Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Fimowe Gears of War mają być trylogią, reżyser nie lubi gier

 

Serwisowi Bloody-Disgusting (chciałem od razu pogratulować nazwy) udało się przeprowadzić wywiad z Lenem Wiesemanem, reżyserem i współscenarzystą filmowej wersji Gears of War. Po przeczytaniu go włos zjeżył mi się na głowie, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że znów za adaptację gry na ekran zabierają się nieodpowiedni ludzie. Ale po kolei:

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,6198...ezyser_nie.html

Odnośnik do komentarza

pograłem dzisiaj nieco na multi prawie 5 h no i odziwo nie miałem ani razu laga :huh: i to zapisze po stronie plusów

 

druga sprawa to lobby tu chyba sie nic nie zmieniło nadal szuka dośc długo graczy do druzyny ,więc minus :P

 

sama rozgrywka a własciwie shot wolniejszy jak juz fisiu pisał ciężko zorbic skok do przodu w czasie biegu i oddać strzał do kolesia którego mamy przed sobą .Ale jest to do zrobienia udało mi sie 2-3 razy a kilkanaście razy pomalowałem sciany na czerwono po takiej akcji :E . faktycznie teraz z biodra bardzo cięzko trafic kogo kolwiek ,za to z przycelowania koleś pada po 2 -3 strzałach.

 

 

No ale co mnie najbardziej cieszy to brak lagów :D . jak by nie było czekam na patcha numer 3 który ma się pojawić

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Ale jest to do zrobienia udało mi sie 2-3 razy a kilkanaście razy pomalowałem sciany na czerwono po takiej akcji :E .

 

Co jest do zrobienia jak nie da sie oddac strzalu w biegu?

Jak biegniesz trzymajac A i wyskoczy Ci przeciwnik zza sciany to mozesz albo zrobic melee i shot albo zatrzymac sie i strzelac z przycelowania.

Z blinda w takiej sutuacji szybko strzala nie oddasz

Odnośnik do komentarza
Mnie bardziej tommo interesuje, że zrobił to 2 razy a pomalował kilkanaście razy farbe, co - zabijali Cię?

o rany .. udało mi się to wykonać 2 razy po czym zabiłem kolesia.,a sam poległem od tego manewru kilka razy .

 

 

Mam takie pytanie co do tego nowego MAP PACKA za 800msp .

Jak go zakupie to będę miał dostępne wszystkie dodatkowe acziki czy musze też kupić ten drugi map pack za 400msp ??????

Odnośnik do komentarza
musisz zakupic oba mappacki zeby zrobic wszystkie achivy

:huh: heh do przewidzenia ..... <_<

 

a oba map packi sa dostepne dla nas czy znowu jakaś blokada regionalna ?

 

ten za 800 jest (jeszcze) dostepny

a ten za 400 ma juz blokade

what :o to czyli jak kupie tego za 800mps to i tak nie będę mial wszystkich aczików dostępnych tak ? paranoja

Odnośnik do komentarza
A ty nie miałeś kodu dodanego do pudełka żeby pobrać Flashback?

nie nie miałem gre kupiłem w sklepie psx i kodu nie było

 

Panowie mam konto na USA i nie wiem czy jest blokada na ten tanszy map pack czy nie . Jak ktoś ma też konto na USA i sciagał to dziadostwo to prosze o info. bo nie chciał bym się władowac w kaszane ze sciagne jeden map pack a drugiego nie :/

 

EDIT :FLASHBACK MAP PACK jest z blokadą da sie ściągnąć mapy ale trzeba kombinować z VPN -potęga google :E .

 

 

 

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Właśnie przeszedłem singla. To co zrobili z ostatnim bosem woła o pomste do nieba. Jak można rozwalić finalnego bosa jednym strzałem? Paranoja i tyle... Na drugim koncie singla ukończył mój ojciec który nie czyta żadnych for itd. i mówił to co wszyscy, za mało akcji za dużo kombinowania i nadmuchiwania atmosfery. Singiel jest do du.py, dobrze że jedyneczka już sunie...

Odnośnik do komentarza
Na drugim koncie singla ukończył mój ojciec który nie czyta żadnych for itd. i mówił to co wszyscy, za mało akcji za dużo kombinowania i nadmuchiwania atmosfery.

Może tato grał poprzednio tylko w Contre :P

Sory za offtop, ale wymiękłem hehehehe.

 

Swoją drogą multi jest skopane, ale singiel to najwyższa półka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...