Skocz do zawartości

Monitor 22" HD do PeCeta i konsoli,


PawciosS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

22' Samsung SyncMaster 226BW

Będzie dobry? Teraz jadę na 17' CRT i szczerze mówiąc trochę się obawiam przesiadki na LCD. Czy ten monitorek da radę? Gry, filmy, net. Max mogę dać 1k.

 

Będę wdzięczny za opinie, bo nie znam się na tym sprzęcie.

 

PS. Komp wystarczy do obsługi gierek w natywnej , więc ten problem odpada :)

 

Ja wlasnie mialem podobna przesiadke. Z 17" CRT na wlasnie ten monitor. Monitor spisuje sie swietnie, chociaz na razie sluzy mi do grania na X360, wiec nie wiem jak to jest na PC. Bedziesz siedziec odleglosci typowo biurkowej to moze byc ci ciezko ogarnac to wszystko wzrokiem.

Ale i tak polecam.

Odnośnik do komentarza

mam zamiar kupić sobie ten sam monitorek co kolega stonek

 

a teraz jakto wyglada sprawa z dzwiekiem<posiadam X360, w niedalekiej przyszłosci pewnie i ps3> Dopowiem, ze tego monitora bede uzywał rowniez do komputera.

 

 

Rozumiem, ze trzeba mieć dwa zestawy głosników? Jeden podpiety pod kartę dzwiekową w kompie, a drugi zestaw z dekoderem do konsoli przez kabel optyczny? Da się to jakos sensownie zrobić?

Odnośnik do komentarza

Po czasie? ;)

 

O ile się orientuję to już nie ma szansy sprawdzenia matrycy nawet w menu serwisowym. Najlepsze były matryce S i A , reszta niby gorsza. Sam nie wiem jaką mam bo już się tego sprawdzić nie da ;\

 

Kupiłeś ? Podoba się ?

Odnośnik do komentarza

226bw w najlepszej wersji to S. A i C można sobie odpuścić. Rodzaj matrycy sprawdzało się odczytując jej typ na naklejce serwisowej umieszczonej pod przykrywką zasłaniającą wejścia (prawy górny róg).

 

Rozumiem, ze trzeba mieć dwa zestawy głosników? Jeden podpiety pod kartę dzwiekową w kompie, a drugi zestaw z dekoderem do konsoli przez kabel optyczny? Da się to jakos sensownie zrobić?
albo zestaw pokroju z5500 pozwalający na podpięcie trzech różnych źródeł stereo
Odnośnik do komentarza
226bw w najlepszej wersji to S. A i C można sobie odpuścić. Rodzaj matrycy sprawdzało się odczytując jej typ na naklejce serwisowej umieszczonej pod przykrywką zasłaniającą wejścia (prawy górny róg).

 

Nie ma już tej inf. na naklejce tak jak i w menu servisowym. "A" też jest dobra.

Odnośnik do komentarza

Do A lepiej pasuje "nie jest zła", bo do S trochę jej brakuje. Obecnie sąsiadują u mnie na biurku właśnie te dwa typy i przyznam, że widzę różnicę zwłaszcza przy włączonych dokumentach czy kompilatorach. Rendering tekstu na S jest znacznie lepszy - taki bardzie "chrupki" i pozbawiony typowego dla lcd blura.

 

Tym niemniej z braku laku i A dobre

 

edit

porównanie

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Kupiłem.

 

Za(pipi)iaszczy :D

Trochę się namęczyłem z ustawianiem kolorków ale teraz jest pięknie.

 

Zrobiłbyś jakieś zdjęcie ? Bo jestem ciekawy.Tylko jeśli możesz aparatem dobrym .

 

Jak to jest z tym dzwiękiem. Podłączam ps3 do monitora i głośniki są podłączone . Będzie mi wtedy grała muzyka ?

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Mon...pelny,id,44444/

 

Myślę, że jest lepszy od tego Samsunga bo ma od razu hdmi złącze i nie trzeba się zajmować dokupywaniem przejściówek do grania w HD.

