Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Oni póki co służą tylko do MF ;-)

 

Jeśli to prawda to jest niezły zonk, ludzie twierdzą, że to działa :D

HOW TO FIND SERVERS WITH AMAZING LOOT :

 

First, log into D3 and go into whatever game you want. Minimize and go to "START" -> "Command Prompt"

Second, once in "Command Prompt" type "netstat -n" and you will get a bunch of internet IP's

 

... You will have two IP's ending in :1119, so it should look like XX.XXX.XXX.XXX:1119.

One of these internet IP's will always be the same and end in 193:1119, which looks like XX.XXX.XXX.193:1119

 

Now the 2nd IP ending in :1119 will have random numbers in place of ".193:"

You want those random numbers to be two digits or less and an even number like 72, 4, 12, 30, basically anything under 98...

 

Also, just leave your game (no need to log out) and rejoin and research your IP

Odnośnik do komentarza

Blizz chyba za punkt honoru postawił sobie całkowite zniszczenie CM wiza. Najpierw nerf na proc dla SC, później WW a teraz to samo z meteorem i SB. Dodatkowo nerf dla prisma i wnioski są jasne - chcą całkowicie usunąć buildy na close combat i zrobić z wiza drugiego DH ale z ułamkiem jego dps. Przez takie zagrywki to całe ich "build diversification" to ograniczenie sensownych buildów do archona i blizza (brawo, całe dwa i to przy całkowitej zmianie gearu).

 

Przesiadłem się na barba i co? Bez większego kombinowania i ze śmiesznymi itemami mam CC 43.5% i 2500 loh a niepełny WW (bez sprintu) sypie 100k dps z rękawa. Tak ma wyglądać ta gra? 90% barbów?

Odnośnik do komentarza

Wbiłem wczoraj na PTR i solowałem tank DH Diablo na MP7 potem na MP10, zupełnie nieefektywne do farmy i nie działa tak dobrze na grupę elita + sługusy, ale na bossów? Wystarczy stać w miejscu i mieć wciśnięty lewy lub prawy klawisz myszki a tam podpięty strzał z bolasem :)

 

Farm build zmienię, wywalam zasłonę bo jest nieprzydatna teraz, pójdzie w to miejsce Moc cieni, MP do farmy wg mnie najbardziej odpowiedni to MP3-4, reszta to tylko dla wyzwania.

 

No chyba, że wystawię co mam na RMAH ;p o tym też myślalem ^^

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

jest silniejszy niż klasyczny build monka z cyklonami, a ponadto relatywnie tani, ponieważ opiera się na affixie, który nie jest zbytnio doceniany. I póki co tak pozostanie, więc się nie obraźcie że go nie wkleję.

Nie wiem, czy to żart, czy ty poważnie myślisz, że trzymanie w tajemnicy twojego super biuldu da ci przewagę nad nami, lamerami. Taki jesteś proplayer, że aż mnie brzuch boli. Ze strachu oczywiście, że zrobisz tyle farm i zbierzesz tyle super przedmiotów że ci skrzynka pęknie ;-)

Co do barba to ja obecnie sobie go odpuściłem, dopóki nie zbiorę kasy na lepszy gear. Mam co prawda 1k loh, 1k life regen, ale za mało HP i resów i biedny DPS. Poza tym jakoś mnie nie bawi granie tą postacią, choć na początku było super. Teraz trochę nudy.

Robię teraz DH, zobaczę czy będzie coś ciekawiej.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Prawie wszyscy pro gracze tak mają i ja tego nie jestem w stanie zrozumieć.Pomagam każdemu słabszemu,rozdaje bronie,niejednokrotnie warte parę kk bo wiem,że to tylko GRA i że jest trudno początkującemu na inferno.Sam latałem 2 miechy na akcie 1,kolejny na 2,by w końcu wydropić coś co drogo sprzedałem i mogłem się ubrać w miarę nieźle.

Jego sprawa,mnie ten build nie interesuje,a po co dawał tekst w stylu "wiem ale nie powiem" to nie mam pojęcia.Pewnie,że są dobre buildy rzadko używane i przez to tanie.Bez jego posta tez bym to wiedział

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tam czekam. Przede wszystkim na nowe zasady losowania affixów na przedmiotach i większą szansę na legendarny/setowy ekwipunek. Dodać do tego MP i można farmić sobie spokojnie 1 akt, który najbardziej lubię. Jak już znajdę coś lepszego, czeka na mnie infernal machine i git-majonez.

Odnośnik do komentarza
We will be performing scheduled maintenance for Diablo III starting tomorrow at 3:00 a.m. PDT in order to deploy patch 1.0.5. We anti(pipi)ate that maintenance will conclude and that all services will be available by approximately 1:00 p.m. PDT.

 

Important: Please note that you will not be prompted to download patch 1.0.5 until the patch is live in your home region. If you are logging in from a European or Asian client, you will need to wait for this patch to release in that region before it can be installed. Additionally, if your home region is the Americas, you will be unable to log into Europe or Asia using Global Play after patch 1.0.5 is live until those regions have also patched.

 

For reference, here are the scheduled maintenance times for each region:

 

The Americas: 3:00 a.m. PDT (10/16) to 1:00 p.m. PDT (10/16)

Europe: 6:00 p.m. PDT (10/16) to 4:00 a.m. PDT (10/17)

Asia: 1:00 p.m. PDT (10/17) to 11:00 p.m. PDT (10/17)

Odnośnik do komentarza

Dobrze,przedmioty n AH stanieją i nie będzie trzeba wydawać miliard golda za dobry item.

Dziś już klucze wyfarmiłem sobie z ekipą,poniżej mp4-5 chyba nie ma sensu brać się w ogóle za inferialną machinę,ze względu na niską szanse na drop potrzebnych przedmiotów.Dropi niezłe staty teraz na itemach,przez co szansa na znalezienie czegoś użytecznego znacznie wzrosła.Legendy też dropią.

Generalnie narazie jest bardzo przyjemnie,bonus do xp,mf i gf bardzo fajny,do tego nowe kapliczki bardzo przydatne imo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...