Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czy nasze staty tak wywinduja ze takiego impa z inferno bedziemy one shotowac jak na normalu czy moze pokaza jaja i wytrzyma on takich 10 strzalow

to by napewno utrudnilo i zrobilo bardziej nudną rozgrywke

FTFY

Wysoki poziom trudności to powinien być odpowiedni balans pomiędzy obrażeniami otrzymywanymi a zadawanymi. Gdyby zwyczajny imp wymagał 10 strzałów to nawet zagorzali fani Diablo by olali temat, bo co to za przyjemność przechodzić czwarty raz grę ale tym razem 10 razy wolniej. Na inferno, widząc moby, masz myśleć "o cholera, już po mnie" a nie " o cholera, znowu 10 minut klikania".

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

u serious bro?

bo jak spotkasz taka grupke 20 kolesi ktora na normalu na hura wpadales w srodek i czysciles 1-2 obszarowkami a na inferno spotkasz takich 20 gdzie jak wpadniesz w srodek to zginiesz zanim jednemu zabierzesz pol hp to chyba jednak jest to znaczaca zmiana w gameplayu i spelnia twoj warunek "o cholera juz po mnie"

 

bo co za przyjemnosc przechodzic czwarty raz gre ale nadal wszystko jest tak samo bo moby mnie nie moga tyknac tak szybko je miele.

patrz na wow i jego hard mode i spytaj sie co za przyjemnosc znowu bic te moby tylko ze trwa to dluzej i nawet nie wszyscy bossowie maja inna mechanike niz normal. (hint: ta sama firma robi obie gry)

 

ps. no ale jak wczesniej nie ogarniales ze dh ma ataki aoe tak teraz widze nie ogarniasz ze wystarczy przytrzymac guzik myszki zamiast klikac 10 minut wiec nie wiem po co nawet odpowiadam...

Odnośnik do komentarza

Ciekawostka:

Ktoś zamawiał grę w Ultimie? Jaka ujnia z grzybnią wyszła.

Wczoraj kumpel dostał maila od nich:

 

"

Szanowni Klienci!

 

W Związku z ograniczeniem przez firmę CD Projekt nakładu Edycji Kolekcjonerskiej, jesteśmy zmuszeni anulować Państwa zamówienie. Przepraszamy za zaistniałą sytuację lecz jest ona niezależna od Nas.

Jeśli pojawią się dodatkowe sztuki to oczywiście będziemy informować Państwa na bieżąco wg. kolejności zamawiania."

 

 

Teraz siedzi w domu, bez zabookowanego D3 i myśli co ma zrobić

; zamówić SE, kupić w sklepie, czekać z nadzieją, ze może kiedyś będa mieć EK

Odnośnik do komentarza

Powinien zamówić na Gram pl, cd projekt nie zrobi takiego numeru swoim klientom. Zamawiałem już wielokrotnie w Ultimie i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie ogarniają dużych premier. Zamówiłem u nich dwie kopie Uncharted 2 na premiere wysłali jedną, zrobiłem preorder BF3 gra wysłana tydzień po dacie wydania i jeszcze parę innych mniejszych numerów o których nie warto wspominać.

Odnośnik do komentarza

Proste, ze nie zrobi bo nagle pusci tekst do resellera "no nie da rady, za malo egzemplarzy dostalismy", ale o swoja nadsprzedaz juz zadba wlasnie takim numerem ;).

Ogolnie jesli mam byc szczery to nikomu nie polecam gram.pl - drodzy sa, a jak jest jakas premiera to sami nie ogarniaja (jak i ich serwery nie wytrzymuja).

Odnośnik do komentarza

hehe a ty jeszcze uraz z gw2 pielegnujesz :P

 

ultimy nie lubie odkad przyslali mi moje mgs3:s w polamanym pudełku

 

nie polecalbym mu czekac z nadzieja ze ultima dostanie wiecej EK.

niech 15 z rana sie przejedzie po empikach czy saturnach i jesli nie znajdzie EK to kupi zwykla. (na forach bnet jakis polaczek plakal ze mu w empiku powiedzieli ze EK to sobie pracownicy wykupia i nie trafia do zwyklych zjadaczy chleba ale to chyba tylko u niego na wsi)

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam gdzie to słyszałem, nawet nie wiem czy to prawda, czy plota..... ale ponoć Blizz zrobił ZNACZNIE mniej EK niż to miało w przypadku np SC2 czy WoW.

Trochę mnie to dziwi prawdę mówiąc, bo nie pamiętam aż takiego spuszczania się w necie odnośnie SC2 jakie towarzyszy D3 (mimo, ze sam uważam, że seria SC ma więcej zwolenników).

Odnośnik do komentarza

Grę możesz ściągnąć i bez jej kupowania. Linki w temacie były.

CD Keya i tak dostaniesz 14 lub 15 na maila.

 

 

Ja wszelakie CD keye zawsze kupowałem tu: Inexus

SC2 kupiłem i dostałem keya dzień wcześniej, więc mogłem instalować grę jak tylko Blizz zezwolił.

 

 

 

 

*bezczelnie wrzuca referala :P*

https://klucze.inexus.pl/rejestracja?ref_link=7778f127db

 

 

 

Jak by kolega nie chciał referala, to tu normalny link:

http://klucze.inexus.pl/

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

raczej na odwrót, grę możesz już teraz ściągnąć sobie na dysk, odpalisz ją dopiero jak klucze beda aktywne w premierę.

 

Kazuun mnie ubiegł.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Ok, rozumiem, dzięki Wam.

 

Jeszcze się waham czy wziąć cyfrowo i mieć na premierę, czy w pudełku, ale o te kilkanaście godzin później. W gruncie rzeczy nie jestem jakoś strasznie na tą grę napalony, kupuję raczej, bo wiem, że gry Blizzarda nie schodzą z ceny nawet po dwóch latach.

Odnośnik do komentarza

Zależy. Ja np bym w życiu płyty do napędu nie wsadził, bo na niej znajduje się tylko polska wersja.

Instrukcje są biedne dziś, więc preferuję mieć grę wcześniej niz bezużyteczne pudełko i płytę. No i za SC2 zapłaciłem 120 zł a nie 180 zł jak z pudełkiem. I ogólnie jestem zwolennikiem digitali over box ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Tylko że przy Diablo nie ma takiej różnicy, ba, za wersje w pudełku dopłacasz tylko koszt przesyłki.

 

Podrajka na grę jest u mnie znikoma, a i tak sobie kupiłem właśnie

klawiatura-razer-nostrom_258_k.jpg

:wub:

 

Szkoda tylko, że akurat mi myszka padła i przed premierą diabła muszę robić reklamacje :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...