Skocz do zawartości

Dragon Ball Z: Burst Limit


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

Rany ale dziwna dyskusja. _Kroolik_ nie szukaj głębi tam gdzie jej nie ma. Chcesz mieć głębie to wybierz się do teatru. Tu masz prostą rozgrywkę, w moim wypadku nastawioną na rywalizację. Uwielbiam Tekkena, VF, DoA, i bijatyki nawiązujące do świata DB. Ale niezwykle rzadko gram w to sam, jeśli już to trenuję. To są gry stworzone dla wielu graczy, wprost idealne do rywalizacji.

 

DB oglądało się również bardzo przyjemnie. Bo nie wszystko, co w życiu robisz musi mieć super głębie.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, szukać głębi w tej grze to jak szukać ryb głębinowych w jeziorze. Ta gra jest nastawiona na fun i nie znajdziesz w niej prawd życiowych, a jedyne przesłanie jakie z niej płynie to ew. "nie warto być złym bo dobro i tak zawsze zwycięża". Ja jak bym chciał pograć w grę z "głębią" to nie wiem, odpalił bym SH 2(gdzie niemal każdy przeciwnik ma jakąś głębię). Co do pozostałych bijatyk, to jeżeli miernie wyglądające rozwalanie posadzki przy każdym upadku postaci np. w Tekkenie 5 można nazwać "odczuwaniem bólu" to DB mimo, że nie posiada tego efektu to pod względem ukazywania bólu nie ustępuje tej czy, którejkolwiek z bijatyk. Takie jest oczywiście moje zdanie. Co do samego dema, to po dwóch króciutkich i prostych walkach nie można raczej wiele wywnioskować ale myślę, że będzie się fajnie ciukało w tą gierkę.

Edytowane przez MESHtro
Odnośnik do komentarza

to teraz Kroolik przeczytaj sobie swoje posty w tym temacie i zobacz jak sam sobie w kazdym znich ladnie zaprzeczasz :P

 

Ot taki dzis czepialski jestem :P Co do ptk 7 to jest i pewnie wiecej niz u wiekszosci "dosroslych" i wcale sie tego nie wstydze a wrecz jestem dumny, nie jestem typem ktory nie robi tam czegos bo juz mu w tym wieku nie przystoi...sick

 

Zalety kore podales do VP mozesz tez podpiac i pod DB.

 

A fenomenow nie ma co starac sie zrozumiec, popatrz na Wii....tego to i sami sprawcy tworu pewnie nie rozumieja :P

 

IMO pomijajac calego offa "jak to Kroolik nie lubi kolorowo wlosych dzieci walczacych pod niebiosami"(ale kolorowe pluszaki z VP juz tak :P) to demko nic sensownego nie pokazuje...niestety za maly wycinek gry zeby cokolwiek orzec.....dwie walki wyrwane z trybu story i tyle...

Odnośnik do komentarza

Ja na temat gry wypowiem się jutro, dziś w nocy zaciągam demo.

 

Co do ilości postaci to ja wolę mniejszą ich ilość, ale dopracowaną systemowo niż 100 sztuk klonów.

 

Goku i Vegeta już mnie zadowalają, a kolejne postaci to będzie już miły dodatek. Z bratem i tak gramy zawsze Goku vs Vegeta.

Odnośnik do komentarza

zgadzam sie z toba LNG tez wole zeby bylo niewiele postaci a dopracowane na maxa, i tak uwazam ze najlepszy dragon(bijatyka ) to ten fanowski, jak mu tam szlo Mugen czy jakos tak.....sorki jesli cos myle ale nie pamietam :P

 

Btw chetnie przyjme na friendliste wszystkich ktorzy zamierzaja gre nabyc i nie pozbywac sie jej, to bedzie chyba 1 gra na x360 ktorej nie pozbede sie do konca zywota konsolki :P W koncu nie ma to jak stoczyc sobie na poprawienie samopoczucia widowiskowa walke w multi :)

