Skocz do zawartości

Xbox 360 i sejwy ze starego xboxa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów i twórców mojego ulubionego szmatławca :( Parę dni temu zostałem szczęśliwym posiadaczem xboxa 360i mam do Was pytanie : w jaki sposób mogę przenieść stany gier ze starego x-pudła na twardziela w nowej konsolce ?? Z góry przepraszam za to, że nie sprawdziłem czy podobny temat już się na forum pojawił bo nie bardzo miałem czas żeby je przejrzeć :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie będzie bo MU dla X360 jest na USB, a do Xboxa XUSB. Nie ma sposobu innego jak sprawdzić w jaki sposób emulator zapisuje save na dysku. Jeśli tak samo, to wystarczy podłączyć dysk do kompa i przegrać T/UDATA w określone miejsce (Xplorer360). X360 nie mam, więc i nie wiem jak to wygląda, ale powinny być luzem, więc wystarczy wyśledzić gdzie są zapisywane.

Odnośnik do komentarza
Taki maly problem ,ze z 360 sie zesra, bo to nie stary X i nie masz takiej zabawy z dyskiem. Zreszta ,zeby w ogole polaczyc dysk z kompem to nie lada wyczyn.

 

Ludzie bzdury opowiadacie. Po co kupować jakieś śmiecie o.O? Zainteresujcie się trochę sceną.

 

Problem będzie o tyle taki, że trzeba zlokalizować gdzie są zapisywane te dane bo nazwy plików i folderów na X360 mogą onieśmielić niedzielnego gracza :D Jakbym miał X360 to już by było po sprawie. :(

Odnośnik do komentarza
da sie przeniesc savey, trzeba kupic 'transfer kit' firmy Datel. zawiera on dwa kable - jeden do memorki x0, drugi do x1. dolaczona plyta zawiera odpowiedni software potrzebny do przeniesienia stanow gry z jednej memorki na druga.

niby wszystko pieknie, ale nie wnikajac w transfer kit, bo z niego nie korzystalem.

save'a z pierwszego X, zapisanego na dystku twardym X360 nie da sie przeniesc na memorke. nie sprawdzalem, ale analogicznie wydaje mi sie, ze nawet jesli da sie przeniesc save na memorke od 360-tki to moze sie go nie dac przeniesc na dysk. ale to tylko przypuszczenia.

 

Taki maly problem ,ze z 360 sie zesra, bo to nie stary X i nie masz takiej zabawy z dyskiem. Zreszta ,zeby w ogole polaczyc dysk z kompem to nie lada wyczyn.

 

Ludzie bzdury opowiadacie. Po co kupować jakieś śmiecie o.O? Zainteresujcie się trochę sceną.

 

Problem będzie o tyle taki, że trzeba zlokalizować gdzie są zapisywane te dane bo nazwy plików i folderów na X360 mogą onieśmielić niedzielnego gracza :D Jakbym miał X360 to już by było po sprawie. :P

problem jest nie tylko w tym, zeby rozeznac sie w nazewnictwie plikow.

udalo mi sie podlaczyc dysk X360 do kompa, ale nie odbylo sie bez inwestycji w zestaw srubokretow i kabla eSATA. pozatym nie ma zadnego softu na Mac'a, a Winda zainstalowana przez Parallels Desktop nie byla w stanie wykryc dysku. musialem wiec wybrzebac starusienkiego PC i walczyc na nim. w skrocie walka z materia zajela mi kolo 3 wieczorow, a przyznam, ze troche na kompach sie znam - tzn. nie jestem totalna lama i znam bebechy kompa.

takie daletowskie wynalazki sa dla tych ktorzy nie rozkrecali nigdy swojego kompa i nie chca sie z tym babrac, bo albo sie nie znaja, albo sie boja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...