Skocz do zawartości

Unreal Tournament III


karol885

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Niestety UT3 upada. Sam nie wiem dlaczego... Niby gra fajna, przyjemna a serwery swiecą pustkami... Non stop kilkanaście tych samych osób.

Grał bym w Unreala gdyby nie słaba frekwencja. To już jest pzregięcie aby nie mozna było pełnego serwera (zapałnionego ludzmi a nie botami) wieczorem wychaczyć.

Żałuję ale swojego Unrela sprzedaję...

Odnośnik do komentarza

mam pytanko, jaka wersje gry sie bardziej oplaca kupic PAL czy NTSC? na ktorej gra wiecej polakow?

 

BTW: mapa CTF-FacingWorld, jest dostepna na PS3?

 

BTW2: jak to wyglada z graniem PS3 i PC, jak to sie ma do wersji PAL/NTSC, co gdy gracz PS3 nie ma mapy, takiej jak ma gracz na PC? jakies roznice w wersjach, na PC jest 1.2 i 1.3beta

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

Fakt. Zrobilem sobie przerwe od UTIII na rzecz GTA od 29.04 do 29.05 (tak sie zlozylo) i rzeczywiscie teraz sewerow jest juz bardzo malo. Gra nie cieszy sie popularnoscia, nie ma co ukrywac. Znam przyczyne tego, ale nie chce znow wywolywac totalnie niesprawiedliwych starc UT vs COD.

Jednak ja sam tej gry nie sprzedam- dostarcza mi wciaz mnostwo emocji. Wiecej niz jakakolwiek gra na PS3 (a moze i na PS2 oprocz SC2). Dwa dni temu zrobilem akcje swojego zycia, po ktorej co o malo sie nie poplakalem...

THIZ IZ NOT REAL...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co sie dzieje z ta gra ??

 

Najlepszy multi na konsole a tak malo ludzi grajacych. Wymagajaca duzego skilla gra ktora odstrasza noobow?

COD4 jestes nobem siadasz za plotem i czekasz az ktos przyjdzie = latwy kill

RES nie umiesz strzelac rzuc granat napewno ktos wdepnie.

UT3 1 dobry gracz wpada w 5 noobow, jedna bombka z flacka + 2 strzaly i zabijasz wszystkich,

 

Noob mysli za trudno spada na cod tam posiedzi w krzaku i nabije kilka kili.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Co sie dzieje z ta gra ??

 

Najlepszy multi na konsole a tak malo ludzi grajacych. Wymagajaca duzego skilla gra ktora odstrasza noobow?

COD4 jestes nobem siadasz za plotem i czekasz az ktos przyjdzie = latwy kill

RES nie umiesz strzelac rzuc granat napewno ktos wdepnie.

UT3 1 dobry gracz wpada w 5 noobow, jedna bombka z flacka + 2 strzaly i zabijasz wszystkich,

 

Noob mysli za trudno spada na cod tam posiedzi w krzaku i nabije kilka kili.

 

Prawda boli ludzi. Być może zaraz otrzymasz gro postów 'stwierdzających', że COD4 TO NAJLEPSZY ONLINE FPS W HISTORII GIER!! (choć dla większości to pierwsza tego typu pozycja)

My jesteśmy przekonani o swojej racji, a ludzi nie przekonamy... Tak więc zostaw ich w spokoju, niech cieszą się z fraga gdzie przeciwnik ich w ogóle nie widzi. A prawdę to my chyba znamy

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Co sie dzieje z ta gra ??

 

Najlepszy multi na konsole a tak malo ludzi grajacych. Wymagajaca duzego skilla gra ktora odstrasza noobow?

COD4 jestes nobem siadasz za plotem i czekasz az ktos przyjdzie = latwy kill

RES nie umiesz strzelac rzuc granat napewno ktos wdepnie.

UT3 1 dobry gracz wpada w 5 noobow, jedna bombka z flacka + 2 strzaly i zabijasz wszystkich,

 

Noob mysli za trudno spada na cod tam posiedzi w krzaku i nabije kilka kili.

