Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie chodzi wam nie tyle o sam system rozgrywki multiplayer co o ludzi masowo uciekajacych z publicznych meczy. :D

Powinni wprowadzic konkretne kary za opuszczanie gry i tyle bo cwaniaki uciekaja jak tylko widza, ze idzie troche gorzej.

Niestety to zaraza, poza tym tak jak w jedynce nie podoba mi sie shotgun, ktory nadal ma sile bazooki i dalej wszyscy z nim biegaja.

 

Z tryb mutliplayer najbardziej podoba mi sie Horde - swietny tryb, fajnie sie gra, niestety zdaza sie, ze gracze odchodza w trakcie rozgrywki (chyba, ze ich wywala), do tego czasami zdazaja sie lagi, ktore uniemozliwiaja gre. :)

 

Jesli chodzi tryb Single Player to Gears Of War 2 jest rewelacyjny - dzieje sie i to bardzo duzo, gra jest pelna akcji, do tego urozmaicona na rozne sposoby - pojazdy i inne takie tam. :) Co do grafiki to pierwsza liga - swietne tekstury i bardzo fajnie zrobione lokacje. :)

 

GOW 2 juz przeszedlem na Hardcore, a teraz gram na Insane, bawie sie rownie dobrze jak za pierwszym razem. :)

 

Dodam jeszcze, ze bywalo, ze sie zacialem w pewnych momentach bo bylo bardzo trudno (na Hardcore), poziom trudnosci wzrastal jakbym gral na insane i az strach pomyslec co bedzie na tym poziomie. :)

Troche niewyrownany ten poziom trudnosci. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
No aż tak nie przesadzajcie. Publiki są do du.py ale prywaty gra się bardzo przyjemnie.

Jesli masz stałą ekipe 10 osobową w co wątpie to może i sie gra fajnie ale jak długo ?

 

ile można grać z tymi samymi osobami ? przecież po czasie poznasz ich sposób gry i bedziesz grał według schematu...

Multiplayer to przede wszystkim gra publiczna a nie prywatna . a publik kuleje na całej linii .Jeszcze jak grasz z europejczykami to powiedzmy ze 3+ da sie pograć ,ale jak już grasz z hamburgerami to brak słów giltch za giltchem a jak nie idzie po ich mysli to wychodzą z meczu.....

 

Nie oszukujmy się wielu kupiło GOW2 (ja także ) bo multi miał byc genialny a okazało sie co innego. Ja juz kupiłem gow1 na dniach sprawdze jak tam sytuacja wygląda .

Na dzień dzisiejszy nawet nie oplaca sie sprzedawać GOW2 bo oddasz gre za bezcen nikt tego niecce kupić :E

 

Fabuła w GOW2 9+ /Multi 2- .

Odnośnik do komentarza
No aż tak nie przesadzajcie. Publiki są do du.py ale prywaty gra się bardzo przyjemnie.

Jesli masz stałą ekipe 10 osobową w co wątpie to może i sie gra fajnie ale jak długo ?

 

ile można grać z tymi samymi osobami ? przecież po czasie poznasz ich sposób gry i bedziesz grał według schematu...

Multiplayer to przede wszystkim gra publiczna a nie prywatna . a publik kuleje na całej linii .Jeszcze jak grasz z europejczykami to powiedzmy ze 3+ da sie pograć ,ale jak już grasz z hamburgerami to brak słów giltch za giltchem a jak nie idzie po ich mysli to wychodzą z meczu.....

 

Nie oszukujmy się wielu kupiło GOW2 (ja także ) bo multi miał byc genialny a okazało sie co innego. Ja juz kupiłem gow1 na dniach sprawdze jak tam sytuacja wygląda .

Na dzień dzisiejszy nawet nie oplaca sie sprzedawać GOW2 bo oddasz gre za bezcen nikt tego niecce kupić :E

 

Fabuła w GOW2 9+ /Multi 2- .

No nie wiem. Dla mnie multi to przedwszystkim gra ze znajomkami. Z doborem 10 osobowej ekipy nie ma zadnego problemu, polaków gra mnóstwo. A co do tych schematów to naprawde daj se spokój. Grasz 5vs5 i zapamietasz gdzie kazdy idzie na kazdej mapie? Nawet jesli jestes takim geniuszem to co za porblem wymieszać składy?

