Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z innej beczki - ściągam polską instalkę Diabolo, nie da się w tego żaden sposób zatrzymać, by później kontynuować ściąganie?

 

Ja raz zwyczajnie anulowałem, i przy następnym odpaleniu ściągania i ustawieniu tego samego folderu docelowego, downloader po sprawdzeniu plików normalnie zaczął od momentu przerwania ściągać dalej.

Odnośnik do komentarza

A jeszcze co do fabuły. To prawda, że byłą trzeciorzędna (:P) w poprzednich częściach, ale Shankor pisze, że w d3 mają się przyłożyć? A myślicie, że trzeba będzie znać historię poprzednich odsłon, żeby mieć jakaś frajdę z fabuły d3? Ja grałem wiele razy w poprzednie części, ale nigdy nie czytałem co tam do mnie gadają xd Teraz mam zamiar, to zmienić i czytać wszystko (tym bardziej, że właśnie się dowiedziałem, że się postarali o fabułę).

Odnośnik do komentarza

Z tego co słyszałem w wywiadach fabuła ma być ciekawa również dla tych, którzy nie grali w poprzednie części. A poza tym, to przyswoić fabułę gier z serii Diablo to jest 30 minut czytania http://www.diablowiki.net/ Filmiki z gier są na YouTube, więc akurat jest zajęcie na 5 dni przed premierą.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Ale chodzi mi już o jakieś formowanie ekipy,bo chętnie zagram z kimś kto nie będzie na pałę szedł do przodu i kto wie co to jest współpraca.

BTW naprawdę tylko we 4 teraz można pykać?

Co do gry,ja zamówiłem key+box na keye.pl i 14 maja klucz już będzie,na pudełko mogę poczekać.Dają też parę bonusów.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Tak.

Proponuję, żeby założyć spis BattleTag'ów w temacie. Niech ogarnięty mod edytuje pierwszy post w tym temacie i dodaje (grzecznie proszę).

 

Mój BattleTag:

Szakir#2697

 

Edit: Jeśli to problem to proszę o dział Diablo w sub-forum "Games". Przyda się do strategii dla poszczególnych klas, spisu BattleTag'ów, kącika ze spoilerami/dywagacją nad fabułą, handlu itd.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

 

 

Edit: Jeśli to problem to proszę o dział Diablo w sub-forum "Games". Przyda się do strategii dla poszczególnych klas, spisu BattleTag'ów, kącika ze spoilerami/dywagacją nad fabułą, handlu itd.

Wpis, Ukjo, widzę że tu zaglądasz - działaj :kiss:

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że tu nikt nie wpadnie na pomysł psucia zabawy innym.

Spoko, mnie nie ruszają spoilery, ale nie ujem nie jestem nie będę psuł zabawy tym, co ich nie chcą :)

Musze jednak przyznać, że jeden fakt który mnie dręczył nabrał sensu :)

 

 

 

 

 

Ja mam tylko pytanie do znawców serii (i tych co oglądali Wrath), bo czegoś nie rozumiem.

 

 

Na samym końcu Imperius ciacha Diablo spearem "zabijając go". Chwilkę wcześniej Thyrael mówi "nie ma sensu go zabijać, bo i tak się odrodzi - lepiej go uwięzić".

Rozumiem, że Thyrael miał na myśli takie uwięzienie jak to było w przypadku Baal'a (jak się dowiedziałem, czytane "Bejl" a nie "Bal") w Diablo 2.

 

I tu pytanie. Czy Diablo nie da się tak permanentnie zaciachać? On zawsze musi wracać, czy jak?

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Z tego co kojarzę (nie jestem pewny na 100%) to po zabiciu Diablo i innych demonów w świecie Sanctuary, ich "dusze" wysyłane są do Piekła i mogą znowu próbować przebić się do Sanctuary. Uwięzili ich (Diablo, Baala i Mephisto) w soulstone'ach, ale ja się okazało było to kiepskie rozwiązanie. Podobną rolę pełnił WorldStone, który sprawiał, że zarówno anioły i demony nie mogły przejść do Sanctuary.

Odnośnik do komentarza
I tu pytanie. Czy Diablo nie da się tak permanentnie zaciachać? On zawsze musi wracać, czy jak?
zadajesz dziwne pytanie - przecież to jest postać uniwersum, które jest pisane na bieżąco. Jak będą chcieli za kolejne 10 lat zrobić Diablo IV to się nagle dowiemy, że nawet najpewniejszy sposób na zabicie Diablo i tak go nie zabił, bo <tutaj wstaw jakąś głodną historyjkę napisaną na kolanie>.

 

 

a pierwsze przejście to tylko samemu. Nie chcę aby ktoś odkrywał za mnie jakieś księgi, zabijał sub-bossów czy przeskakiwał cutscenki

Odnośnik do komentarza

Nie chcę aby ktoś odkrywał za mnie jakieś księgi, zabijał sub-bossów czy przeskakiwał cutscenki.

To jest gwóźdź programu dla którego też się zastanawiam nad graniem w party. Przeskakiwanie scenek i "kradzież" dialogów po questach. Dziwnie to rozwiązali. Dialogi powinny być dla każdego osobne, a przyspieszenie scenek tylko, jak wszyscy gracze się zgodzą.
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

na upartego mozna zrobic podforum blizzard i wrzucić wowa i starcrafta jeszcze, na przyszłość to jeszcze ew. waflowanie sie TiTanem

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Edit: Jeśli to problem to proszę o dział Diablo w sub-forum "Games". Przyda się do strategii dla poszczególnych klas, spisu BattleTag'ów, kącika ze spoilerami/dywagacją nad fabułą, handlu itd.

Wpis, Ukjo, widzę że tu zaglądasz - działaj :kiss:

Zobacze co da sie zrobic wieczorem jak bede w domu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...