Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

ja powiem z mojej strony tylko tyle, pare dni temu po raz kolejny skonczylem z kumplem COOP w GOW i po obejrzeniu na drugi dzien trailerka, tego z gameplayem to jestem tak nabuzowany ze pekne chyba do premiery, multi mnie nie interesuje (wole COD albo H) ale na kampanie w kooperacji jestem bardzo napalony i juz obgryzam piety, podobnie z Mirror`s Edge, te dwie gry to dla mnie must-have tego roku, inne olewam...pozdrawiam fanow radosnego, kooperacyjnego pilowania Locustow ;)

Odnośnik do komentarza

powinni zrobic tryb ze stalym hp 100 ile razy bylo ze juz prawie konczylem typa kilka razy a z relacji lepszego lacza i regeneracji hp on mnie (pipi)na. 1 strzalem...tak samo kto kampi za murkiem nie powinien widziec zza niego oponentow(bylyby fajne akcje na zywiol) :lol: ..tyle bym chcial od nowego gowa ale mozna tylko pomarzyc....

Odnośnik do komentarza

hmmm co do tego widzenia "z za murka" to wydaje mi się że powinny być 2 możliwości

 

1. nasza postać jest całkowicie niewidoczna dla przeciwnika ale ekran jest troszkę zamazany

2. nasza postać trochę wystaje, widzi wszystko normalnie ale wtedy może dostać heda ;]

 

z hp się nie zgodzę, teraz brak stałego poziomu życia to standard i mnie się podoba

liczy się stracie w danej chwili, a nie przewaga "bo ja go tam ostrzelałem 10 minut temu"

 

DM ? ok ale tylko nie rankingowo i z normalnymi respami. Aktualne tryby wystarczą (ale nie obraziłbym się na S&D)

Odnośnik do komentarza

Gry nie mogę się doczekać, ale szkoda że I trailerze nie zawarto elementów destrukcji ala czaje się za murkiem i po chwili go niema to podkręciło klimat. Z tego co ujrzałem w trailerze jestem zadowolony grafa zaje****a, moty w tarcz na pewno sie przyda na otwartej lokacji bez osłon.Teraz czuć epickość wojny, jedynce brakowało tego co miało halo że nie działają z nami tylko nasi kompani ale że to jest wielka wojna i bierze w niej udział ogrom ludu. Pojedynki na chainsaw rwią beret i zapowiadane finishery dopełnią całości żeby tylko singiel był naaaapraaawdęęęęę dłuższy tak jak zapowiadaja bo dla nigo kupuje tę grę.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, nie wiem, też się nie spodziewałem takiego opadu szczeny jak przy pierwszej części, ale to co dziś zobaczyłem w nowym Extremie. Fuck, jak ta gra wygląda, o niebo lepiej, niż jedynka, to nie tylko sprawy kosmetyczne. Najlepsze są fotki porównują mapkę Gridlock. Z tego co można wyczytać, gra przeszła, ładną metamorfoze, dużo nowych rzeczy,. Jestem tego pewien gra znowu skopie tyłki jak pierwszy GoW.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...