 

PS. Znowu liczy statsy na prywatach, ciekawe kiedy sie znowu zatnie...

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
No nie wiem. Dla mnie multi to przedwszystkim gra ze znajomkami. Z doborem 10 osobowej ekipy nie ma zadnego problemu, polaków gra mnóstwo. A co do tych schematów to naprawde daj se spokój. Grasz 5vs5 i zapamietasz gdzie kazdy idzie na kazdej mapie? Nawet jesli jestes takim geniuszem to co za porblem wymieszać składy?

 

PS. Znowu liczy statsy na prywatach, ciekawe kiedy sie znowu zatnie...

:P nie wiem o jakiej grze mówisz ale napewnio nie o GOW 2 ,proponuje Ci pograć troche a sam sie przekonasz jaki to miód na multi w GOW 2 jest. z tego co widze to dopiero jestes na początku przygody z GOW 2

Odnośnik do komentarza
No nie wiem. Dla mnie multi to przedwszystkim gra ze znajomkami. Z doborem 10 osobowej ekipy nie ma zadnego problemu, polaków gra mnóstwo. A co do tych schematów to naprawde daj se spokój. Grasz 5vs5 i zapamietasz gdzie kazdy idzie na kazdej mapie? Nawet jesli jestes takim geniuszem to co za porblem wymieszać składy?

 

PS. Znowu liczy statsy na prywatach, ciekawe kiedy sie znowu zatnie...

:P nie wiem o jakiej grze mówisz ale napewnio nie o GOW 2 ,proponuje Ci pograć troche a sam sie przekonasz jaki to miód na multi w GOW 2 jest. z tego co widze to dopiero jestes na początku przygody z GOW 2

To po co grasz na publikach? Jedziesz po nich równo, a prywaty są naprawdę przyjemne. W ogóle nie rozumiem takich ludzi, jadą grę po publikach, ale ostro grać 10h dziennie, spoko - nie ma problemu. ;)

 

Pograj z nami na prywatach zamiast użerać się przy lagach na publiku, a GoW od razu stanie Ci się przyjaźniejszy.

Odnośnik do komentarza
No nie wiem. Dla mnie multi to przedwszystkim gra ze znajomkami. Z doborem 10 osobowej ekipy nie ma zadnego problemu, polaków gra mnóstwo. A co do tych schematów to naprawde daj se spokój. Grasz 5vs5 i zapamietasz gdzie kazdy idzie na kazdej mapie? Nawet jesli jestes takim geniuszem to co za porblem wymieszać składy?

 

PS. Znowu liczy statsy na prywatach, ciekawe kiedy sie znowu zatnie...

:P nie wiem o jakiej grze mówisz ale napewnio nie o GOW 2 ,proponuje Ci pograć troche a sam sie przekonasz jaki to miód na multi w GOW 2 jest. z tego co widze to dopiero jestes na początku przygody z GOW 2

Grałem od poniedzialku po 3-4h dziennie i zawsze byla co najmniej 8 osobowa druzyna (zazwyczaj i tak byla 10'tka) a fun na prywatach jest niesamowity.

Odnośnik do komentarza
... poza tym tak jak w jedynce nie podoba mi sie shotgun, ktory nadal ma sile bazooki i dalej wszyscy z nim biegaja.

I o to chodzi ,a najbardziej epickie to były właśnie solówki w multi na shotguny z biodra w jedynce ;)

Nie wiem, ja z biodra mogę strzelać z shotguna - boomshot niestety już wali w ziemie...

Może i tak , ale szybkość wypluwania pocisków i ogólna dynamika już nie ta.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, tym bardziej, że prywaty w 2 są kompletnie bez jakiejś satysfakcji. Nie to co w 1(w sumie tam prywaty to i tak publiki), ale w GoW-ie 2 większą radość sprawia mi dokopanie obcokrajowcom. Zresztą ciężko jest zebrać "normalną ekipą" 10-osobową, w której nikt nie wyjdzie, nie będzie to dzieciarnia itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...