Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Powinniście się cieszyć, na każdy wysoki level trzeba się urobić, a nie tak, że po miesiącu wszyscy by z 100lv biegali :-)

 

Slupek88: Ja nie gram na multi tylko na jednej konsoli bez update'u i powiem Ci, że w normalnej wersji boty też są cwane, nie raz dostałem od bota head shota, albo pigułę z shootgun'a z za murku z bliska, a smoke'ów czy tych trujących to non stop używają.

 

 

Odnośnik do komentarza

Są już nowe mapki do ściągnięcia, tyle że, ja czekam aż mi typ z allegro prześle punkty i nie mogę ich na razie ściągnąć. I mam pytanie pobierał już ktoś? Jest blokada?

 

Edit: Dobra już wiem http://www.onlinecenter.pl/4350/Aktualnosc...-z-blokada.html

Ehh szkoda nawet to komentować wystarczy jedno proste kur.. I mieć nadzieję że, je odblokują.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Niestety ale chyba wszystkie podane wcześniej vpny przestały działać albo przestały być darmowe. Zdaje się ze na konta USA można znaleść jeszcze darmowy vpn: http://forum.onlinecenter.pl/showpost.php?...p;postcount=312 ale nie wiem czy ten sposób działa. Na konto UK nie znalazłem żadnego działającego darmowego i dlatego spróbowaliśmy tego płatnego (po wydaniu 85zł na 2100msp dla Snowblind maps 7zł na vpn to małe piwo :) )

Odnośnik do komentarza

Zmęczyłem dziś Insane. Było umownie trudno. Najcięższy w moim mniemaniu fragment gry to starcie przed uwolnieniem Marii. Reszta do zrobienia, a szło mi nawet łatwiej niż na Hard'ie w pewnych momentach kiedy to wydawało mi się, że na dłużej przysiądę (np. cały etap ze Skorge'm).

 

Gierka jest wypasiona. Praktycznie nie znalazłem słabych punktów, jak dla mnie wszystko jest na miejscu i ze zdrową intensywnością. Na pewno wrócę do niej nie raz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...