Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

o co chodzi z tymi wlamaniami? bez tokena nie da sie ustrzec? czemu?

Czemu polecaja na innego maila zakladac konto na BN? Nie wystarczy w miare skomplikowane haslo?

Nie wiem na ile to prawda, ale często się słyszy, że włamania nie polegają na złamaniu hasła, a na dostaniu się do konta omijając procedurę logowania. "Moc" hasła ponoć nie ma znaczenia. Za hasło możesz mieć "1234" i będzie taka sama szansa na ominięcie go jak gdybyś używał hasła składającego się z 50 randomowych znaków.
Odnośnik do komentarza

Godmode game bug discovered for diablo 3

Apparently there is an exploit for wizards in d3 that allows them to become invincible.

 

Here are the steps:

Step 1: Select Teleport - Fracture. Bind it to a key

Step 2: Select Archon, tested with Improved Archon

Step 3: Hover your mouse over or near your charcter

Step 4: Press Teleport

Step 5: QUICKLY(!) Press Archon

 

Result: Character becomes Invulerable. No health loss at all, some effects like frozen don't work anymore.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Z3UTnUA6ioA

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

@Grigori

 

z tego powodu postanowiłem wrócić do klasycznego hardcore ale i tutaj DIII mnie zawiodło po tym jak podczas farmienia AI na hell nagle gra wyrzuciła 30007 a po ponownym zalogowaniu dostałem info, że moja postać zginęła. 58lvl WD poszedł w odstawkę i to nie z mojej winy a najlepsze w tym wszystkim jest to, że później doczytałem jakoby po disconnect postać siedziała w grze jeszcze przez ok 40 sekund (pisał to jakiś gracz hc, któregu znajomy zrelacjonował to jak przez pół minuty próbował ochronić jego zamrożoną postać ale w pewnym momencie skapitulował) co jest całkowitym nieporozumieniem. Postać miałem zrobioną tak, że bezproblemowo była w stanie wytrzymać championów przez jakieś 10 sekund a do tego miała spirit vessel dodające kilka sekund nieśmiertelności w postaci spirit walk.

Od tego momentu jakakolwiek chęć gry poszła w zapomnienie. Gdybym stracił postać z własnej winy to ok ale nie widzę sensu gry kiedy w świadomości mam to, że w każdej chwili mogę zginąć, bo oni robią jakąś przerwę w zasilaniu.

 

dlateo na fali ogólnego odchodzenia od DIII również daję sobie spokój z najnowsą produkcją Activision (tak, Activision, bo trudno to nazwać grą Blizzarda)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze bardziej podwyższyli cenę naprawy sprzętu?

Jakimś cudem w 1 akcie inferno moim dh ledwo co wychodzę na plus. Mało co ginę a sprzęt muszę naprawiać po 15k około. Nie wiem co jest grane i trochę nie widzę sensu w farmieniu w takim razie : /

Eeee, przecież ostatnio zmniejszyli wear & tear. To ja po przerwie dłuższej jak wróciłem to ginąłem co packa bo musiałem sobie przypomnieć jak się grało moją klasą a i tak wyszedłem na plus i to niemało ;p

Odnośnik do komentarza

@greah: mnie HC nie w głowie, ta gra jest frustrująca sama w sobie, a jeszcze bardziej byłoby frustrujące mieć świadomość, że w każdej chwili można stracić dorobek kilkudziesięciu/set godzin.

Znam osoby dla których to jest piękne. Nie wiem jak, nie rozumiem ni cholery tego, ale tak uważają.....

 

Zgodnie twierdzą "jak zginę to zrobię nowa postać z jeszcze większa motywacją, by uważać jeszcze bardziej!" etc.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to, że ona wciąż piekielnie wciąga.

Wciaga to moze farmerow..., ja przeszedlem i na polke odstawilem... bo po co dalej to meczyc? Jaki sens?

Oczywiscie nie odstawilem do czasu wyczyszczenia Inferno calego, mind that (zrobilem to przed nerfami Inferno - a po nerfach klas ;P).

Srednich gier sie nie meczy przez miesiace/lata :S.

Odnośnik do komentarza
Zgodnie twierdzą "jak zginę to zrobię nowa postać z jeszcze większa motywacją, by uważać jeszcze bardziej!" etc.
Grigori chyba chodziło o to, że frustrujące jest to, że gra w każdej chwili może wyrzucić 30007 a wtedy tracisz postać nie ze swojej winy i nie przez nieuwagę.

Nieuwaga - ok, padnie prąd - ok, dostawca neta ma awarię - ok, serwer Blizzarda zabije mi postać - bardzo nie ok. Tak, wiem że ideą hc jest "bez przebaczenia" ale przez lata gry w DII nigdy mnie nie wylogowało a jak już padłem na hc to z własnej winy.

 

 

a samego hc nie da się zrozumieć, w to trzeba zagrać - sytuacje jak wskakujesz do komnaty i okazuje się, że potwory są za mocne a panic button jeszcze się nie odnowił albo zaczynasz stawiać portal i widzisz jak biegnie na Ciebie akolita, bum jesteś w mieście, pojawia się info, że przetrwałeś z 1% hp i wtedy pojawia się szczera radość i głupi uśmiech na twarzy.

 

 

teraz pozostaje czekać na Torchlight 2

Odnośnik do komentarza

Ja tam dalej i gram i póki co mam zamiar grać, jedyne co mnie wkurza do drop, nie czaję skąd ludzie biorą takie itemy ?! mi ta gra daje same ochłapy....takie mam wrażenie. Monka ładnie ubrałem i teraz mam jakieś 43k dpsu podstawki także gra mi się przyjemnie jak patrzę na te kryty po 200k hyhyhy.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=Z3UTnUA6ioA&feature=player_embedded chyba tyle na temat gry w diablo w tym momencie? No i jeśli chodzi o "skąd ludzie biorą takie itemy?!" ...

 

Diablo na inferno zaliczony. <brawo blizz> Farm w 4 akcie totalny luz. 5 Nefalemów i diablo.. przy pierwszym runie 1 legendarny z moba. 31k dmg + 181% MF z 5 NV. Zginąć sie nie da, chyba ze sie teleport znowu włączy... Ale nic. Farmie póki moge. Może coś na RMAH/Allegro pójdzie :) ! W sumie.. to dziękuję blizzardowi! .. Niech dadzą D IV...

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

@Shakira

Jeżeli poniższe nie brzmi dla Ciebie jak chwalenie się to ja nie wiem xD

Diablo na inferno zaliczony. <brawo blizz> Farm w 4 akcie totalny luz. 5 Nefalemów i diablo.. przy pierwszym runie 1 legendarny z moba. 31k dmg + 181% MF z 5 NV. Zginąć sie nie da, chyba ze sie teleport znowu włączy... Ale nic. Farmie póki moge. Może coś na RMAH/Allegro pójdzie :) !

 

 

 

A dwa, jestem pewien, że cały zarząd Blizza czyta nasze biedne, szare, polskie forum xD

Odnośnik do komentarza

Kazuun a co tu robić? Przecież to jest po prostu śmieszne. Źle odebrałeś to co napisałem.. chodziło raczej o to, że gra traci sens. Każdy mógł sobie wejść na swojego maga i robić co chciał. Ja Diablo sobie już odpuściłem, właśnie przez tego buga. Gra będzie załatana, wtedy sie do niej wróci.. a teraz.. chyba nie ma większego sensu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...