Skocz do zawartości

Guitar Hero III


Flaha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A dziekuje kurde :lol: screen z procentami:

 

stricken2oa0.th.jpg

 

Wymagania niby takie o

 

Windows XP SP2, Windows Vista, procesor Intel Pentium D (Dual Core) 2,8 GHz lub AMD Athlon 64 3500+, pamięć - XP - 1 GB RAM, Vista –;;;; 2 GB RAM, 5,1 GB na dysku twardym + 1GB plik wymiany, karta graficzna 128 MB zgodna z DirectX 9.0c (min. Radeon X800 lub Geforce 7600). Gra nie wspiera 64-bitowych systemów operacyjnych.

 

mam to szczescie ze niedawno wymienilem 5cio letniego cepa, wiec idzie pograc :D

Odnośnik do komentarza
A dziekuje kurde :P screen z procentami:

 

stricken2oa0.th.jpg

 

Wymagania niby takie o

 

Windows XP SP2, Windows Vista, procesor Intel Pentium D (Dual Core) 2,8 GHz lub AMD Athlon 64 3500+, pamięć - XP - 1 GB RAM, Vista –;;;; 2 GB RAM, 5,1 GB na dysku twardym + 1GB plik wymiany, karta graficzna 128 MB zgodna z DirectX 9.0c (min. Radeon X800 lub Geforce 7600). Gra nie wspiera 64-bitowych systemów operacyjnych.

 

mam to szczescie ze niedawno wymienilem 5cio letniego cepa, wiec idzie pograc ;)

e paweu to bys moze zapodał utworem co ? bo lekki postój się zrobił.

Odnośnik do komentarza

Postój się zrobił bo przez szkołę nie miałem kiedy grać, ale teraz będę miał trochę czasu, możemy grać "jessica". Disturbed jeszcze będę męczył w międzyczasie :P

Uzny to może daj jakiś wynik na rozgrzewkę, tylko nie 100% ;)

 

Kurde gdzie jest ta jessica bo znaleźć nie mogę? Nie mówcie że to jedna z solówek do odblokowania coop?

Edytowane przez yanek
Odnośnik do komentarza

Byłem pewny że już gdzieś widziałem ten utwór.

Po chwili ćwiczeń nagrałem tylko koło 170k, nie chcę wiedzieć jaki jest Twój najwyższy wynik :P

Nie umiem już grać w GH2, bo nie dość że na expercie to wolniej leci w porównaniu do 3 części, to HO i PO trzeba bardziej prezyzyjnie wciskać niż w GH3, a ja z przyzwyczajenia do tego drugiego za szybko to robię ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...