Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka czasem przesadzala z "niby wypuklymi teksturami" teraz jest lepiej. Co do klimatycznej ciemnosci, wole ogladac plonace miasta o zmierzchu, roznorodna paleta barw to jest to.

 

Jest idiotyczny bug, gdy z guboat'a walczymy z podwodna maszkara. Czesto po tym jak rozpiluje jej macke nie moge sie Marcusem wogole ruszyc ;f

Odnośnik do komentarza
Jest idiotyczny bug, gdy z guboat'a walczymy z podwodna maszkara. Czesto po tym jak rozpiluje jej macke nie moge sie Marcusem wogole ruszyc ;f

Mialem tak nieraz, zauwazylem, ze dzieje sie tak gdy za szybko zaczniemy pilowac ta macke. :)

Kiedy odpalilem pile zanim jeszcze macka pojawila sie na platformie to Marcus sie zawieszal i nie mozna bylo sie ruszyc, trzeba bylo rozpoczac pilowanie dopiero po tym jak macka znalazla sie na pokladzie. :)

Odnośnik do komentarza

"Tak więc można wywnioskować, że całe info dotyczące E-Day na pewno się pojawi i wciągu tych 10 lat saga Gears of War będzie rozwijana. Joshua porównał nawet ową serię do Gwiezdnych Wojen przybliżając, że miecz świetlny jest jak Lancer."

 

Taaaa do Gwiezdnych Wojen, chyba się facet zagalopował, no bez przesady. A szczególnie lancer w multi...

Odnośnik do komentarza

"Rod Fergusson z Epic Games zaproponował graczom do rozważenia pomysł przebudowania systemu rang zawartego w Gears of War 2. Obecnie widzimy jedynie obrazek, będący wizualnym przedstawieniem osiągniętego poziomu TrueSkill. Algorytm jest skomplikowany i nie zawsze można być pewnym jak się zachowa. Deweloperzy myślą o wprowadzeniu punktów doświadczenia, którymi gracz byłby nagradzany po zakończeniu meczu, zależnie od jego wyniku. W sumie można byłoby dojść do 99 poziomu, a ujemne XP przewidziano jedynie za wychodzenie z trwających gier. Liczba przyznawanych punktów zostałaby odpowiednio rozłożona między trybami rozgrywki, by nikt ich w prosty sposób nie nabijał. Przy okazji wydania następnej paczki z mapami mogłyby pojawić się także Osiągnięcia za postępy w nowym systemie." skopiowane z www.onlinecenter.pl co by mnie Wróg nie zjadł ;) .

 

Kurde mogli tak od razu zrobić, niczym w Cod-zie.

Odnośnik do komentarza

W poniedziałek wieczorem pograłem w multi i była z nami jedna kobieta ;) wcześnie j też grały inne swoja droga nieźle wymiatały, ale tutaj nasunęło mi się spostrzeżenie że sa one lekko dyskryminowane w tej grze a przecież w singlu występują jako nie grywalne postacie co prawda. Powinni przy następnym patchu o tym pomyśleć i dać postać kobiety/kobiet ;) tylko nasuwa się jak kobiety Locastów wyglądają.

Odnośnik do komentarza

Patrząc na ich królową, nie były by takie złe ;) . A tak na poważnie, też się często zastanawiałem, jakby to było grać babą w Girsach. Nawet myślałem z w 2 będzie, jak przed premierą czytałem nazwy achivów "Dziewczyna w mieście" czy coś takiego. Myślałem, że chodzi o jakąś babkę, a nie o pojazd Betty hehe. W multi można byłoby grać zajechaną Marią, żoną Dom-a hehe. Ale z drugiej strony np. grać typiarą z barami Marcusa hmmm... Temat ciekawy do rozwinięcia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...