Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tych problemów z GoW u niektórych osób, to ja miałem podobny problem z Battlefield: Modern Combat. Tylko mi ta gra nie działała, u każdego kumpla śmigała aż miło. Problem się rozwiązał jak w grałem ten nowy soft co wyciekł do sieci, a gierka zaczęła się bez problemów włączać. Może GoW 2 też by mi nie chodziło jakbym nie wgrał wcześniej NXE.

 

BTW:

porównanie map z pierwszej i drugiej części

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza
A mnie tak zastanawia - moze jest juz ktos kto wczytal kod do mapek dodatkowych ? moze z mapkami szybciej wyszukuje przeciwnikow ?

Aniby czemu szybciej? Mapki z FB są jako oddzielny tryb coś jak horda. Też długo szuka, ale zależy od pory dnia.

 

Niby tak, ale brat grał z hamburgerami w trybie "wybór gracza" i jedną z map do wybierania przed meczem był mansion.

Widocznie kiedy wszyscy mają stare mapki to automatycznie się wybierają

Odnośnik do komentarza

Te lekko odswiezone mapki wcale nie prezentuja sie dla mnie lepiej - no moze jedynie tylko ta z pociagiem, bo jakby 3 dali w tej samej tonacji kolorystycznej to chyba bym sobie w leb strzelil...

Powiedzcie mi - malo gralem poki co, bo zbyt duzo gier mi sie nagromadzilo, ale czy w Multi zostala jakas mapa z deszczem ? w 1dynce wygladal kozacznie, wiec mam nadzieje, ze w 2 jest chociaz jedna... <_<

Odnośnik do komentarza

Fakt, jest mapa z deszczem, ale nie wygląda to aż tak za(pipi)iście jak w pierwszej części. Po chwili spada grad, który Cię zabija, więc trzeba się schować na chwilę. Ogólnie to mapki w multi były ładniejsze w jedynce (oprócz Rzeki :) ), ale tu podobają mi się właśnie takie ekskluzywne rzeczy dla danej z map. Na Lawinie jest.. lawina :D . Na Bezpieczeństwie są lasery, które można włączać i wyłączać. Za to plusik :lol: .

Odnośnik do komentarza

"headshot 1, headshot 2, headshot 3, headshot 4, headshot 5 maderfaker" - niektóre teksty są fajne w nowych Girsach. Dalej katuję online ale z przerwami na jedynkę ;) czasem trzeba się odstresować i na szybkensa wyżyć biegając po mapie jak świr. Co ciekawe, gdy ktoś rzuci granat dymny to zaczynam odruchowo odskakiwać, kurde dwójka wchodzi w nawyk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...