Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem na wielu imprezach na ktorych wlasnie dominowaly klimaty

, glebokie bassy, melodie itd. dzisiaj jest duzo imprez poswieconych mocniejszym brzmieniom, to naturalne, do mlodziezy trafiaja rzeczy bardziej kojarzone z ostra na.(pipi)a i swirowaniem, niz klimatyczne i zdystansowane brzmienia.

Z wlasnego punktu widzenia mi to nie przeszkadza, bo sam wlasciwie lubie wszystkie odmiany dubstepu, slucham go sobie jakies 5 lat a mimo to potrafie sie bawic do fajnych wiercacych numerow... w sumie wychowalem sie na excision'ie- to do niego zawsze bede mial najwiekszy szacunek, poniewaz tworzy podszyte prawdziwym filthem numery, niczym paranoidalny aphex twin, czy cholernie brudny, tloczacy jad w zyly venetian snares i jego tla z cichymi, demonicznymi smiechami. Z drugiej strony cenie sobie bardzo chillowe numery

, w nieco innym stylu, nieco cieplejsze.

Do tego mozna oczywiscie stanac gdzies na pograniczu szatanow i chillu, i posluchac normalnych dubstepow, jak np.

od Hallow Point Recs, albo na kolorowych, kwasnych
.

 

W sumie lubie wszystko, zalezy od humoru, od pogody, od ukladu koloru wylosowanych kulek lotto. MImo to zawsze lubilem nieco ciemniejsza strone, nie ta przasnie wiercaca, tylko ta w klimatach wczesnego Rottun Recordings. Excision, Ultrablack,

, SelfSimilar, Press, Lukki, to byla banda ktora mnie zawsze rozje.bywala na lopatki. No i wypas jesli numer posiada
. to najlepszy dzwiek jaki istnieje.

 

reasumujac DUBSTEP to bardzo udany gatunek muzyczny, ukazujac stopien ewolucji muzycznej. wyobrazcie sobie takie "Be it" od SelfSimilara i Pressa w roku 1978. przeciez to by poje.balo ludziom w glowach. Przegladajac takiego kwejka- miejsce skupiska najwiekszych ciot- mozna klarowanie zobaczyc, jak ludzie maja ograinczone gusta. Malo kto tam wie kto to Aphex Twin, Distance czy Digital Mystikz. Muzyka elektroniczna jest bardzo waznym ludzkim osiagnieciem. Ma wiele oblicz, choc ja najbardziej cenie sobie jej najsurowsze uosobienie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie słucham dubstepu, więc się nie znam, ale mój kumpel zajmuje się produkcją, toteż postanowiłem rozsławić jego najnowsze dzieło:

 

http://www.youtube.com/watch?v=D8w032J6G7A

 

domyślam się, że kawałek był robiony dla beki, ale i tak będę wdzięczny za opinie - przekażę koledze.

NAPIERALSKI :DDD, studiowalem z nim hehe

 

http://www.youtube.com/watch?v=wm_X9q31F9A

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...