Skocz do zawartości

Unreal Tournament III


karol885

Rekomendowane odpowiedzi

W ten poniedziałek organizuję u siebie małe LAN-party. Wstępnie będą dwie konsole, dwa TV i 4 osoby. Chętnych zapraszam do Elbląga. Możliwy nocleg. 'Ympreza' będzie trwała od poniedziałku rano do wtorku rano;] Możliwość przedłużenia. Wiem, że trochę dziwny termin, ale akurat mi tak pasuje... Bierzcie urlopy i wpadajcie. Nie przewidziane nagrody hehehe

 

UNREAL IZ NOT DEAD!!

Nie dam rady :(

 

Szkoda. A może to i lepiej. Jako organizator głupio byłoby mi przegrać wszystkie duele z rzędu hehe;]

Jeżeli Lan party się przyjmie to będę takie coś organizował częściej. Może nawet 2 razy w tygodniu. Nie pozwolę tak łatwo tej Grze 'odejść'

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gracie z jakimis modami czy wolicie standardowo bez modow?

Ty no ja Ci powiem, że UTIII to pierwsza tego typu gra, w której korzystam z różnych 'udziwnień'. Zwykle we wszystko gram na zasadach oficjalnych/turniejowych/domyślnych, ale tutaj lubię od czasu do czasu (1-2 razy w tygodniu) włączyć DMa z botami, speed freakiem, killslowtime itp.

Odnośnik do komentarza

To tak jak ja lubie przyspieszyc nieco rozgrywke ten mod co przyspiesza strzelanie do tego jeszcze gibalicious i robi sie naprawde niezla rzeznia tak gra mi sie najlepiej:)Generalnie glownie gram DM I CTF ale ostatnio wciagnolem sie w duale i mocno sie zdziwilem jak niektorzy tam wymiataja to ze wiekszosc DM sie wygrywa to wydaje sie ze w dualu nic nie znaczy trafisz na goscia pocisnie cie 10-0 i zastanawiasz sie jak to sie stalo...Zastanawia mnie czy taki koles ktory tak wymiata w dualu to czy DM powiedzmy na 10 typa na jednej mapce tez by tak wymiatal.

Odnośnik do komentarza
To tak jak ja lubie przyspieszyc nieco rozgrywke ten mod co przyspiesza strzelanie do tego jeszcze gibalicious i robi sie naprawde niezla rzeznia tak gra mi sie najlepiej:)Generalnie glownie gram DM I CTF ale ostatnio wciagnolem sie w duale i mocno sie zdziwilem jak niektorzy tam wymiataja to ze wiekszosc DM sie wygrywa to wydaje sie ze w dualu nic nie znaczy trafisz na goscia pocisnie cie 10-0 i zastanawiasz sie jak to sie stalo...Zastanawia mnie czy taki koles ktory tak wymiata w dualu to czy DM powiedzmy na 10 typa na jednej mapce tez by tak wymiatal.

 

No z tym jest fakt. Swego czasu gdy czułem się w miarę mocny (nie tylko randomowe DM- mam na liście wielu dobrych graczy z zagranicy) postanowiłem wziąć udział w ladderze dueli na CG i kuwa po dwóch meczach sobie odpuściłem. Zupełnie inna gra. Nie mówię, że gorsza, tylko po prostu TRZEBA potrenować. Sam mutek no super pickups już znacznie zmienia zasady rozgrywki. Do tego dochodzi zupełnie inne wymaganie taktyczne. Świetna sprawa, ale radzę potrenować zanim się na duel wyskoczy z kimś nawet na średnim poziomie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Generalnie malo jest serwrow z nowymi mapkami a jak juz sa to bardzo malo osob na nich gra szkoda.Macie moze tak ze na niektore serwery nie mozecie sie podlaczyc a z niektorymi w trakcie laczenia zawiesza sie wam konsola ja czasem tak mam denerwuje mnie to bo musze resetowac konsole.Denerwuje mnie tez to ze w dualu ciagle dostaje w piz....a w DM wygrywam;)

Odnośnik do komentarza
POwiedzcie mi czy wyszukawarka serverów w UT bierz pod wuage mody/mapy ,ktore mamy zainstalowane tzn nie pokazuje gier z modem/mapą, ktorej nie mamy na hdd ??

