Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

To zwróć uwagę na coś, co mi się przytrafiło, ku przestrodze innym forumowiczom. Kupowałem punkty na USA mając główny profil na UK. Tak było taniej i wszystko działało na moim profilu, dopóki konsola nie pojechała do serwisu i nie wróciła wymieniona na nówkę. Od tej pory mimo, że dysk nie był wysyłany i nic nie uległo na nim zmianie to już nie mogę korzystać z kontentu zakupionego na koncie z USA. Więc nie radzę kupować niczego na innym koncie, niż główne. Chyba, że ktoś wie jak to naprawić, żeby działało na starym koncie. Nie chodzi mi tu o logowanie 2ch profili na 2ch padach, bo nie we wszystkich grach to działa...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jeżeli chodzi o "ciekawość" to dla mnie jest lepsza od jedynki. Zresztą sprzedaż gry też coś o niej mówi, już ponad 5 mln. A czy będziesz ją chciał przejść 2-3 razy to się nie dowiesz dopóki nie zagrasz.

Odnośnik do komentarza

wszystko kwestia gustu i mozliwosci, w Uncharted to ja nawet dema calego nei przeszedlem bo mnei zmulilo

ale z GOW2 tez mam podobne doznania ze sie nie chce grac po przejsciu, sam przeszedlem raz w singla i pozniej tez w coopa dla osiagniec, ale w horde to moglem ciac do upadlego w coopie, singiel jak dla mnei nudzi sie szybko, 2 razy mozna przejsc (w tym raz singiel i raz coop) ale pozniej to juz trzeba byc maniakiem tej serii

w residenta 5 teraz tne juz chyba 4 raz, niby tez dla osiagniec

ogolnie jestem z osobnikow ktorzy raz przechodza gre (najczesciej jednym tchem, 3-5dni urlop i ciecie od rana do rana :)) i juz do niej nei wracaja, ale staram sie grac w jedna do upadlego az peknie ona lub ja :) i glwonie az peknie 1000GS, najgorsza metoda to granie we wszsytko po trochu bo najczesciej wychodzi tak ze nic sie nie przejdzie do konca i ciagle sie mowi ze nie ma w co grac, najczesciej zapadjaa na to "piraci" majac kazdy tytul na wyciagniecie "netu"...

 

w weekend jeszcze pomecze killzona by jak najszybciej to sprzedac i ocenic calosciowo jak sie ma do GOW2 bo w koncu to glowni rywale z przeciwnych obozow...

 

podsumowując, standby: jak nie jestes maniakiem GOW to przejdziesz ja raz, drugi raz jak masz z kim w coopa i dasz sobei spokoj, moze ta horda Ci przypasi jeszcze to tam mozna sie zabawic w coopie...(oczywiscie mowie w znaczeniu offline, bo online to zapewne mozna grac i grac i grac...)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Fisiu: No ale Horda ma kilka trybów nie tylko ten podstawowy z falą, ja na początku orałem właśnie podstawowy, później z kumplem w co-opie jechaliśmy król wzgórza, a teraz jak gramy razem to tylko w aneksję <--- jak dla mnie najciekawszy tryb.

 

Juchy: Ja tak samo przechodzę grę tylko raz, a później ewentualnie od czasu do czasu co ciekawsze misje samemu albo grę w co-opie. Ostatnio jak zabralem X'a do kumpla to graliśmy non stop 9 godzin, przeszliśmy z połowę Halo 3 w co-opie i większość Modern Warfare na zmianę. Co do tego rozpoczynania kilku gier to masz 100% racji, nieraz jak kupiłem parę gier w krótkim czasie to niektórych nawet nie skończyłem, a Mass Effect to sprzedałem a nawet jednej misji nie zrobiłem, ostatnio znowu to samo na tapecie Bioshock, Modern Warfare, nie skończone Dead Space, Rise of the Argonauts (I juz tego badziewia nie skończę, trzymam tylko dlatego, że cena gry tak spadła, że wolę aby stała na półce niż mam za grosze sprzedać), a dzisiaj jeszcze kupiłem Call of Juarez bo za 50zł w MM była :-p

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...