 

btw. mam nadzieje ze gra nie pojedzie jakims niedopracowaniem w systemie, bo multi bedzie wtedy katorga, co jak co ale i bez tego pewnie bede dostawal w skore od zoltych braci(przychodza zaraz na mysl wieczorki z rr6 i maniakami z jp znajacymi kazdy piksel trasy....sick....japonczycy to dopiero potrafia w grach "hardkorzyc" :P)

Odnośnik do komentarza

To imo będzie protoplasta budokaia 1 z ps2, tam też w porównaniu do następnych części było mało postaci, story do cell sagi i sredni system i najlepsze cut-scenki.Co do tego że będą nxt częsci to nie mam wątpliwości, a że w każdej kolejnej muszą byc zmiany, a najłatwiej dodać 10 postaci parę ciosów czy inny system np ultimatów więc pewnie jeszcze ze 2 części i wyjdzie że to odpowiedniki b1/2/3 z ps2.

Odnośnik do komentarza

po demie stwierdzam że gra jest strasznie kiczowata.Poza grafa to nie oferuje nic ciekawego.Strasznie uboga w porównaniu do tenkaichi 2&3.System walki do do dużej czarnej d.u.p.y.Jeśli masz i next gena i ps2 to zainwestuj w jakiegoś tenkaichi,bo to co pokazuje burst limit to po prostu kpina.

Odnośnik do komentarza
Staram się zrozumieć "fenomen" tej pozycji.

Skoro tak bronisz Tekkena i innych bijatyk, to gdzie w nich jest krew i flaki? Nie liczac MK ,to sa tak samo tepe nawalanki jak DB. Jak masz w Tekkenie i SC przy combosach tez kolorowe swiatelka to Ci nie przeszkadza? Moze najlepiej niech nawalanki beda czarno-biale + czerwona krew i flaki.

Może dlatego, że wolę "rzeczywiste" gry mam takie podejście (co nie oznacza, że nie gram w inne).

Jeśli powiesz bijatyka to olbrzymia większość graczy wymieni Tekkena,SC,DOA,MK,VF

Gdzie niby bronię Tekkena i innych bijatyk?

to teraz Kroolik przeczytaj sobie swoje posty w tym temacie i zobacz jak sam sobie w kazdym znich ladnie zaprzeczasz :P

Gdzie? Może tym?

Przecież nie twierdzę, że gram tylko w rzeźnie gdzie flaki oczodołami wypływają i brnie się po kolana we krwi.

 

IMO pomijajac calego offa "jak to Kroolik nie lubi kolorowo wlosych dzieci walczacych pod niebiosami"(ale kolorowe pluszaki z VP juz tak :P) to demko nic sensownego nie pokazuje...niestety za maly wycinek gry zeby cokolwiek orzec.....dwie walki wyrwane z trybu story i tyle...

Klapki na oczach... Zrozum Piniaty są w rzeczywistości, gra "uczy" odpowiedzialności, dbania o nie takie Sim Piniata. A DB? Latania i napierdalania fireballami?

 

Pogódźcie się z tym, że są ludzie którzy nie interesują się DB, ale są ciekawi tego fenomenu, I zamiast nieudanych podjazdów, prowokacji czy innego czepialstwa niech każdy napisze co w tym widzi.

No fanboje... atak! :twisted:

Edytowane przez _Kroolik_
Odnośnik do komentarza

Ja se porównałem emo obu wersji na PS3 i X360. Grafika jest identyczna, tylko na PS3 sa minimalnie jasniejsze kolory co bardziej pasują do Dragon Ball'a.

 

Grało się bardzo fajnie tylko do analoga nie mogę się przyzwyczaić, bo krzyzakiem nie da się grać. Pad od PS3 jest dla mnie dużo lepszy jesli chodzi o gry tego typu.

Edytowane przez alexx-1
Odnośnik do komentarza

A więc dogłębnie zapoznałem się z demem i mogę się wreszcie rzeczowo wypowiedzieć.

 

1. Cieszą zmiany w systemie walki, gra wreszcie stała się trochę bardziej turniejowa, w dalszym ciągu dzielą ją lata świetlne od choćby VF, ale ta gra jest nastawiona na zupełnie inny rodzaj rozgrywki.

