Skocz do zawartości

Unreal Tournament III


karol885

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Gosc_bolek_*

nie sadzę by cod 4 był; taka łatwa grą właśnie tam można sie (pipi)nąć np trawę wyczekiwać okazji czy jako druzyna zastosować odpowednia taktyke a ut 3 to poprostu bieganie zbieranie armorow i innych pierdół i biegnięcie do przodu na lep na szyje bylo to dobre ale parę lat temu :D

 

dlaczego wii się najlepiej sprzedaje bo kupuja go głównie nieświadomi rodzice swoim dzieciakom :D

Odnośnik do komentarza

ciekawi mnie jak bys wzial "armora i pobiegl do przodu" w meczu 1v1 albo 2v2 z kims lepszym niz n00b :D Jesli wydaje ci sie to taki proste to naprawde malo wiesz o takich grach.

Pograj tydzien 1vs1 z jakims dobrym graczem to ci sie odechce tej gry na zawsze :D Bedzie dobrze jak zbierzesz armora zanim twoj przeciwnik to zrobi :)

a CoD to bardzo latwa i przyjazna kazdemu gra.

 

a co do mojej poprzedniej wypowiedzi to daje filmik ktorego wejsciowka ladnie pokazuje jakie sa teraz gry z mojej perspektywy... www.purepwnage.com/episodes/s2/5

 

EDIT:zapomnialem, twoj punkt widzenia odnosnie CoD to punkt widzenia campera :)

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza
gralem nie raz heeh dobre probujesz zrobic z gry powiedzny niezlem hita ale nieda rady to rynek zdecyduje co jest lepsze i w tym wypadku werdykt już zapadł

 

po zatym chciał byś wiedzieć o grach tyle co ja :D

i tu się bardzo mylisz nie zawsze to co wybierają miliony jest naprawdę dobre, ambitne itd tak jest w wielu dziedzinach

Odnośnik do komentarza
w przypadku gier jednak biorą to co jest lepsze :D

 

Bolek to Ty, Bolek?? Jeśli tak to co Ty wygadujesz. Mam nadzieję, że te ':D' w Twojej wypowiedzi oznacza, że myślisz inaczej niż piszesz...

Jeśli chcesz to ja (i pewnie parę tu osób obecnych) chętnie Ci przybliżę naprawdę długą listę produkcji, które:

a. były świetne, ale słabo się sprzedawały

b. były tragiczne, ale szły jak świeże bułeczki

 

więc nie chrzań, bo sam potrafiłbyś wymienić sporo takich gier.

 

Takie gry jak UTIII się ceni jeszcze bardziej biorąc pod uwagę przyszłe produkcje takie jak Resis2 czy KZ2, które zostały zrobione po części bardzo podobnie do CoDa. Nie wiem czy to jakiś standard nowy, ale jeśli R2 i w KZ2 będą dawały tyle funu i SATYSFAKCJI co CoD4 to ja wolę pooglądać Taniec z gwiazdami...

 

I kolejny post w podobnym stylu. Ta rozmowa jest bezsensu, bo nigdy, żaden fan CODa nie przyzna, że UT jest lepsze. Bo albo nazywają się 'cod motherfucker' bądź 'kamper master' i czują się z tym dobrze, i cieszą się, że kampią kamperów, lub gnoją noobów albo po prostu mają zbyt małe pojęcie o UT, żeby stwierdzić, że koledzy z forum jednak mają rację.

 

Jakoś tak nieskładnie mi się pisze, więc za ewentualne błędy składniowe przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Gość Gosc_bolek_*

powiem tak jeżeli mówimy co jest bardziej cenione wystarczy odpalić wieczorem konsole i zobaczyć w co ludzie lubiący gre online grają :D

 

poza tym to co mówicie że w tej grze noob nie pokona powiedzmy zapalonego gracza jest normalne bo ta gra jak jej poprzedniczki opiera nie na dobrym rozpoznaniu lokacji czyli rozłożenia bron itp .No ale ludzie nie uciekają od niej przez to że się przy niej w(pipi)iają dostając baty tylko że na rynku pokazały się tytuły które które wnoszą coś nowego i zarazem ciekawszego od rozgrywki w ut3.Taki cod4 zostanie już w pamięci niejednego gracza miedzy innymi dlatego że zwykły noob może położyć nawet najlepszego gracza,Po prostu z byle jaka pukawka w łapie możne to zrobić.A w ut3 tak nie będzie bo po prostu realność w tej grze jest śmieszna to po prostu fpp z byłej epoki.I niema co gadać że ludzie nie grają w niego bo jest trudna rozgrywka i ecetera kiedyś w czasach poprzednich unrealow i quakow ludziom to jakoś nie przeszkadzało a rozgrywka był praktycznie taka sama i gra królowała jako najlepsza gra online ,dlaczego się to zmieniło? Po prostu pojawiły się lepsze i ciekawsze gry na tynku w tym gatunku adamcky.

