Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne grałeś horde na jednej z map flashback. Jest to info do dodatkowego acziwa , na każdej z map flashback musisz zaliczyczyć 10fal , wtedy go odblokujesz.

 

Data title update #3 - 24 marca, Snowblind Map Pack - 31 marca. Dojdzie system rang oparty o punkty doświadczenia, Osiągnięcia i kilka innych rzeczy.

Śniegowe (wśród nich Fuel Depot)... - mniam - wracam do "gry" ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie mam wielki problem z zakończeniem 4 aktu. To pier.dolone, latające coś mnie za każdym razem rozwala gdy po raz trzeci na jej grzbiecie wyskakuje koleś z minigunem. Jakieś sugestie w co mam w tym momencie celować by mnie ta cholera nie zabiła? Gram na poziomie... chyba hardcore. Nie wiem bo nie pamiętam co wziąłem ;) W każdym razie albo hardcore albo normal i jest to jedyny moment, który w kilku sesjach powtarzałem już około 30 razy.

 

PS: Jeśli jest możliwość przejścia tego etapu w co-opie to z miłą chęcią skorzystam z tej opcji.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

I właśnie dlatego już wczoraj o tym napisałem , wiele osób nie zwróciło na to uwagi , tak samo jak na chłodzenie działka przyciskiem RB , co znacznie utrudnia rozgrywke.

Wal w niego ile wlezie ,cały czas lataj (lewy analog) ...

Teraz już będzie z górki... ;)

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero niedawno zaczalem grac w gow2 i musze powiedziec ze jest naprawde fajnie. Dziwie sie ze tak duzo osob narzeka :D Faktycznie jest pelno pilowania i nie zawsze az tak latwo tego uniknac... czesto jest tak ze strzela i nawet to slychac a koles mnie piluje po moim strzale... WTf? lag czy i tak pila mocniejsza lol...

 

anyway, jakby kto jeszcze gral to dawajcie FR ;)

Odnośnik do komentarza

Jak sie strzela jak gosciu jest kawalek ode mnie to go odrzuci, problem w tym jak strzeli sie z bardzo bliska, tuz przed tym jak on zaczyna pilowac... wydaje mi sie ze poprostu wtedy on nie 'uznal' nawet tego ze ja strzelilem, ze strzelilem przed tym jak on mnie zaczal pilowac, ale doszlo to do serwera dopiero w momencie kiedy on zaczal pilowac wiec wtedy juz nie moglo zaprzestac to jego pilowaniu...

 

Mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi xd

Odnośnik do komentarza

ja grając w gow2 ziewalem kawalkami nudny, monotematyczny wcale mnie niezachwycil.Nie jest zły ale to powtarzające sie sytułacje..biegniemy,biegniemy miejscówka strzelamy jak wszystkich wystrzelamy to... biegniemy,biegniemy miejscówka strzelamy jak wszystkich wystrzelamy to...itd.spodziewalem sie czegos lepszego 7,5/10

Odnośnik do komentarza

Lol jaki zarzut, tak niby jest w kazdej strzelance :D

 

Ale gow2 jednak to dosc urozmaica - walki z wiekszymi potworkami a nie tylko zwyklymi malymi locustami :D , atrakcje typu jazda wielkim transportowcem i strzelanie z dziala, jezdzenie mniejszym wozem po zamarznietym jeziorze, bieganie pod gradem ze szkiel itp. + fabula i filmiki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...