2. Grafika, jest świetna, normalnie nie ma się do czego przyczepić. Wygląda to lepiej niż w dziele pana Toriyamy.

3. Nie wiem dlaczego Raidim ma w tym demie transformacje, która wygląda zupełnie jak FSSJ, z tego, co wiem tak transformował się tylko Goku. No chyba, że gdzieś nie dopatrzyłem to proszę o poprawę.

 

Czyli jak dla mnie wielki plus. Czekam na grę z wielkimi nadziejami kupię ją na tyle szybko jak się da i jak pozwolą mi finanse. I to będzie jedna z tych gier które zostaną aż do śmierci konsoli.

 

Szkoda, że gra nie obejmuje sagi Buu, czyli o Goku SSJ3 możemy zapomnieć. :( Mam tylko nadzieję, że w grze będzie można zobaczyć Vegetę USSJ2, jeśli Vegeta będzie miał tą transformacje to nikim innym nie gram.

 

No i pozostaje cicha nadzieja, że gra wyzbędzie się przegiętych akcji jakie były w DB B2. Gdzie mój braciszek robi Buu barka na blok mojemu Goku a ja mam takie opóźnienie, że ten mi ładuje akcję prawie za pół kreski. Buu w B2 doprowadzał mnie do szału. Może nawet dobrze, że w tej części go nie będzie. :)

 

W grę na pewno będę grał bardzo dużo. Ale raczej offline, bo mam wśród znajomych całą masę ludzi, którzy zechcą w to grać, więc nie będzie pewnie nawet czasu na online. Poza tym na moim słabym 1 megowym łączu staram się nie grać w bijatyki.

Odnośnik do komentarza

"3. Nie wiem dlaczego Raidim ma w tym demie transformacje, która wygląda zupełnie jak FSSJ, z tego, co wiem tak transformował się tylko Goku. No chyba, że gdzieś nie dopatrzyłem to proszę o poprawę."

 

0_o , że co?? O ile mnie pamięć nie myli to fssj to stan w jakim był goku przez chwile w movie ze slugiem a nie widze tego w tym demie u raditza , Vegeta będzie miał cos ala ussj1 chociazby dlatego ze w mandze//anime tylko goku i trunks (cella nie licze) pokazali ussj2

Odnośnik do komentarza

Kurde faktycznie dość dawno oglądałem anime i wydaje mi się, że Vegeta jak walczył z androidem 18 był USSJ2, może faktycznie było to USSJ1. To że Vegeta był USSJ1 w room of spirit and time (czy jak się to pomieszczenie zwało) wiem, trunks tam na 100% miał USSJ2, co do Goku to nie wiem, zresztą do niego USSJ i tak nie pasowało. Tak czy siak jeśli Vegeta będzie to miał to będzie kozak.

 

Jak w demie u Rajdena tego nie masz. Włosy stają mu do góry i pojawia się czerwona poświata. Nie wiedziałem jak to dokładnie nazwać, poświata nie pasuje do FSSJ, ale stojące włosy już tak. Ogólnie strasznie mi się to nie podobało. :(

Odnośnik do komentarza

Ja anime oglądałem koło 13 lat temu jak miałem 5 lat, ale z ciekawości jakiś czas temu miałem przyjemność odświeżyć sobie to anime a dokładniej z+gt w wersji japońskiej z eng subami więc mam pewność że Veg przy walce z C18 był "normal" ssj przy walce z 2nd cell form był ussj1 a ussj2 nie pokazał nigdy ( przy założeniu ze ussj2 to to co trunks pokazał przy walce z perf celem po tym jak ten obil mu tatuśka)

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie masz rację i pewnie się mylę. Ale jak tylko będę miał chwilę czasu to przejrzę odpowiednie odcinki. Też mam wersje jap. z eng. napisami (jeszcze nie zdążyłem jej przejrzeć). Gdyby było inaczej wrzucę odpowiednie screeny.

Edytowane przez LNG
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...