Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

ktory tryb pozwala na respawn w multi?

 

Guardian dopóki żyje lider.

 

A co do wcześniejszego pytania - może masz po prostu piracką wersję NTSC, a grałeś w PALowską jedynkę. To też może być przeszkodą..

GOW1 i 2 byly PAL, moze dlatego ze nie polaczylem sie z Live a narazie jest to nie mozliwe ;) :} - NXE - Vegas2 bez neta wykryl mi Vegas1

 

W egzekucji tez jest 1 spawn na rudne (przynajmniej z tego co widzialem) - podsumowanie i od nowa.

Odnośnik do komentarza

troche pogralem , ale za singiel sie nie wzielem , przejde go przed gwiazdka na telewizorze hd , bo tej gry nie wato przechodzic na zwyklym tv lub monitorze, ktory ma problemy z unreal engine,zeby wygenerowac chociazby ladne kolory a tej grze sie to nalezy :) multi fajne ale to szukanie to padaka na maxa, trzeba bedzie po linku grac ze znajomymi + boty lub ustawiac sie na mecze w online bo ten matchmaking dobija . tryby tez ok . grafa hmm plansze z jedynki chodzi o multi bardziej mi przypasowaly, tu mamy destrukcje , ale 5 na mapie to chyba za duzo , w jedynce trzeba bylo kombinowac z taktyka itp a tutaj jest inaczej wszyscy sie piluja i biegaja z lancerem ,c zasem z shootem, mapki im nawet wyszly jesli chodzi o multi i na plus zasluguje mozliwosc sciagniecia 5 mapek z czesci pierwszej. biada tym napalencom co sie rzucili na swoje kopie albowiem teraz oni zostali pozbawieni bonusu hehe fajne sa finisze ale bola spadki animacji w multi ... jak pogram to cos napisze wiecej bo na razie tylko 7h gralem :P

Odnośnik do komentarza

Wkoncu zakupilem nowe ''Girsy" i jestem wniebowziety :D Jedyna gra ktora odciagnela mnie of Far Cry 2. Imo kampania jest ZNACZNIE lepsza od jedynki. Pierwsza czesc niebardzo przypadla mi do gustu...tutaj jest wieksze urozmaicenie krajobrazu. Sekcje z pojazdami znacznie lepsze (cos jak halo:P) a i klimat momentami daje rade ("opuszczona" fabryka!). No i rowniez oprawa to spory krok na przodu, zarowno pod wzgledem technicznym jak i designu). O ile jedynke ukonczylem nieco na sile tak od sequela nie moge sie oderwac :lol:

Odnośnik do komentarza

Możecie mi wytłumaczyć dwie rzeczy? Jak wygrać pojedynek na piły online(rozegrałem już chyba z 20 i klikałem jak zdziczały a jednak zawsze przegrywam). Jak zdobywać rangi online? Dzisiaj rozegrałem bardzo wyrównany, długi meczyk(chyba król wzgórza może aneksja) i zdobyłem ok 6k pkt.. Podskoczyła mi żółta, trzecia ranga. 2 mecze później nagle ranga spada pomimo że mam jedno z pierwszych miejsc. WTF!?

Odnośnik do komentarza
Możecie mi wytłumaczyć dwie rzeczy? Jak wygrać pojedynek na piły online(rozegrałem już chyba z 20 i klikałem jak zdziczały a jednak zawsze przegrywam). Jak zdobywać rangi online? Dzisiaj rozegrałem bardzo wyrównany, długi meczyk(chyba król wzgórza może aneksja) i zdobyłem ok 6k pkt.. Podskoczyła mi żółta, trzecia ranga. 2 mecze później nagle ranga spada pomimo że mam jedno z pierwszych miejsc. WTF!?

Widocznie za wolno wciskasz "B" :) mi brakuje chyba 3 wygranych do zaliczenia tego i od wczoraj nie moge wygrac ani jednej walli na pily zawsze trafie na jakiegos lepszego goscia :]

 

ja mam natomiast pytanie co do HORDY..

 

*Jak najlepsza mapka do przejscia calej HORDY jestem obecnie na 15 fali.

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Rzeka, w 2 osoby można obronić dom, a w 5 to już nic się nie wkradnie ;)

Dobre też jest bezpieczeństwo, za laserami. Również jacinto nie jest złe. Na każdej mapie jest do zrobienia, trzeba tylko zebrać team i dobrze obcykane miejsce.

A mnie czasami samo włącza piły i w ogóle nie wiem co się dzieje :E Najgorzej jak się leci na bitwe z włączoną piłą a tu Ciebie spiłuje bez bitwy o,0

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Nie ukrywam ze jestem NOOB w grach FPS na x360 no ale bez przesady .... probije zrobic achiva online na mapie Skrzydlowy achiw "stoj obok mnie " chyba tak sie nazywa .. w prawdzie wygralem 2 mecze ale trzeciego za cholere nie moge wygrac.... ba nie moge zabic wiecej jak dwoch przeciwnikow WTF....

 

W pojedynkach 1 vs 1 zawsze dostaje dupe pomimo tego ze zaskocze przeciwnika z shotem od tylu czy zza rogu..

Ja sobie moge strzelac nie wiadomo ile i jak a przeciwnik 1-2 strzaly i pomnie WTF ... takie lagi ? No bez przesady zaczyna mnie irytowac ta sytuacja.Celuje w tlow przeciwnika z 1-2 m z shota 6 strzalow nic koles dalej biega ,ba zrobi jeden odskok jeden strzal ... nie mam glowy :E.

Celuje kolesiowi w dynie i tez sie moge produkowac ile wlezie koles pociagnie serie JA juz leze :(. Ostatnio zdolowala mnie sytuacja (kilkakrotnie) wpada mi koles na mine dostaje ,lezy na ziemi ja podbiegam z shotem laduje w kolesia ,on wstaje i plasterkuje mnie pila WTF....

 

Co ja robie zle , bo nie wieze ze az tak zle celuje ! poradzcie cos .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...