 

Nie, ale możesz sprawdzić jakie mody są aktywne na danym serwerze (wciskając trójkąt), a do gry, która jest rozgrywana na mapie, której nie masz- nie dołączysz

 

 

Wiem, to wiem ale miałem nadzieje ze jak zainstaluje mody itp to wiecej gier mi sie pokarze w wyszukiwarce... no niestety.. ciężko znaleźć server bez botów :)

Odnośnik do komentarza
Gość Gosc_bolekps3_*

Ciekaw jestem przyszłości UT na X0... Hmmm

 

 

 

ostatnio miałem okazje zagrać w wersje na xo jest naprawdę dobrze ale granie w tą grę na padzie od xo to prawdziwa frajda grało i się o wiele lepiej niż na sixie co do przyszłości będzie ona podobna jak na ps3 ludzie szybko od tego tytułu uciekają w stronę coda a jest jeszcze halo3 lub bf bad company :starwars:

Odnośnik do komentarza
Gość Gosc_bolek_*

Dla mnie ut3 to fpp w starym stylu czyli jazda na maksa :D tak jak kiedyś w quakach doomach itp. niestety w raz z rozwojem gatunku pogrywając w takie tytuły jak bf2 mc cod4 bad company czy nawet r6 stkach ale to nie wpelni fpp mój stosunek to tego gatunku się zmienił teraz nie podoba mi się lecenie na łeb na szyję :P i jechanie wszystkiego na mojej drodze ,teraz lubię się gdzieś schować nawet przykampić a nie zapierdalać dlatego pograć w ut pogram ale większa radochę mam np. grając w coda :P

Odnośnik do komentarza

Święte słowa. U mnie Unreal pozostanie w SERCU na długo, a to za sprawą niesamowitych emocji przez duże E, jakich już dawno nie czułem przy żadnej grze. Po prostu kocham tą grę;]

A z tego co zauważyłem to mało jest graczy, którzy mają 2000-9000 killsów. Albo ktoś ma 1000 fragów i daje sobie spokój z tą grą, albo jak już ktoś gra to gra i ma te przynajmniej 10.000 fragsów. Czyżby gracze dzielili się na...

Odnośnik do komentarza
Gość Gosc_bolek_*

nie jestem niedzielnym graczem :D hehe ale wole fpp nowego typu :D a jak na to patrze to jestem po stronie większości ale nie będę się o to sprzeczał ,w końcu z gatunkiem fpp gram od wolfa i mam on jako takie pojecie i ewolucja tego gatunku którą widać w tytułach jak cod4 który stal sie grą roku na nie jednej platformie i najlepszym fpp chyba na każdej :D mówi czego ludzie oczekują od doomopodobnych tytułów :D no ale już nie będę się sprzeczać oto co jest lepsze ^_^ :)

Odnośnik do komentarza
Gość Gosc_bolek_*

ut3 mógł być niezłym tytułem w oczach większości ponieważ na niego liczyłem ale głownie z powodu gdyż miał być to tytuł multiplatformowy pojedynki użytkowników ps3 xboxa i blaszaków to było by to, niestety nie doszło to do skutku pocieszałem się tym chociaż że tytuł miał obsługę myszy plus klawy na co narzekało dużo użytkowników.Mialem nadzieje że za tym pomysłem pójdą późniejsze fpp a możne nawet taki standard zostanie wprowadzony do strategii... niestety.Tak to ut 3 tonie w dużej ilości ogólnie dostępnych fpp których jest naprawdę sporo

Odnośnik do komentarza

wii tez sie dobrze sprzedaje bo to pasuje wiekszosci graczy...

Takich gier jak MGS4 jest coraz mniej bo wiekszosci graczy bardziej pasuje cos lekkiego typu Little Big Planet.

I wreszcie dobrych FPPow jest coraz mniej bo chyba kazdy poczatkujacy woli wejsc online i kogos zabic niz najpierw nauczyc sie jak to zrobic nie sadzisz?

 

Jakby byly polaczone serwy z PC to ludzie sprzedali by ta gre 3 razy szybciej niz to zrobili w tej chwili. Dlaczego?

1. Tempo gry by bylo takie jak na PC (tak, my zostalismy potraktowani jako uposledzeni i gra jest wolniejsza) przez co slabi gracze by nie wyrabiali

2. Poziom gry na PC jest duuuzo wiekszy niz na konsolach i nie chodzi o to ze maja mysz. Tam graja w takie gry TYLKO po to zeby byc coraz lepszym i wygrywac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...