 

W dodatku ma jeszcze DVI - odchodzi problem rozdzielania kabla dla PC i konsoli.

 

1. Co myślicie o tym monitorku? Będzie dobry do grania w najlepszej jakości jaką oferują konsole - w HD?

2. Jest to lepszy wybór od wcześniej podanego Samsunga?

3. Czy w zestawie z XBox 360 Premium jest kabel hdmi-hdmi?

4. Czy w zestawie z PS3 40GB jest kabel hdm - hdmi?

Odnośnik do komentarza
Kupiłem.

 

Za(pipi)iaszczy :D

Trochę się namęczyłem z ustawianiem kolorków ale teraz jest pięknie.

 

Zrobiłbyś jakieś zdjęcie ? Bo jestem ciekawy.Tylko jeśli możesz aparatem dobrym .

 

Jak to jest z tym dzwiękiem. Podłączam ps3 do monitora i głośniki są podłączone . Będzie mi wtedy grała muzyka ?

 

chorera, no nie mam cyfraka, a moim fonem to raczej jakości kolorków nie zobaczysz :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Może nie na temat ale nie wiem już gdzie szukać pomocy. Mam LCD LG L226WA i mam problem ponieważ nie wiem co podpiąć by był głos .Mam podłączonego xboxa 360 przez component a z tyłu monitora jest wyjście audio out ,wygląda jak zwykły jack ,podpiąłem słuchawki z psp i nic nie słychać ..:( pomocy!! Co zadziała??Atu stronka o nim : http://www.lge.com/products/model/detail/l226wa.jhtml

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A ja mam taki mały problem.

W innych tematach rzucacie zarówno cenami, które są poza moim zasięgiem, jak i przekątnymi które zupełnie mnie nie interesują.

 

Chciałbym się dowiedzieć jakie wyjścia powinien mieć LCD aby mógł służyć jako monitor do komputera, oraz jako telewizor do grania na next-genach. Chodzi mi raczej o x360 niz ps3.

 

HDMI?

DVI-D?

Nic mi to nie mówi. Piszecie też o przejściówkach rekompensujących brak niektórych złącz.

Czy mógłbym liczyć na jakieś w miarę zwięzłe odpowiedzi?

 

No tak, chodzi mi o coś o rozmiarach 19-22' i cenie do 900 PLN

 

mogę kupić SAMSUNG T220 za 750 PLN lub 19" Samsung SyncMaster 931BW za 500 PLN - nówki na gwarancji. Czy któryś z tych się nadaje?

Edytowane przez Sensimilian
Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o opcje z X360, to najlepiej bedzie jesli podlaczysz go kablem VGA do zlacza D-Sub, a kompa do DVI. Mozesz co prawda zrobic inaczej i podlaczyc przez kabel hdmi, uzyc przejsciowki hdmi-dvi i podpiac do DVI, a kompa do D-Sub, jednak to pierwsze rozwiazanie jest raczej lepsze. Jesli chodzi o PS3, to musisz zrobic tak jak w tym drugim rodzaju podlaczenia z Xboxem, czyli kabel hdmi, przejsciowka hdmi-dvi i podlaczasz do DVI. Zebys mogl jednak tak podlaczyc konsole potrzebujesz HDCP.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Uszanowanko,

 

No wiec problem jest powszechnie znany i walkowany:

 

PS3 is comin,potrzeba monitora.I teraz:

 

22,24 czy 26 cali? Na chlopski rozum im wieksze tym lepsze, ale wrodzona nieufnosc kaze spytac....

 

Jesli moglbym prosic o zajrzenie pod podany link i wskazanie tego jedynego (max 450EU do wydania). Z gory dzieki (wkleilbym tu modele ale jest ich troche wiec po prostu link i juz).Jest po hiszpansku,ale specom to chyba nie przeszkodzi:)

 

http://www.pixmania.com/es/es/11125/xx/xx/...amp;articleId=0

 

Z gory dzieki!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...