Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Polacy często grają na mapkach z pierwszych Gearsów?

 

Niestety rzadko :( Nie wszyscy maja kody. Gralem raz na Gridlocku Horde, raz na publiku Subway (Metro), raz Skrzydłowego na Tyro Station. Trzeba jeszcze poczekac aż wszyscy beda mieli stare mapki :)

 

 

no racja mało nas, ale mi to zwisa, wbijam sie do hamburgerów, makaronów lub slimaków i pykam z nimi :) co prawda nie wszystko rozumie co mówią ale mam ich zabijac a nie rozmawiać z nimi :). najwięcej graja na Subway i Gridlocku.

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

Jeee :P. Mam i EK i paragon, do dzieła MS. Niby to nie wporządku, że Ci co mają zwykłe nie dostaną, no ale dobre i to. Aha i można już teraz jakoś dostać kody, bo w notce jest napisane, że należy się kontaktować przez xbox.com, a potem, że wkrótce zostanie uruchomiona opcja...?

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj trochę online i w Hordzie bardzo fajnie się gra z Polakami, nikt nikogo nie wyzywa, pełna kulturka i w ogóle. :) W online na Flashback, bardzo szybko można wskoczyć do gry, widać, że jest dużo chętnych do pocinana na starych mapach, szkoda że polaków tak mało je posiada. Taka ciekawostka: można podnieść złotego lancera i nim się poszpanować. Po rundzie na całe szczęscie znika. ^_^

 

PS.

Ciekaw jestem czy MS Poland pochwali się wynikami sprzedaży tej gry w Polsce, pewnie i tak większość kupiło z zagranicy ;)

Odnośnik do komentarza

przeszedłem grę na hardcorze... i robi wyjazd z mojej kolekcji bo nie zasługuje na to żeby stać obok wspaniałej JEDYNKI.

nawet średnio mam ochotę aby przechodzić ją na insane w coopie ( choć pamiętam jak super grało się w coopie w jedynkę)

Na pewno nie jest to słaba gra... ale te wszystkie oceny, ochy i achy...

Jest na pewno spoooooro świetnych momentów, ale przeplatane są zbyt dużą ilością momentów słabujących.

 

Fakt fajnie się wymiata jak napierasz brumakiem i wszystko rozpieprzasz w drobny mak, ale ostatni boss i to w jakich warunkach "się tworzy" to jakaś porażka. Level w środku tego wielkiego czerwia.... no comments. Devil May Cry 3 anyone??? Jeszcze brakowało, żeby jakimś pojazdem w środku jeździć.

 

Jeżeli seria pójdzie w tym kierunku to boję się, że poziomem absurdu dobije do serii Residentów i Devil May Cry...razem wziętych...

Jak grałem w jedynkę to pomimo durnej fabuły fenomenalnie czuć było klimat oddziału CoG'ów i prowadzonych przez nich działań.

Tu mam wrażenie, że Marcus by mógł co chwilę śpiewać "uuuuuu mogę wszystko"

Graficznie- baaaardzo nierówna.

Jak dla mnie na pewno nie jest to gra na 9... najwyżej na 8+

Jak stanieje to kupię sobie do gry w multi....

Nie wiem czy za dużo wymagałem od tej gry i dlatego tak się rozczarowałem...czy może lubię jak wychodzi coś nowego ( Dead Space, Bioshock) lub niespodziewanego. Może stary się robię i tyle...

Odnośnik do komentarza
Jak stanieje to kupię sobie do gry w multi....

Nie wiem czy za dużo wymagałem od tej gry i dlatego tak się rozczarowałem...czy może lubię jak wychodzi coś nowego ( Dead Space, Bioshock) lub niespodziewanego. Może stary się robię i tyle...

Jak stanieje do jakiej ceny ? bo musisz pamietac, ze cena gearsow raczej bedzie sie utrzymywac, wiec jak masz sprzedawac teraz swoja kopie, po to, by za 3-4 miesiace przyoszczedzic 30 - 40 zl, to i tak nie bedzie interes zycia ;)

 

Odnośnik do komentarza

mam wersje kolekcjonerską także to jest też troche więcej $$$... i po prostu wolę sprzedać/wymienić na jakiś nowy tytuł póki gearsy są w cenie. Multi nie ucieknie bo pewnie będzie za(pipi)iście oblegane jeszcze przez 2 lata/ do następnej części.

po prostu liczyłem że GoW2 tak jak poprzedniczka pozostanie w mojej kolekcji.... no i się przeliczyłem..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...