 

Odnośnik do komentarza

chyba lepiej aby kazdy mial takie same szanse lub mniej wiecej podobne z przewaga dla prosa ;) niz granie, uczenie sie,itp bo jak pisal bolek by miec dopiero szanse. Odpalilem GoW i ten styl gry mi wogole sie nie spodobal (top5 gier na Live) a tak wlacze CODa to poprostu sie bawie bez zbednego uczenia sie "skilla". Jesli ktos jest pro to niech nim bedzie i przestanie mowic ze w Coda graja tylko nuby.

Odnośnik do komentarza
bez przesady z tym jechaniem ludzi, ktorzy graja w coda. ut3 jest fajne, ale sie nudzi, a btw w ogole nie wspominacie o fakcie, ze to ut3, a nie cod4, posiada te (pipi)e pojazdy, z ktorego byle noob rozwali prosa bez problemu...

Rozje... mnie widac ze grales hehe podejzewam ze unreala na oczy nie widziales nawet nie wiesz co to za gra widziales gdzies na obrazku:)

Odnośnik do komentarza

Mnie śmiezy ten podział na graczy camperów i graczy , którzy graja w "otwartą walkę".. moim zdanie to zależy od gry... lubie grać w UT3 ze wzgledu na dynamike, akcje itp.. tam nie ma miejsca i czasu na kampowanie - to się potępia. Znowu takie COD czy Battlefield na PC, moze Americas Army a już nie wspomne o Operaion Flashpoint są grami gdzie jednym ze stylu walki jest kampowanie - czesto tego uzywam bo to też lubie i nie uważam sie za gorszego . Już wiele razy o tym pisałem że kamperstwo moim zdaniem to inny styl grania, wcale nie gorszy czy lepszy od otwratej walki ... i nie podoba mi sie że obrarzacie ludzi za to jak grają.. rozumie zdenerwowanie jak w UT sa kamperzy, mnie to sie tez nie podoba ale w iinych grach dlaczego nie.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza
bez przesady z tym jechaniem ludzi, ktorzy graja w coda. ut3 jest fajne, ale sie nudzi, a btw w ogole nie wspominacie o fakcie, ze to ut3, a nie cod4, posiada te (pipi)e pojazdy, z ktorego byle noob rozwali prosa bez problemu...

Rozje... mnie widac ze grales hehe podejzewam ze unreala na oczy nie widziales nawet nie wiesz co to za gra widziales gdzies na obrazku:)

podejrzewam, ze to ty nie widzialem ut3 na oczy, z twojego postu wynika, ze w ut3 nie ma pojazdow, wiec nie wypowiadaj sie, jak nie grales ;) gralem w obydwie wersje ut3 [ ta na ps3 jest imo lepsza ], ale obydwie dosyc szybko mnie znudzily, no

Odnośnik do komentarza

pojazdy sa tylko w dwoch trybach ktorych prawie nikt nie gra :D

 

To ze UT sie znudzilo mowia najczesciej ludzie dostajacy baty

 

@bolek

Mowisz ze robi ze sredniej gry nie wiadomo co? To pokaz mi innego FPPa online w ktorym sa tak dobrze przemyslane mapy i tak dobrze zbalansowane bronie a przy tym tak dobra grafika i fizyka. Ja takiego nie znam.

Ta gra nie opiera sie TYLKO na dobrym rozpoznaniu mapy i lokacji broni jak napisales ale przede wszystkim jest cos takiego jak skill ale to pojecie jest co niektorym z was obce...

To ze nawet noob moze zabic dobrego gracza w CoD uznajesz za plus tej gry? Dobra juz tego nie komentuje :lol:

A to ze kiedys ludzie grali w UT i Q3 to chyba jest oczywiste. A w co mieli grac? Zauwaz ze zadna z tych gier nie byla nigdy tak popularna jak CoD4 (chociaz Q3 byl blisko)

@signap

zal

 

@LiSoQuan

kampienie w CoD i BF - NIE

kampienie w ArmA i OF - TAK

 

Ja juz koncze dyskusje tutaj, bo Adamcky dobrze napisal. Nie da sie zadnego fanboya CoDa przekonac do UT.

 

Odnośnik do komentarza

te mapy dla mnie osobiście wcale nie są fajnie a mogę nawet powiedzieć że mnie wkur$$$$$$$$ :D a balans broni jest za(pipi)isty większość łapie za rakietnice lub ten śmieszny powiedzmy granatnik :D no i jak zawsze śmieszy mnie automat rzucający galaretką heehh :D;):P.Tak tak uznaje to za plus nawet wielki.No a w co grali nawet się nie domyślasz heheh zawsze było coś do pogrania :D tylko że za młody jesteś :D

Edytowane przez bolekps3
Odnośnik do komentarza

Mapy w UTIII...? Po prostu EPIC- mapy są miażdżące pod względem designu jak i z punktu widzenia taktycznego. Mnóstwo miejsc do których dostajesz się jumpem od ściany bądź impact jumpem. Ale Wy tego nie wiecie. I ja też też tego nie znałem, ale nie sprzedałem gry tak jak większość z Was tylko zacząłem odkrywać wszystkie 'sekrety' tej gry. I do dziś UTIII potrafi mnie zaskoczyć czymś nowym.