 

Prawda boli ludzi. Być może zaraz otrzymasz gro postów 'stwierdzających', że COD4 TO NAJLEPSZY ONLINE FPS W HISTORII GIER!! (choć dla większości to pierwsza tego typu pozycja)

My jesteśmy przekonani o swojej racji, a ludzi nie przekonamy... Tak więc zostaw ich w spokoju, niech cieszą się z fraga gdzie przeciwnik ich w ogóle nie widzi. A prawdę to my chyba znamy

rfom i cod celowo mają taki a nie inny gameplay aby więcej n00bów grało (czyt. aby sprzedało się więcej kopii i serwery były zawsze pełne). ot prawa rynku. ut to zupełnie inna liga i dlatego następuje jego szybka śmierć. wełniak masz już dość gamoni których jedyną myślą po respawnie jest wciśnięcie kółka (granat) na padzie??? :censored2:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
zgadzam sie z toba. Posnaniak szukam polakow ktorzy graja w U3??

 

Oh holy fuck. Wiedziałem, że ktoś już ma taki design sygnatury... Później zmienię, coby nie raziło zbytnio.

 

Ja mam przymusową przerwę od UT (padnięta konsola), ale jak tylko sytuacja wróci do normy to dalej zagrywam się w tą EPICką grę. W dzień już pewnie ledwo można serwer znaleźć, co?? Ale choćby grało w to 15 osób na świecie to i tak jeden mecz w UT dostarcza mi więcej emocji niż cokolwiek innego (o grach mówię;]).

Ciekaw jestem przyszłości UT na X0... Hmmm

 

Tak czy siak Tomci- gdy tylko 'wrócę' to trzeba zagrać parę dueli. Z tego co pamiętam to jeszcze 1 vs 1 nie graliśmy.

Odnośnik do komentarza

Nie jest tak zle jak piszecie ja widze caly czas stalo liczbe osob i serwerow spokojnie mozna pograc.Adamcky chetnie sie z toba zmierze tylko pocwicz troche bo forma juz pewnie nie ta:)No i takie szybkie pytanie wczoraj podpielo sie domnie dwoch cwaniakow byli przez calo gre niewidoczni tzn widac bylo im tylko rece jak oni to zrobili?o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Nie jest tak zle jak piszecie ja widze caly czas stalo liczbe osob i serwerow spokojnie mozna pograc.Adamcky chetnie sie z toba zmierze tylko pocwicz troche bo forma juz pewnie nie ta:)No i takie szybkie pytanie wczoraj podpielo sie domnie dwoch cwaniakow byli przez calo gre niewidoczni tzn widac bylo im tylko rece jak oni to zrobili?o co chodzi?

 

 

O formę się nie bój;] Wpadam ostatnio czasem do ziomka z XO i u niego trochę biedzę w UT, tak więc nie powinienem zapomnieć jak się w to gra.

 

A to o czym piszesz to chyba specjalne stroje postaci. Można tego uniknąć wchodząc(lub zakładając) do gry bez możliwości korzystania z customowych postaci. Ja raz trafiłem na typa, który się poruszał jak pies/pająk i ni h*ja nie dało się go zabić

Odnośnik do komentarza
zgadzam sie z toba. Posnaniak szukam polakow ktorzy graja w U3??

sam w to nie gram , trochę nie mój klimat. najlepszy z polaków kukles (pierwsze miejsce w duel ledder na CG http://ut3.ps3.consolegaming.eu/ladders.php?id=72 )odpuścił drugi z najlepszych Adi tez już nie gra co jest dla mnie jakimś tam wyznacznikiem. trzeba się pogodzić że ze wlględów wymienionych przezemnie kilka postów w stecz ta gra umarła/umiera* kolejnym z powodów jest brak zinteresowania sony e-gamingiem, ale to już materiał na inny topic.

 

*niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza

W ten poniedziałek organizuję u siebie małe LAN-party. Wstępnie będą dwie konsole, dwa TV i 4 osoby. Chętnych zapraszam do Elbląga. Możliwy nocleg. 'Ympreza' będzie trwała od poniedziałku rano do wtorku rano;] Możliwość przedłużenia. Wiem, że trochę dziwny termin, ale akurat mi tak pasuje... Bierzcie urlopy i wpadajcie. Nie przewidziane nagrody hehehe

 

UNREAL IZ NOT DEAD!!
Odnośnik do komentarza
W ten poniedziałek organizuję u siebie małe LAN-party. Wstępnie będą dwie konsole, dwa TV i 4 osoby. Chętnych zapraszam do Elbląga. Możliwy nocleg. 'Ympreza' będzie trwała od poniedziałku rano do wtorku rano;] Możliwość przedłużenia. Wiem, że trochę dziwny termin, ale akurat mi tak pasuje... Bierzcie urlopy i wpadajcie. Nie przewidziane nagrody hehehe

 

UNREAL IZ NOT DEAD!!

Nie dam rady :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...