takie filmiki i ręce opadają. Tym bardziej, że wystarczy odpalić splitscreen żeby zobaczyć, ze z tej samej odległości, mierząc zawsze w ten sam punkt zadaje on za każdym razem tyle samo obrażeń, wiec randomowy damage poszedł w niepamięć

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza
Zastanówcie się co piszecie, ludzie. Ta mapki JUŻ są darmowe. Oni wprowadzili mapki w postaci kodu po to, żeby uprzykrzyć piratom życie. Jakby teraz wrzucili je na MP, to sami sobie by palnęli w łeb, bo każdy mógłby je ściągnąć

I , żeby ograniczyć sprzedaż z drugiej ręki.

Szkoda , że tak mało osób je ma , bo śnieżno-lodowe kanały są boskie.

 

Ja nie napalam się tak na tą łatke, dobrze pamiętam jak namieszała pierwsza łatka w jedynce...

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

No ja po ok rocznym stażu w multi z jedynki stwierdzam,że to co zrobili z nim w 2ce to jakis bullshit.Shotgun niby bardziej skillowy a tak naprawdę o kant dupy potłuc, lancer nie dość,że mocniejszy to ma stopping power+imba piłę....no bosko.Ale ok kij z tym wiadomo można tłumaczyć że to teraz bardziej skillowe, a tu trzeba inaczej zagrać itd itd,ale kompletnie nie rozumiem po co wprowadzać tak bezsensowne lobby i matchmaking.Nie mam wpływu czy połączy mnie z odpowiednikiem 3 kresek czy 1 z jedynki.Miało być wyszukiwanie po rangach,zmniejszenie konieczności gry dobrych graczy z noobami i na odwrót itd ,a co jest??Jeden wielki bullshit 5 gości 5th rank każdy dobierze się w team i kogo znajdą w przeciwnym teamie??5 noobow 1st rank...No nic trzeba się modlić i czekać na patcha.

Odnośnik do komentarza
.

No ja po ok rocznym stażu w multi z jedynki stwierdzam,że to co zrobili z nim w 2ce to jakis bullshitShotgun niby bardziej skillowy a tak naprawdę o kant dupy potłuc, lancer nie dość,że mocniejszy to ma stopping power+imba piłę....no bosko.Ale ok kij z tym wiadomo można tłumaczyć że to teraz bardziej skillowe, a tu trzeba inaczej zagrać itd itd,ale kompletnie nie rozumiem po co wprowadzać tak bezsensowne lobby i matchmaking.Nie mam wpływu czy połączy mnie z odpowiednikiem 3 kresek czy 1 z jedynki.Miało być wyszukiwanie po rangach,zmniejszenie konieczności gry dobrych graczy z noobami i na odwrót itd ,a co jest??Jeden wielki bullshit 5 gości 5th rank każdy dobierze się w team i kogo znajdą w przeciwnym teamie??5 noobow 1st rank...No nic trzeba się modlić i czekać na patcha.

heh wkoncu ktos podziela moje odczucia ,a nie zachwyca sie pusto jaki to multi jest cudowny....a tak naprawde wyszla kupa.

Odnośnik do komentarza
Wiesz co? Nie ma żadnych serwerów - tyle Ci powiem. Na burgerskich łączach jest tragedia jaka była.

 

Zauważ, że podczas lobby jak piszę ŁĄCZENIE... to się dołączasz, 90% = lagi. Jak nie ma napisu ŁĄCZENIE to hostuje ta osoba która zakładała drużynę.

WTF? Co ty pleciesz....

 

Co do amerykańskich łącz to prawda,ale czasami jak trafę na hosta z UK, to gra się często o wiele lepiej niż na polskich

Odnośnik do komentarza
Dość się nagrałem w multi by to twierdzić. Może serwery i są, ale do wyszukiwania co najwyżej. A jakim cudem się gra lepiej na UK niż na polskich łączach to ja nie mam pojęcia :lol:

Wiekszy up. U nas ludzie maja neo/dialog 1mb z upem do 256 czegos-tam. W UK pewnie dostaja lacza 1mb/1mb - zreszta kiedys C1REX pisal jakie ma lacze i az mnie potelepalo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...