 

Lisoquan napiałeś, że kampienie to normalny sposób rozgrywki na równi z normalną, otwartą walką. Można tak powiedzieć lecz jest w tym jedna zasadnicza różnica. Podczas kampienia (na przykładzie CoD4) średni, niedzielny gracz, który jako tako zna mapę, może niejednokrotnie zabić dużo lepszego gracza czy nawet wygrać mecz. Lubisz random?? Podoba Ci się wygrywanie turniejów PESa przez noobów z padem od PCa?? Lubisz niesprawiedliwość, zmarnowany czas na treningi czy to jak Grecja zostaje ME2004?? Jeśli lubisz przypadek to polecam ruletkę w kasynie. Dużo bardziej złożony psychicznie, inteligenty system, gdzie gracz musi myśleć o 14 rzeczach jednocześnie i musi planować decyzje w 0,1s jest w UT/ Nie potępiam CoDa- nie każdy może mieć czas i predyspozycje to skillowania jakiejś gry, więc takie nieskomplikowane, luźne gry są potrzebne i są ok. Ale czemu Wy nie potwierdzicie mojej opinii. Czemu się tak zapieracie z tym Codem?? Wy nie bronicie gry tylko tak naprawdę bronicie siebie.

Wii sprzedaje się dużo lepiej od PS3, a jednak więszkszość posiadaczy Wii nie ma pojęcia o grach. Nie zna przeszłości naszej rozrywki oraz pewnie nie poradziłaby sobie ze skopiowaniem save'a.

Cod sprzedaje się dużo lepiej od UTIII...

Odnośnik do komentarza

pieprzy$$$$ :spox: choć na coda heheh ale się tobie nie dziwie pamiętam jak na klanówach dostawałeś (pipi)icy :lol2:

więc mogę ciebie jakoś zrozumieć :D.Mnie gra niczym nie zaskakuje tao dla mnie stary Old schoolowa rozgrywka ,niczym mnie nie zaskakuje.Pogralem po dlugiej przerwie ostatnio na x nie powiem fajnie bylo znow uslyszeć teksty first blood domination itp posluchac tej muzy i sie pobiegać ale to wszystko :)

 

ps.wii to głównie kupują nieświadomi rodzice swoim pociechą :D

 

a że Grecja wygrała euro podobało mi się zawsze lubię jak słabeusz zwycięża murowanego faworyta :D wtedy wiem jak piękny i nieprzewidywalny jest sport.a co do coda sprzedaje się dużo lepiej bo jest po prostu za(pipi)istym tytułem :D wy(pipi)any singiel którego można powiedzieć w ut3 niema :D rozpierdalający i pachnący powiewem świeżości online stworzyło z tej gry mega hit co odzwierciedliły wyniki sprzedaży i uznanie wśród graczy sam ostatnio po wymiańce już dawno dawno temu cod4 wersji ps3 wróciłem do niej w wersji goty ;) bo gra ma w sobie ten magnes który ciągnie zdecydowanie bardziej niż ten w ut3.Po prostu call od duty 4 jest jak się to mówi kompletnym tytułem i każdy gracz znajdzie w nim coś dla siebie niestety z ut3 tak nie jest.No ale pozdrawiam epic hehe w końcu już czekam na preordera gersow 2 :D

 

97b50a0cba2268a8m.jpg

z pozdrowieniami dla moich znajomych z obu platform hehh :D

Edytowane przez bolekps3
Odnośnik do komentarza

wow no to mnie zaskoczyles bo mialem inne info od jednego z PCtowych graczy (hi Valens :))

 

bolek napisz ile ty wogole grales w UT?

 

EDIT:Haha klimat wwII to juz nie bedzie to samo :lol: kto gra online dla klimatu :D Klimat gry to raczej w singlu sie liczy a online mechanika gry. Nie lubisz pepeszy to biegaj z riflem :) Ale zaloze sie ze zostaniesz przy pepeszy bo z rifla trzeba bedzie precyzyjnie celowac :lol:

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

sporo licząc od jedynki :P klimat musi byc wszędzie :D no ogólnie bronie z tamtych czasow sa badziewiami i bedą dzialały odpychająco :D adol lubie biegać ze snajperka jak by co :rolleyes:

 

ps.i odraza mowie nie będę się kłócił kto gra lepiej itd heheh jestem na to za stary :D kazdy kto ma konsole wie ze lubię pykać online i moze nawet mnie spotkał jak spotkał wie na jakim poziomie mniej więcej gram i jak gram czyli głownie dla fun :D

Edytowane przez bolekps3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...