Skocz do zawartości

Unreal Tournament III


karol885

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

jak sie poruszal? :D Bo nie wiem co moglo wywolac u ciebie podejrzenia o fraga :)

Fraga nie zablokujesz w zadnej grze bo konsola wykrywa go jako zwykly kontroler

Mi nie przeszkadza granie w UT z ludzmi grajacymi na myszy, niech sobie graja na czym chca

 

 

Jakby ktos chcial to zapraszam na 1on1 bo mi sie nudzi, nie ma w co grac bo Res 2 to sredniak (przynajmniej ta beta ale watpie zeby w pelnej wersji byly jakies drastyczne zmiany)

Odnośnik do komentarza

Ja lata temu grałem strasznie dużo w UT na kompie i potrafie rozpoznać styl poruszania się osoby, która gra myszką. A może nie doceniam gry na padzie ;-)

 

No nie wiem, jak na razie gram tylko na padzie, pewnie niedługo sobie podłącze myszkę i klawiaturę i wbiję się na serwery myszkowate, żeby zobaczyć jak się tam gra.

 

Przed kupnem gry na PS3, pograłem w demo na PC i tam snajperką bez z bliżenia w ferworze walki headshoty waliłem, na padzie raczej omijam bronie jednostrzałowe, ale Ps3 mam niecały rok, a wcześniej miałem trochę GC i tak jestem ździwiony, że na padzie mi idzie seseseeee

Odnośnik do komentarza

No stary nie poddawaj sie. Graj sumiennie na padzie, probuj swoich sil tez snajpa i shock riflem a zobaczysz, ze na padzie mozna naprawde duzo. I tak jak pisze Adi- nie przeszkadzaja mi ludzie grajacy na klawach lub fragFXach. Jak spotkasz jakiegos lepszego sku*wysyna to poprostu musisz go roz*ierdolic, a nie zastanawiac sie na czym to on gra (wulgaryzmy wstawione w celu podkreslenia wypowiedzi)

Odnośnik do komentarza

Ja tam się za bardzo nie przejmuje, a jak ktoś gra na klawie i myszy to na serwerach zwykłych ma je zablokowane, ale tego FragFxa nie. Szkoda tylko, że firma SONY nic nie robi, by ukrucić psucie gry innym. Co tam gra jest świetna i jak kogoś nie stać na uczciwe pojedynki jego sprawa. Ja tam gram na padzie i trenuje dalej w wolnych chwilach czyli raz na tydzien ;-)

 

A tak off-topic, kurcze jakby ktoś zrobił Total Conversion Unreal 1 w postaci moda...

 

A jak macie ustawione pady: sensitivity itp? przyciski?

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza

Nie pamietam zbytnio jak bylo defaultowo, ale mam sens. na 11, turning spped na 6. Skok pod R3, gadanie przez HSa mialem pod L3, ale odkad ludzie odkryli sposob na nietrzymanie przycisku podczas rozmowy,zmienilem z powrotem na strzalke w prawo, poniewaz pod L3 czasami wylaczalem przypadkiem ta funkcje.

Dodatkokwo wyrzucilem best weapon- moim zdaniem zupelnie zbedny klawisz, bo to tylko od sytuacji i miejsca zalezy jaka bron jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...